Iegādāties dāvanu pēdējā brīdī

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Latviešiem patīk svinēt dzīvi. Papildus dzimšanas dienu svinībām, mūsu kalendāri ir piepildīti ar dažādiem svētkiem katrā gadalaikā. Ja ir plašs paziņu loks, tad ir liela iespēja, ka ļoti bieži nākas svinēt vārda dienas. Lai arī kalnedārajiem svētkiem var sagatavoties, tas nenozīmē, ka dāvana vienmēr tiek sameklēta laikus. Reizēm dāvanu nepieciešams iegādāties pēdējā brīdī.

Iemesli tam var būt dažādi, tomēr nav nepieciešams satraukties. Arī pēdējā brīdī iespējams sagādāt patiesi personisku un lielisku dāvanu. Šajā rakstā smelies iedvesmu par ātri sagādājamām dāvanu idejām.

Pudele un šokolāde

Iegādāties dāvanu pēdējā brīdī

Visvienkāršāk sagādājamā dāvana pēdējā brīdī viennozīmīgi ir pudele un šokolāde. Izvēloties dāvanas saņēmēja iemīļotāko dzēriena pudeli – dzirkstošu šampanieti, labu vīnu vai ko spēcīgāku – tu dāvanas saņēmējam parādīsi arī to, ka pārzini viņa gaumi.

Gadījumā, ja tomēr nezini ar kādu pudeli iepriecināt dāvanas saņēmēju, nāksies improvizēt. Lai nenošautu greizi, izvēlies tādus dzērienus, kas garšo visiem. Visgrūtāk noteikti ir izvēlēties vīna pudeli, tomēr šajā ziņā iespējams paļauties uz baltvīnu – ar to nošaut greizi ir grūtāk. 

Lai šo dāvanas kombināciju padarītu par interesantāku dāvanu, no šokolādes vai konfektēm iespējams izveidot ko estētisku un skaistu. Piemēram, izvēlēto pudeli aplīmēt ar šokolādes konfektēm. Vai izveidot ziedu pušķi – taču no konfektēm, protams. 

Ziedi un kūka

Iegādāties dāvanu pēdējā brīdī

Šokolādes pušķa vietā, protams, vienmēr var dāvināt svaigus ziedus. Tie patiks jebkuram dāvanas saņēmējam un galvenais – jebkurā gada laikā. Tik pat jauka un skaista dāvana būs kāds puķu podiņš – ar krāšņiem ziediem, interesantu kaktusu vai kādu garšvielu. Tas atkarīgs no dāvanas saņēmēja interesēm un gaumi augu jomā. 

Lai dāvanai piešķirtu lielāku nozīmi, to iespējams pasniegt ar izskaidrojumu – uzdāviniet naudas koku ar vēlējumu turīgai un bagātīgai dzīvei. Vai, piemēram, palmu, kas simbolizē uzvaru. Tā būtu simboliska dāvana, kas piemērota pēc veiksmīgas prezentācijas, darba aizstāvēšanas, konferences vai izlaiduma.

To, apvienojot ar gardu kūku, izdosies patiešām jauka dāvana. Ja ir vairāk laika, tad, protams, lieliska izvēle ir izcept kūku pašam. Tas šo dāvanu padarīs par personiskāku un īpašāku.

Elektroniska dāvanu karte

Iegādāties dāvanu pēdējā brīdī

Lieliska dāvana, kas sniedz lielu pievienoto vērtību, ir aizraujoša un pieejama pāris sekunžu laikā, ir elektroniska dāvanu karte. Mūsdienās dāvanu kartes ir palikušas par ļoti populāru izvēli, jo uzdāvināto pakalpojumu vai piedzīvojumu dāvanas saņēmējs varēs izmantot sev ērtā laikā. 

FromMe karte ir universālā dāvanu karte, ko var izmantot pie FromMe 40 labākajiem sadarbības partneriem. Katrs zīmols garantē izcilu kvalitāti un klientu apmierinātību ar sniegto servisu. Izvēloties dāvināt FromMe karti, iespējams atrast piemērotu dāvanu gan relaksējošai, gan aktīvai atpūtai, skaistumam, sportam un hobijam, veselībai un labsajūtai, kā arī noderīgiem un praktiskiem pirkumiem.

FromMe kartei iespējams pievienot katram dāvanas saņēmējam atbilstošu un personīgu sveicienu. Dāvanu karti iespējams nopirkt elektroniski un jau 5 minūšu laikā to saņemt savā vai dāvanas saņēmēja e-pastā. Taču arī gadījumā, ja ir vēlme dāvanu karti pasniegt izdrukātā veidā, tās piegāde tiek nodrošināta pa pastu, ar kurjeru vai pakomātu starpniecību. Dāvanu karte darbojas visā Latvijā.

Aizraujoša grāmata 

Iegādāties dāvanu pēdējā brīdī

Ja dāvana konkrētam pasākumam vai svinībām nav sagādāta un pietiek laika tikai izskriet cauri veikalam, tad dāvanas idejas, ko vērts apdomāt, ir kāda aizraujoša grāmata. Veikalā iespējams pajautāt pārdevējiem, kas ir lasītākās grāmatas, populārākās vai visaugstāk novērtētās.

To pašu iespējams arī izdarīt, pameklējot iedvesmu internetā un atrodot patiešām lielisku grāmatu, ko vērts izlasīt. 

Ja dāvanas saņēmējs nav ieinteresēts grāmatu lasīšanā, bet lasa galvenokārt žurnālus, tad gada abonements ir lieliska izvēle. To iespējams iegādāties pāris minūšu laikā un parūpēties par to, lai dāvanas saņēmējs katru mēnesi vai nedēļu (atkarīgs no individuālā žurnāla) tiks pie sava iemīļotā izdevuma.

Nauda aploksnē

Iegādāties dāvanu pēdējā brīdī

Un visbeidzot, ja tiešām nav palikuši nekādi varianti, tad kā dāvana noteikti tiks novērtēta nauda aploksnē. Ar šo dāvanu ir jāuzmanās, jo naudas summa jāpielāgo konkrētam pasākumam vai svētkiem. 

Lai nauda aploksnē būtu īpašāka dāvana, tai iespējams pievienot ziedu pušķi. Nauda tomēr ir nepieciešam visiem un tā ļaus dāvanas saņēmējam pašam sev iegādāties tieši to, ko viņš vēlas. Tādā veidā neizdosies nošaut greizi. Tomēr labāk ir uzdāvināt iespēju pašam sev iegādāties dāvanu, nevis nopirkt kaut ko pēdējā brīdī, kam dāvanas saņēmējs nespēs atrast pielietojumu.

Leave a Comment