Kafijas automātu noma vai pirkums – ko izvēlēties?

Photo of author
Written By Armands

Īsteniem kafijas cienītājiem bieži vien biznesa vai mājas vajadzībām ir nepieciešams labs kafijas automāts. Tas atvieglo ikdienas kafijas dzeršanas paradumus, kā arī ilgtermiņā noteikti ļauj ietaupīt. Taču nākošais loģiskais jautājums ir izlemt, vai kafijas automātu pirkt vai ņemt nomā.

Vai tas būtu birojā, kafejnīcā vai restorānā, biznesa vidē ir svarīgs jautājums par to, vai ir labāk kafijas automātu nopirkt uzreiz vai izvēlēties to nomai.

Šajā rakstā nedaudz sīkāk papētīsim priekšrocības katrā no gadījumiem.

Kā darbojas kafijas automāta noma?

kafijas automāta noma

Mūsuprāt, Kafijas automātu noma vislabāk ir pieejama pašmāju kafijas cienītāju zīmolam Es Mīlu Kafiju. Nomāt kafijas automātu no Es Mīlu Kafiju nozīmē saņemt pilna servisa pakalpojumu. Tas ir sākot ar pašu automātu, kafiju un citām izejvielām, beidzot ar obligāto apkopju nodrošināšanu un zibenīgu tehnisko palīdzību.

Kas nav mazsvarīgi, būtiska sadaļa ir arī konsultācijas par kafijas receptēm un tās pagatavošanu, lai vienmēr sasniegtu labāko rezultātu kafijas krūzītē. Tu maksā konkrētu nomas maksu un pērc kafijas pupiņas – par neko citu tev nav jāuztraucas.

Galvenās rūpes par kafijas konceptu un tā attīstību parasti uzņemas nomas partneris. Tas bieži vien spēlē lielu lomu veiksmīga biznesa attīstībā. Ja tomēr kafijas apjomi ir lieli, tad bieži vien arī nomas maksa netiek aprēķināta un atliek tikai iegādāties kafiju no sava nomas partnera, kā arī pastāv iespēja mainīt kafijas automātu uz jaudīgāku neko nepiemaksājot.

Pirkuma gadījuma tad nāktos investēt pilnu summu jaunā iekārtā. Šāds sadarbības modelis ļauj vieglāk prognozēt izmaksas un nerada liekas bažas par to, ja ar kafijas automātu kaut kas notiktu. Tad nāktos rēķināties ar neparedzētiem izdevumiem un tehnisko palīdzību, ko no malas ļoti īsā laikā ir grūti atrast.

Kādos gadījumos labāk izvēlēties kafijas automāta iegādi?

kafijas automāta iegāde

Ja uzņēmumam naudas plūsma to atļauj un droši var atrast līdzekļus no 2 tūkstošiem eiro birojos līdz pat 20 tūkstošiem kafejnīcās un restorānos, tad var apsvērt arī kafijas automātu iegādes iespējas.

Ilgtermiņā pie maziem kafijas apjomiem šis risinājums bieži vien ir lētāks, jo nav ikmēneša fiksēto izmaksu, taču pieaugot apjomam kafijas automāta izmaksas strauji samazinās. Kafijas automātu iegādājoties, tas ir jūsu īpašums. Līdz ar to jūs neesat “piesiets” nevienam no partneriem un varat brīvi izvēlēties, kur pirkt kafiju un pats noteikt par kādu cenu to iegādāties.

Ļoti brīvi iespējams variēt ar kafijas zīmoliem un garšām pēc savas patikas. Taču, ja būtiski pieaug pagatavoto kafijas krūzīšu skaits, tad rodas nepieciešamība pēc jaudīgāka kafijas automāta. Tas atkal nozīmē lielas investīcijas. Šeit gan jāņem vērā, ka servisa partneris visticamāk vienalga būs jāmeklē, jo profesionālo kafijas automātu remonti ir ļoti sarežģīti procesi ar inženieriju nesaistītiem cilvēkiem.

Neatkarīgi no tā, kāda būs jūsu izvēlē, risinājumu iespējams meklēt pie Es Mīlu Kafiju komandas. Sadarbojoties ar pasaulē slavenākajiem kafijas automātu ražotājiem – LaMarzocco, Franke, Eversys, Jura, Kalerm un Sage – Es Mīlu Kafiju portfelī vienmēr atradīsiet sev piemērotāko kafijas automātu sev izvēlētajam konceptam. Tāpat arī saņemsiet padziļinātas konsultācijas, kas ļaus apmierināt biznesa vajadzības visaugstākajā līmenī.

Cerams, ka šis raksts tev ir palīdzējis veikt labāko izvēli!

Komentēt