Interneta veikali ar ātrāko piegādi

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Mūsdienās visu nepieciešamo iespējams pasūtīt internetā Tas ir ērtākais un ātrākais iepirkšanās veids vairāku iemeslu dēļ. Nav jātērē laiks braucienam uz veikalu un atpakaļ, jo iespējams iepirkties nepieceļoties no sava dīvāna. Lai apkopotu veikalus, kas ātri piegādā preces, esam izveidojuši šo rakstu.

Rakstā atradīsi interneta veikalus, no kuriem pāris dienu laikā varēsi saņemt elektronikas preces, ikdienas preces, pārtikas produktus, dāvanas un preces skaistumam.

Elektronika

Interneta veikali ar ātrāko piegādi

Iepirkties internetā ir ātri un ērti – īpaši iegādājoties elektropreces. Par tām uzzināt vairāk informācijas un atrast izdevīgāko darījumu visērtāk ir interneta veikalā. Esam apkopojuši 3 populārākos interneta veikalus ar plašu elektronikas piedāvājumu.

RD Electronics – visizplatītākais elektronikas veikals Latvijā

RD Electronics ir viens no lielākajiem elektronikas veikaliem Latvijā. Tajā iespējams iegādāties visu iespējamo – datortehniku, telefonus un viedpulksteņus, tv un elektroniku, sadzīves tehniku visu nepieciešamo spēlēm. 

Piegāde iespējama 6 dažādos veidos – uz kādu RD Electronics veikalu, piegāde ar kurjeru, piegāde ar DPD, piegāde ar Omnivu, piegāde ar pastu vai piegāde uz tuvāko Circle K punktu.

Uz veikalu piegāde tiek nodrošināta 0-2 darba dienu laikā. Visi pārējie piegādes veidi aizņem 1-2 dienas.

Elkor – plaša klāsta elektronika un sadzīves tehnika

Elkor ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas darbojas vairākās tirdzniecības jomās, piedāvājot sadzīves elektroniku, apģērbus un modes preces, preces sportam, atpūtai un tūrismam, preces bērniem, mēbeles, mājsaimniecības tekstilizstrādājumus, interjera priekšmetus, delikateses. Tomēr galvenā darbības joma ir elektronika, kas piesaistījusi daudzus uzticamus klientus.

Iespējams saņemt sūtijumu 3 veidos – uz vietas kādā no Elkor veikaliem, ar Omnivas vai kurjera starpniecību Rīgā un Latvijā.

Saņemšana veikalā iespējama 1-2 dienu laikā bezmaksas. Omnivas pakomāta sūtījums aizņemt 1-2 darba dienas. Savukārt kurjerdienests darbojas aprēķinot piegādes vietu un svaru. Tad kurjers piezvana un paziņo par saņemšanas laiku.

Euronics – vadošā elektronikas veikalu grupa Eiropā

Euronics ir vēlviens lielisks elektropreču veikals, kurā iegādāties kvalitatīvu zīmolu tv un mājas kinozāles, telefonus, IT tehniku, lielā un mazā sadzīves tehnika, audio un spēļu konsoles, braucamrīki u.c. gadžeti. 25 gadu laikā Euronics kļuvis par vienu no vadošajiem elektrotehnikas tirgotājiem Eiropā ar 9 456 veikaliem 27 valstīs.

Iespējams saņemt sūtījumu 4 veidos – veikalā uz vietas, ar Omniva pakomātu, ar Euronics kurjeru, ar DPD pakomātu vai DPD kurjeru. 

Saņemšana veikalā iespējama 0-1 dienas laikā. Omniva pakomāta sūtījums aizņem 1-2 darba dienas. Par piegādes iespējamību tai pašā dienā ar kurjeru jākonsultējas ar Euronics darbiniekiem, jo tā ir atkarīga no kurjera aizņemtības un izvēlēto preču pieejamības. Piegāde ar kurjeru gan no Euronics, gan no DPD var aizņemt līdz 7dienām, ja prece nav uz vietas. Ja prece ir uz vietas, tad tās ir 1-2 dienas.

1A – lielākais interneta veikals Latvijā

Lai arī 1A interneta veikala piedāvājums ir visai plašs un tajā iespējams iegādāties visu nepieciešamo ikdienai un ne tikai, izvēlējāmies to ievietot elektronikas sadaļā. 1A piedāvājuma starpā visvairāk izceļas elektronikas preces, jo tās pieejamas par labu kvalitāti un izdevīgu cenu.

Sūtījuma saņemšana iespējama 3 galvenajos veidos – preču izsniegšana klientu apkalpošanas centrā, piegāde līdz mājām vai izmantojot Omnivu, DPD vai pasta pakalpojumus.

Preces saņemšana klientu apkalpošanas centrā un piegāde uz mājām aizņem 1-3 dienas. Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu vai pasta nodaļu Omniva, DPD, Latvijas Pasts, tās tiks piegādātas 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei nav norādīts cits piegādes laiks.

Ikdienas preces

Interneta veikali ar ātrāko piegādi

Ja tiek meklēta kāda specializēta prece vai vienkārši ikdienas gadžeti, tad internetā tos iespējams atrast ātrāk un vienkāršāk. Ērtās i-veikalu kategorijas ļauj atrast nepieciešamo preci pāris sekunžu laikā, kas padara iepirkšanos daudz patīkamāku. Zemāk daži forši interneta veikali ikdienas precēm.

220.lv – viens no labākajiem interneta veikaliem ar plašākajiem piegādes veidiem

Interneta veikals 220.lv 2017.gadā atzīts par labāko interneta veikalu visā Latvijā. Tā plašais piedāvājums ļauj iegādāties tādas preces kā mēbeles, viss mājai un dārzam, viss nepieciešamais mājokļa iekārtošanai, grāmatas, kosmētika, preces bērniem, preces mājdzīvniekiem utt. 

Sūtījuma saņemšana iespējama 8 dažādos veidos – uz vietas divos saņemšanas punktos Rīgā, Circle K punktā, Pasta nodaļā, Omniva pakomātā, ar kurjeru līdz mājām, DPD punktā vai asta nodaļas pakomātā. 

Pakaļ precei Rīgas saņemšanas punktos T/C Akropole un Daugavgrīvas ielā 114 iespējama tad, kad saņemts apstiprināšanas sms, kas parasti ir 1-2 dienas.Arī citi piedāvātie piegādes veidi aizņem aptuveni 1-2 dienas, pat ar kurjera piegādi līdz namdurvīm.

ŪDENS PUDELE – stilīgas un ērtas ūdens pudeles no ilgtspējīgiem materiāliem

Interneta veikals ŪDENS PUDELE ir pašmāju veidots uzņēmums, kas izplata pārbaudītu un kvalitatīvu zīmolu ūdens pudeles. Piedāvājumā iespējams atrast ūdens pudeles ikdienai, birojam, mājai, sportam un fitnesam, kā arī ceļošanai. 

Sūtījuma saņemšana iespējama divos veidos – uz vietas birojā vai arī ar Omniva pakomāta starpniecību. Ja izvēlētā prece ir pieejama uz vietas, to var saņemt ofisā vienas stundas laikā. Saņem sūtījumu www.udenspudele.lv birojā Rīgā, Cēsu ielā 31 k-2 (Barona Kvartāls), 3. kāpņu telpa, 3. stāvs.

Savukārtcaur Omnivu sūtījums tiek piegādāts 1-2 dienu laikā. Ja prece nav uz vietas, tad sūtījums var aizņemt 5-8 dienas.

707.lv – interneta veikals ar plašu piedāvājumu

707.lv interneta veikals piedāvā plašu preču klāstu. Ieejot veikala mājaslapā, skatam paveras 13 kategorijas, kas piedāvā iegādāties visu nepeiciešamo automašīnai, telefonus, sadzīves tehniku, datortehniku, visu vajadzīgo mājai un dārzam, sportam un atpūtai, skaistumam un veselībai, intīmpreces u.c.

Sūtījuma saņemšana iespējama 4 veidos – uz vietas Rīgas birojā, Madonas veikalā, piegāde līdz mājām vai ar Omnivas pakomātu.

Uz vietas Rīgas birojā Brīvības ielā 155/6 Barona kvartālā 1 darba dienas laikā. Pārējie piegādes veidi parasti aizņemt 1-2 darba dienas no apmaksas mirkļa. 

Pārtikas produktu interneta veikali

Interneta veikali ar ātrāko piegādi

Mūsdienās gandrīz visu iespējams pasūtīt internetā – nu jau arī pārtiku. Tas ir īpaši izdevīgi cilvēkiem, kuriem ikdienā trūkst laika, lai aizbrauktu uz veikalu un iepirktos. Tādā gadījumā pārtiku iespējams sapirkties visai nedēļai interneta veikalā.

Veikals Barbora ar īpašu eko un bio sadaļu

Barbora veikalā iespējams iegādāties visu nepieciešamo – piena produktus, gaļu un zivis, augļus un dārzeņus, kā arī saldētu pārtiku un dzērienus. Papildus tam iespējams iegādāties arī īpaši ekoloģiski un bioloģiski radītus produktus, to starp, olas, jogurtus, pienu utt.

Iespējams izvēlēties 2 piegādes veidus – uz norādīto adresi vai uz saņemšanas punktu veikalā. 

Ja sūtījums tiek veikts līdz darba dienas 17:00, tad produkti tiek piegādāti tās pašas dienas vakarā. Preces tiks piegādātas tieši pie jūsu namdurvīm Rīgā un Rīgas rajonā. Preču piegāde 7 dienas nedēļā no plkst. 08:00 līdz 21:00 jūsu izvēlētajā dienā un stundu intervālā.

Pasūtījumu izņemšana izvēlētajā veikalā tiek nodrošināta 7 dienas nedēļā sev ērtajā laikā no plkst. 08:00 līdz 21:00. Turklāt bez minimālās pasūtījuma summas un piegādes maksas.

Rimi lielveikals ar īpašu produkciju no Latvijas Maiznieks

Rimi interneta veikalā, kā jau uz vietas, iespējams iegādāties visu nepieciešamo pārtiku. Papildus tam ērti iespējams pārvietoties pa izveidoto mājaslapu, apskatot pirktākos produktus un nedēļas izdevīgākos produktus.

Iespējams izvēlēties 3 piegādes veidus – piegāde līdz mājām, Rimi drive un saņemt preces veikalā uz vietas.

Piegāde uz mājām ir atkarīga no tā, cik liela slodze šobrīd ir lielveikalam. Rimi drive nodrošina ar iespēju saņemt pirkumus, pat neizkāpjot no auto, jau dažas stundas pēc pasūtījuma veikšanas. Savukārt saņemt preces veikalā uz vietas iespējams jau 3 stundas no pasūtījuma veikšanas brīža. 

Interneta veikals Svaigi – mainīgs piedāvājums no tirgus

Svaigi ir interneta veikals, kurā iespējams iegādāties dažādus labumus no vietējiem ražotājiem un saimniecībām. Tas ir interneta vides tirgus, jo arī sortiments mainās katru dienu. Sākotnēji ir jāizvēlas diena, kurā vēlies saņemt sūtījumu. 

Ja pasūti līdz otrdienas plkst. 10:00, saņem pasūtījumu ceturtdienā ar piegādi uz mājām vai uz vietas. Ja pasūti līdz trešdienas plkst. 12:00, saņem pasūtījumu piektdienā ar piegādi uz mājām vai uz vietas. Un ja pasūti līdz piektdienas 10:00, saņem pasūtījumu nākamajā pirmdienā ar piegādi uz mājām vai uz vietas.

Uz vietas pasūtījumu iespējams saņemt 1 dienas laikā no plkst. 17:30 līdz 19:00 Margrietas ielā 7. 

Ar piegādi Tirgus dienas vakarā laikā no 19:00 līdz 22:00 uz izvēlēto adresi piegādes notiek Rīgā, Ādažos, Babītē, Baložos, Bukultos, Carnikavā, Garciemā, Garkalnē, Jūrmalā, Mārupē, Piņķos, Salaspilī, Ikšķilē, Jelgavā, Ķekavā, Olainē, Ogrē un Ozolniekos.

Ar piegādi no rīta dienā pēc Tirgus dienas laikā no 9:00 līdz 12:00 uz izvēlēto adresi tikai Rīgas pilsētas robežās.

Dāvanas internetā

Interneta veikali ar ātrāko piegādi

Meklēt dāvanas internetā ir ļoti izdevīgi, jo tas ļauj smelties dažādas idejas un iepirkties neizejot no mājas. Tas ir lielisks veids, kā atrast dāvanu pēdējā mirklī. Turklāt īpaši trakās iepirkšanās sezonās, kā Ziemassvētkos, izdosies veiksmīgi izvairīties no cilvēku radītā haosa un rindām lielveikalos.

Dāvanu karšu centrs FromMe – lieliskas dāvanas dažādos svētkos

FromMe ir pašmāju dāvanu karšu interneta veikals, kurā iespējams iegādāties dāvanu kartes dažādiem pakalpojumiem. To starp ir aktīvās un mierīgās atpūtas piedāvājumi, ceļojumi un ekskursijas,  izsmalcināti restorāni, aksesuāru un apģērbu veikali, prces mājai un dārzam, kā arī dažādi izklaides piedāvājumi.

Iespējams izvēlēties 5 saņemšanas veidus – e-pastā, saņemšana birojā uz vietas, nosūtīt pa pastu, nosūtīt pa Omnivu vai nosūtīt ar kurjeru.

E-pastā dāvanu karti iespējams saņemt 2 minūšu laikā. Tas ir lielisks risinājums, kad pēdējā mirklī nav sagatavota dāvana draugiem, ģimenei vai kolēģiem. FromMe.lv dāvanu kartes var saņemt 2 minūšu laikā norādītajā e-pasta adresē neierobežotā daudzumā.

Saņemt birojā uz vietas iespējams 15 minūtes pēc pasūtījuma veikšanas  līdz 18:00. Sūtīšana pa pastu aizņemt 2-3 dienas, Omnivas pakomāta starpiecība 1-3 dienas, savukārt ar kurjeru dāvanu karte tiek nogādāta tevis izvēlētajā dienā. Piegāde tajā pašā darba dienā, ja pirkums veikts līdz plkst 13:00; piegāde nākamajā darba dienā, ja pirkums veikts pēc 13:00.

Goody – oriģinālas un personalizētas dāvanas ikvienam

Goody ir dāvanu interneta veikals, kas piedāvā iegādāties dāvanas sievietēm, vīriešiem un bērniem. Veikalā pieejamas arī īpašas dāvanas kristībām, veicmeitu un vecpuišu ballītēm. Kā arī ir interesantas iespējas izveidot personalizētu dāvanu ar gravējumu, izšuvumu, paša dizainu u.c.

Iespējams izvēlēties 2 saņemšanas veidus – ar kurjeru uz norādīto adresi vai arī ar Omnivas pakomāta starpniecību.

Ja pasūtījums veikts līdz darba dienas plkst. 13:00, tad pasūtījums ar kurjeru tiek izpildīts 1-2 darba dienu laikā. Tāpat pasūtījumi tiek nosūtīti 1-2 darba dienu laikā uz vēlamo Omniva pakomātu.

Playmax – interesantas dāvanas svētkiem un izjokošanai

Playmax ir interneta dāvanu veikals, kurā iespējams iegādāties dāvanas atpūtai dabā, ballītēm, birojam, mājai un dārzam, bērniem u.c. Īpaši oriģinālas dāvanas ir magnētiņi, piekariņi un fantāziju figūras.

Iespējams izvēlēties 5 saņemšanas veidus – uz vietas noliktavā, Omniva pakomātā, piegāde ar pastu, piegāde ar kurjeru un piegāde līdz centrālajai autoostai.

Ja apmaksa veikta līdz plkst. 10:30, tad paciņa tiek izsūtīta tajā pašā dienā. Noliktavā iespējams saņemt paciņu tajā pašā dienā Ventspilī, Lakstīgalu ielā 4A. Sūtījums ar Omnivu un kurjeru abi aizņem 1-2 darba dienas. Piegāde ar pastu aizņem 2 dienas, savukārt sūtīšana uz autoostu pašlaik pieejama tikai uz Rīgu, tās pašas dienas vakarā, ja apmaksa veikta līdz 10:30.

Viss skaistumam

Interneta veikali ar ātrāko piegādi

Šajā sadaļā esam apkopojuši foršākos interneta veikalus skaistumam – gan kosmētikas un ādas kopšanas veikalus, gan arī rotaslietu un apģērbu veikalus.

NelaGems – mirdzošas rotaslietas ar Swarovski kristāliem

Pašmāju interneta veikals Nela Gems rada un tirgo skaistas un mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Plašajā piedāvājumā ir sudraba auskari, dabīgas un svinīgas kaklarotas, spožas rokassprādzes, gredzeni un arī brošas. Tās ir tik mirdzošas un gaumīgas, ka atgādina īstus mākslas darbus.

Sūtījuma saņemšana iespējama 3 veidos – darbnīcā uz vietas, ar Omnivas pakomātu vai piegāde pa pastu.

Saņemšana darbnīcā Rīgā, Pērses ielā 7 iespējama tajā pašā vai nākošajā dienā bez maksas. Ar Omnivas pakomātu sūtījuma saņemšana notiek 1-2 darba dienu laikā. Savukārt ar pastu sūtījuma saņemšana var aizņemt 3-7 dienas Latvijas robežās. Ārpus tās 7-30 darba dienas.

Klerr – stilīgu apģērbu veikals

KLERR ir modernu, mūsdienīgu sieviešu apģērbu, apavu un aksesuāru interneta veikals. Klerr  uzņēmuma galvenais mērķis ir sniegt saviem klientiem kvalitatīvu servisu un piedāvāt labākās, aktuālākās un modernākās preces par izdevīgākajām cenām apģērbu tirgū. 

Sūtījumu iespējams saņemt 4 veidos Latvijā – veikalā uz vietas, ar Omnivu, ar pastu vai ar pasta ekspress kurjeru. Ārpus Latvijas sūtījumiem tiek izmantoti pasta pakalpojumi un uz Lietuvu un Igauniju Omnivas pakalpojumi.

Saņemšana veikalā notiek sekojoši. Precēm, kuras ir uz vietas: 1-2 darba dienas laikā, pēc apmaksas saņemšanas. Precēm pēc pasūtījuma: 2-3 nedēļas pēc apmaksas saņemšanas. Omniva un pasta pakalpojumi 1-2 dienu laikā, ja prece ir uz vietas. Ja prece nav noliktavā, tad jāgaida 2-3 nedēļas.

CrystalCosmetics – skaistumkopšanas preces ikdienai un svētkiem

CrystalCosmetics specializējas kosmētikas, parfimērijas un citu skaistumkopšanas preču un iekārtu importā un vairumtirdzniecībā. Par svarīgu veiksmes formulu uzņēmums uzskata prasmi veidot un uzturēt vērtīgas ilgtermiņa partnerattiecības ar uzticamiem un Eiropā pazīstamiem kosmētikas preču ražotājiem.

Sutījumu iespējams saņemt 2 veidos – preces saņemšana birojā uz vietas vai ar kurjera palīdzību.

Pasūtījumus var saņemt ierodoties personiski uz CrystalCosmetics biroju Straupes ielā 3. Pasūtījumu saņemšana ir iespējama biroja darba laikā (9:00 – 17:00), pasūtījuma apmaksas un apstiprinājuma dienā, uzrādot pasūtījuma numuru un iepriekš saskaņojot ierašanās laiku. Piegāde ar kurjeru – ja pirkums ir apstiprināts pirms plkst. 12:00, tad piegādes termiņš ir viena darba diena. Ja pirkums ir apstiprināts pēc plkst. 12:00, tad piegādes termiņš ir divas darba dienas.

KarmaSock – oriģinālas zeķes ar latviešu dizainiem

KarmaSock ir pašmāju uzņēmums, kas rada stilīgas zeķes. Uzņēmuma mērķis bija radīt zeķes, kas ir kas vairāk par parastu apģērba gabalu. Nu jau zīmols ir savu vīziju realizējis, radot stilīgas zeķes ar latviešiem aktuāliem dizainiem – sprīdīti, bērza mizu, mildu u.c. ievērojamiem simboliem.

Sūtījuma saņemšana iespējama 3 veidos –  ar Omniva, DPD paku bodes vai pasta starpniecību.

Visu piegādes opciju laiks ir aptuveni 1-2 dienas. Preces atgriešana pēc klienta pieprasījuma 2 nedēļu laikā. Bojātas vai brāķētas preces atgriešana divu nedēļu laikā.

Lai izdodas atrast meklēto!

Leave a Comment