Kāds termoss jāizvēlas visai dzīvei?

Photo of author
Written By Rebeka

Mēs katrs vēlamies, lai iegādātie produkti kalpo mūžīgi. Lai termoss būtu izmantojams visu dzīvi, tam ir jābūt kvalitatīvam, izturīgam, viegli tīrāmam un, protams, arī termonoturīgam. Plašajā termosu izvēlē ir daudz dažādu zīmolu un modeļu. Lai palīdzētu izvēlēties termosu visai dzīvei, esam apkopojuši šo rakstu.


Šajā rakstā mēs esam iezīmējuši populāru un kvaltatīvu zīmolu termosus un to galvenās īpašības, kādēļ tie der kā izvēle visai dzīvei. Veikalā UDENSPUDELE.LV ir pieejami vairāk nekā 80 termosi.

Stanley zīmols un tā izturīgie termosi

Stanley the legendary classic 1L termoss

Stanley zīmols jau no 1914. gada ražo augstas kvalitātes termo produktus. Zīmolam ir svarīgi uzražot kvalitatīvus un ilgtspējīgus produktus, kas tam jau vairāk nekā 100 gadus ir izdevies. Stanley ir populārs ar savu produktu zaļo krāsu, citiem gan produktu kvalitāte, gan krāsa atgādina tanku.

No šī zīmola vēlamies izcelt tieši Stanley Legendary Classic 1L termosu. Pasmeļoties informāciju interneta dzīlēs uzzinājām, ka šim termosam ir ļoti laba reputācija. Tas ir vienkāršs, kvalitatīvs un ilgtspējīgs termoss.

Šis termoss ir ļoti izturīgs, iebuktēt vai saskrāpēt to būs grūti. Tas gan ir salīdzinoši smags, tā termonoturība, kas uztur dzērienu aukstu vai karstu 24 stundas un izturība pilnībā atsver tā svaru. Termosam ir vienkārša uzbīve ar viegli skrūvējamu vāciņu. Tā korpusam ir rokturis, kas krietni atvieglo tā turēšanu.

Thermos zīmols un tā termosu karalis

Thermos termoss stanley stainless king 1.2l

Thermos zīmols ir īpašs ar to, ka tas 1904. gadā izgatavoja pašu pirmo termosu. Zīmolu Thermos var dēvēt par termosu tēvu un tas jau vairāk kā 100 gadus ir viens notermonoturības produktu ražotāju līderiem.

Stainless King 1.2L termoss ir vien no populārākajiem kvalitatīvajiem temrosiem pasaulē. Šis termoss ir klasisks. Atšķirībā no Stanley Legendary Classic termosa, šo ir vieglāk saskrāpēt. Toties tas ir vieglāks, tādējādi to būs vieglāk ņemt līdzi garākās pastaigās, pārgājienos vai vienkārši atpūtā.

Šis termoss ir ietilpīgs un tā labās temronoturības dēļ tas noturēs dzērienu karstu vai ukstu 24 stundas. Šis termoss pēc uzbūves ir vienkārš un piedod retro stilu. Lielisks sabiedrotais visādās dzīves situācijās.

Contigo zīmols un tā nepārspējamais termoss

contigo termoss

Contigo ir vairāk pazīstams kā populārs ūdens pudeļu un termokrūžu zīmols no ASV, kas izceļas ar mūsdienīgu un funkcionālu dizainu, bet tas savā produktu klāstā ir laidis arī termosus. 

Contigo 1.2L termoss ir kvalitatīvs, ietilpīgs un izceļas ar savu spēju saglabāt dzērienus siltus un aukstus ļoti ilgu laiku. Tas ir lielisks sabiedrotais ikdienai, svētkiem, vai saiga gaisa aktivitātēm.

Šis iespaidīgais termoss noturēs Jūsu dzērienu karstu vesalas 35 stundas, bet aukstu vesalas 60. Priekš šada tilpuma termosa tas ir ļoti iespaidīgs laiks. Šim termosam ir inovatīvs rokturītis ērtākai tā pārnēsāšanai.

Ja tevi ieinteresēja kāds no šiem termosiem, dodies uz UDENSPUDELE.LV sadaļu Labākie termosi.

Ieskaties arī citos mūsu rakstos ar saistītiem tematiem, piemēram, Ar ko atšķiras laba termokrūze no sliktas? un Izvērtējums par to, kuri termosi ir labākie.

Komentēt