Labākās priekšnieka kafijas krūzes

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Pienākot svētkiem, nereti gribam iepriecināt arī savus kolēģus, darbiniekus un priekšniekus. Domājot par piemērotāko dāvanu priekšniekam svētkos, jādomā par kaut ko tādu, kas noderēs ikdienā ofisā. Galu galā dāvanai ir jābūt lietišķai un arī sirsnīgai, kas mūs noved pie priekšnieka kafijas krūzes kā dāvanas idejas.

Katram priekšniekam ir sava kafijas krūze. Ja tavā darba vietā boss vēl nav ticis pie izteikti viņa paša krūzes, tad ir pēdējais laiks to labot.

Šajā rakstā esam apkopojuši vairākas priekšnieka kafijas krūzes, kas varētu būt forša dāvana svētkos arī no visa kolektīva.

I am the boss kafijas krūze 

priekšnieka kafijas krūzes

Alandeko ir veikalu ķēde, kas vislabāk zināma ar unikāliem un stilīgiem interjera objektiem, dekoriem un interesantām mēbelēm. Šajos veikalos atrodama arī visai plaša trauku izvēle, to starp ir arī foršas krūzes, piemēram, šī I am the boss krūze.

Tā ir klasiska bosa krūze, kas uzreiz visiem ļauj noprast, ka boss ir ieradies. Galu galā nevienam citam ofisā šāda krūze nebūs piemērota. Tikai un vienīgi priekšniekam – lieliska dāvana!

Bosam vienmēr taisnība

priekšnieka kafijas krūzes

Arī tādos veikalos kā Andele Mandele bieži vien var atrast īstenas pērles. To starpā atradām arī bosam piemērotu krūzi, uz kuras latviešu valodā ir rakstīts Bosam vienmēr taisnība. Arī šī krūze ir visa vienkārša un uzreiz nodod galveno ziņu.

Turklāt krūze tiek skaisti iesaiņota dāvanu kastē ar gaumīgu lenti. Priekšnieks uzreiz varēs arī redzēt, kas dāvanu kastē ir ievietots.

Antistresa bosa kafijas krūze

priekšnieka kafijas krūzes

Arī mūsu pašmāju krūžu karaliste jeb interneta veikals Kruzes.lv piedāvā iegādāties bosam paredzētu kafijas krūzi. Piedāvājumā atradām attēlā redzamo krūzes variantu, ko iespējams personalizēt pēc izvēles. Var mainīt tekstu, kā arī izvēlēties krūzes osiņas un iekšpuses krāsas. Pieejamas ir attēlā redzamās, kā arī vēl tumšākas krāsas.

Šī ir izcila priekšnieka kafijas krūze, ja viņš savu dienu nespēj iedomāties bez karstas kafijas. Tad to tik tiešām var uzskatīt par antistresa mirkli – izbaudīt kafiju un uzlabot dienu.

Krūžu komplekts I’m the boss

priekšnieka kafijas krūzes im the boss

Jau iepriekš minētajā dizaina un interjera preču veikalā Alandeko atradām arī lielisku bosa krūžu komplektu, kas vislabāk būs piemērots ģimenes uzņēmuma priekšniekiem. Ja arī tu strādā kādā ģimenes uzņēmumā, tad visticamāk abi galvenie priekšnieki ir sieva ar vīru.

Šīs krūzes simbolizē lielisku humora izjūtu un spēju pajokot starp darbiniekiem un priekšnieku. Viena krūze apgalvo, ka Es esmu boss. Savukārt otra teic – Es esmu boss, kamēr viņas nav šeit. Priekšnieku pāris noteikti ikdienā biežāk pasmaidītu par šādu dāvanu.

Keep Calm kafijas krūze bosam

priekšnieka kafijas krūzes

Kreklu drukā arī iespējams izvēlēties krūzi, ko apdrukāt pēc savām vēlmēm. Tas nozīmē, ka iespējams pavisam ātri un vienkārši arī izveidot personalizētu kafijas krūzi konkrētajam priekšniekam. Personalizētais dizains ir pieejams uz keramiskām un emaljētām krūzēm.

Savukārt, ja gribās atrast jau gatavu variantu, tad piedāvājam attēlā redzamo. Uz krūzes tulkojumā rakstīts – Esi mierīgs, jo tu jau esi labākais priekšnieks pasaulē. Stilīgs un minimāls dizains, bet ļoti jauks vēstījums, ko noteikti būtu bezgala patīkami saņemt dāvanā.

Kafijas krūze bosiem un šefiem

priekšnieka kafijas krūzes

Arī tabakas interneta veikalā Bongi.lv atradām interesantas priekšnieka kafijas krūzes vairākos dizainos. Pirmā kafijas krūze ir pavisam vienkārša The Boss krūze. Tā ir patīkami lielā izmērā, ar vienkāršu, taču stilīgu uzrakstu.

Mazāk atrodams bosa krūžu variants ir ar nosaukumu Chef jeb šefs. Arī tā reizēm mēdzam saukt savus priekšniekus. Ja tev ar bosu visvairāk tieši asociējas vārds šefs, tad varbūt piemērotākās būs šīs krūzes. Arī tās derētu gan ģimenes uzņēmumam, gan arī pašam priekšniekam.

Citas dāvanu idejas varēsi atrast mūsu rakstā Pērc dāvanas atbalstot Latvijas uzņēmumus

Ieskaties arī rakstā Kafijas automātu noma vai pirkums – ko izvēlēties.

Leave a Comment