TOP instrumenti saimniecības darbiem

Photo of author
Written By Anna

Ir dažādi instrumenti, kuriem būtu jābūt katrā mājsaimniecībā, lai varētu veikt gan vienkāršākus, gan sarezģītākus saimniecības darbus saviem spēkiem. Tāpēc ir svarīgi zināt, kas ir top instrumenti, kam ir jābūt katrās mājās.

Ne vienmēr visus darbus ir iespējams veikt tikai ar āmuru vai citiem primitīviem instrumentiem. Bieži vien ir nepieciešami krietni vien jaudīgāki instrumenti. Esam apkopojuši sarakstu ar top instrumentiem, kuriem būtu jāatrodas katrā saimniecībā.

Ripzāģis

Pamatā ripzāģi atšķiras ar darbības jaudu un diska diametru. Kā arī tos var iedalīt stacionārajos un galda virsmas ripzāģos. Primāri būtu jāsaprot, kas ir tas, ko visbiežāk vēlēsieties ar ripzāģi apstrādāt. Kā ar visiem instrumentiem, arī ripzāģi var iegādāties gan tādu, kas paredzēts profesionālām darbībām, gan tādu, kas labāk noderēs mājsaimniecības darbiem.

Visbiežāk ripzāģis tiek izmantots, lai sagrieztu koku, bet ir arī ripzāģi, kas paredzēti un pielāgoti darbam ar metālu. Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Lentas slīpmašīna

Lentas slīpmašīna var būt noderīga, ja vēlēsieties noņemt grunti, slīpēt, līdzināt vai tīrīt virsmu. Kā arī, piemēram, koka grīdas atjaunošanai.

Kvalitatīva lentas slīpmašīna ir lielisks ieguldījums mājsaimniecībā, jo tas ir instruments, kas Jums kalpos ļoti ilgu laiku, ja vien to iegādāsieties no droša un uzticama pārdevēja. Iegādājoties lentas slīpmašīnu, vienmēr ir jāpievērš uzmanība zobsiksnas izturībai, jo bez tās slīpmašīnas darbība nebūs iespējama.

top instrumenti

Akumulatora zāģis

Akumulatora zāģis sniedz lielu rīcības brīvību. Lai strādātu ar akumulatora zāģi nav nepieciešama elektrības padeve. Šāda veida zāģis būs piemērots vienkāršiem darbiem, bet attiecīgi vienīgais ierobežojums var būt baterijas darbības laiks.

Dažādos piedāvājumos atradīsiet iespēju iegādāties gan akumulatora zāģi, gan arī zāģi bez akumulatora komplektā. Tādēļ iegādes brīdī tas noteikti ir jānoskaidro. Gluži kā elektriskajiem motorzāģiem, arī akumulatora zāģa spriegums tiek noteikts vatos – jo vairāk vatu, jo jaudīgāks būs zāģis.

Urbjmašīna

Urbjmašīna var būt noderīga gan dažādiem ikdienišķiem darbiem, gan remontdarbiem kā mājā, tā dzīvoklī.  Pirms urbjmašīnas iegādes jāsaprot, kādu materiālu urbsiet. Piemēram, ja urbsiet ģipškartonu, koksni, metālu vai plastmasu, tad īstā izvēle būs standarta urbjmašīna.

Ja darbi notiks ar cietākām virsmām, piemēram, flīzēm, betonu vai ķieģeļiem, tad ir jāiegādājas trieciena urbjmašīna.

Kā arī ir jāveic izvēle par to, vai pirkt tīkla vai akumulatora urbjmašīnu. Kas attiecīgi paredz, ka tā tiek lietota tīklā jeb ar elektrības enerģijas padevi vai ar akumulatoru, kurš pirms darba tiks uzlādēts.

Skrūvgriezis

Skrūvgriezis ir ļoti universāls instruments, kas var noderēt daudzās un dažādās situācijās. Domājot par to, kas ir top instrumenti mājoklī, bez skrūvgrieža neiztikt. Tas noderēs ļoti bieži, piemēram, kad jāsaskrūvē skapis vai kāds cits tikko kā iegādāts priekšmets.

Skrūvgriežus var atrast dažādos komplektos, kā arī pa vienam. Ir lieliski un praktiski, ja skrūvgriezis allaž ir Jūsu instrumentu kastē.

Līmeņrādis

Iespējams, ka esat saskārušies ar situāciju, kad ir jāpieliek glezna vai plaukts pie sienas. Šādā brīdī ir sarežgīti saprast gleznas vai plaukta labāko novietojumu, ne vienmēr to var noteikti “ar aci”. Šādā situācijā vislabāk palīdzēs līmeņrādis, kas būs labs palīgs arī nopietnākos remontdarbos.

Kvalitatīvu un zināmu ražotāju darba rīki ir puse no veiksmīgi un kvalitatīvi paveikta darba.

Visus minētos darba rīkus jeb instrumentus, kā arī vēl daudz cita veida instrumentus, kas var palīdzēt gan dažādos ikdienas darbos, gan remontdarbos var iegādāties e- veikalā 220.lv. Tas piedāvā vienas no patīkamākajām cenām, kā arī maksimāli ātru un ērtu piegādi uz Jūsu izvēlēto adresi vai pakomātu.

Komentēt