TOP raksti

Aktuālākie raksti vienuviet. Bloga lasītāju biežāk apmeklētākie un sociālajos mēdijos biežāk publicētie raksti. Pieņemam, ka šie raksti bija interesantākie vai noderīgākie ikdienas ekeftivizēšanā.

Lasi arī tu!

Drošības krājumi

Drošības krājumi

Šajā rakstā tad vairāk par to, kādiem drošības krājumiem mums katram mājās vajadzētu būt, lai izdzīvotu vismaz nākošās 72 stundas ārkārtas gadījumā.

ātrākā piegāde

Interneta veikali ar ātrāko piegādi

Mūsdienās visu nepieciešamo iespējams pasūtīt internetā Tas ir ērtākais un ātrākais iepirkšanās veids vairāku iemeslu dēļ. Nav jātērē laiks braucienam uz veikalu un atpakaļ, jo iespējams iepirkties nepieceļoties no sava dīvāna. Lai apkopotu veikalus, kas ātri piegādā preces, esam izveidojuši šo rakstu.

5 gadžeti karstai kafijai

5 gadžeti karstai kafijai

Tiem, kuru rīti nav iedomājami bez karstas kafijas krūzes, noteikti ir gadījies par to uz mirkli aizmirst. Un tad kafija vairs nav tik karsta, kā gribētos. Šādiem gadījumiem noderētu kafijas krūzes sildītājs.

ziemassvētku dāvanas

TOP 5 Ziemassvētku dāvanu iesaiņošanas veidi

Lai nav dāvanu saiņošana jāatliek uz pēdējo brīdi, šajā rakstā apkopojam TOP 5 dāvanu iesaiņojumu veidus, kas derēs ikvienai dāvanai. Esi gatavs jau laicīgi un atbrīvo savu brīvo laiku, ko pavadīt mierā un sirsnībā ar citiem!