Par mums

Esi sveicināts mūsu blogā EsiEfektīvs.lv!

Mēs esam radošu cilvēku komanda, kas pastāvīgi vēlas atrast lietas, kas ikdienu padara labāku. Līdz ar to mēs labprāt izzinām visu jauno un atrodam veidus, kā ikdienā dzīvot vienkāršāk un joprojām efektīvāk. Mums pašiem ir aktuālas tādas tēmas kā atpūta, veselība, pašmāju uzņēmumi, plānošana, noderīgi gadžeti un arī dāvanas.

Katra raksta galvenais mērķis, lai kādā tēmas kategorijā tas arī ietilptu, ir palīdzēt rast labāko risinājumu. Tā var būt atbilstošākās dāvanas atrašana vai efektīvāko gadžetu apskati.

Ja arī tev interesē šādas tēmas un tu gribētu pievienoties mūsu rakstītāju komandai, esam gatavi piedāvāt prakses iespējas. Tāpat sadarbojamies arī ar uzņēmumiem, kas caur blogu EsiEfektīvs.lv vēlas iegūt piblicitāti un noderīgas SEO saites.

Vēlies lasīt jaunākos rakstus?

esiefektivs par mums

Prakses iespējas satura veidošanā

Ja tev patīk rakstīt un vēlies šo prasmi vairāk attīstīt, varam tev šādu iespēju piedāvāt.

Tu vari kļūt par daļu no mūsu radošās komandas un veidot interesantus rakstus par augstāk minētajiem tematiem. Mēs rakstām par to, kas šobrīd ir visvairāk aktuāls. Regulāri arī meklējam jaunus iedvesmas avotus – varbūt tu būsi viens no tiem!

Bloga raksti ir aptuveni 300-500 vārdu gari, taču šis nosacījums nav akmenī kalts. Pie mums tu iemācīsies ne tikai taisīt rakstus, bet arī sagatavot tos veiksmīgai publicēšanai. Tas ietver zināšanu apgūšanu par SEO un to, kā optimizēt tekstu. Ja tev šis piedāvājums šķiet interesants, droši raksti mums uz [email protected]. Sarunāsim sadarbību!

esiefektivs par mums

Publicitātes sadarbības iespējas

Esam atvērti arī sadarbībai ar uzņēmumiem. Kā jau var noprast no mūsu bloga satura, mums īpaši patīk atbalstīt savējos. Līdz ar to pašmāju uzņēmumi mums ir ļoti aktuāls temats, tāpēc mēs varētu izpalīdzēt arī publicitātes veidošanā.

Uzņēmumiem piedāvājam vairāku veidu sadarbību, taču galvenā platforma ir raksti. Tajos varam ievietot dažādas saites un/vai saturu.

1 – produktu saites

Varam jaunizveidotus vai jau esošus rakstus papildināt ar produktu saitēm. Tas var būt kāds produktu apkopojuma raksts vai produktu ieteikumu raksts, piemēram, Ziemassvētku dāvanas. Tad pēc norunas varam vienoties par tiem produktiem, kurus reklamējam un kādiem atslēgas vārdiem mēģinām uzlabot SEO vērtību.

Piemēru var aplūkot rakstā Pērc dāvanas atbalstot Latvijas uzņēmumus.

2 – raksts par uzņēmumu

Varam izveidot arī interesantus rakstus par pašu uzņēmumu. Tie var būt raksti par uzņēmuma veiksmes stāstu, attīstību, produktiem vai varbūt kādam īpašam produktam var veltīt arī visu rakstu. Galvenais, lai šie raksti būtu par mums interesantām, saistošām un atbilstošām tēmām.

Piemērs rakstā Revolut karte – digitālā alternatīva bankas kartei.

3 – padomu raksts

Vēl viens sadarbības veids var būt ievietot vien dažas saites kāda interesanta raksta noslēgumā. Piemēram, izveidot rakstu par kādu vispārīgu tēmu, tā noslēgumā ievietojot rakstu uz attiecīgo zīmolu vai produktu.

Šo piemēru vislabāk var redzēt rakstos kā Ikdienas pulsometrs aktīvākam dzīvesveidam.

Par jebkāda satura sadarbību lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi [email protected].

Esi uzzinājis vairāk par mums, priecāsimies dzirdēt vairāk par tevi! Uz drīzu saziņu!