Ar ko atšķiras laba termokrūze no sliktas?

Photo of author
Written By Rebeka

Termokrūzes ir noderīgs ikdienas gadžets, kas noderēs katram cilvēkam. To var izmantot prkatiski jebkurā dzīves situācijā. Laba termokrūze noteikti ir tavas naudas vērta. Tā kalpos gadiem. Ar savu termokrūzi daudzos kafijas veikaliņos, kafejnīcās un uzpildes stacijās var saņemt atlaides, tādējādi atpelnīsi savu iegulījumu un saudzēsi dabu.


Kā tad atšķirt labu termokrūzi no sliktas? Tās ir iespējams iegādāties ar dažādu termoizturību, ražotas no dažādiem materiāliem, ar dažādiem vāciņiem, kā arī ar dažādu triecienizturību. Mēs esam veikuši izpēti dažādos labas termokrūzes aspektos un aprakstījuši svarīgākās labas termokrūzes īpašības. Ja tu jau zini, kāda termokrūze tev nepieciešama, dodies uz pašmāju interneta veikala udenspudele.lv sadaļu Termokrūzes.

1. Termoizturība

Laba temrokrūze ar labu temroizturību

Termoizturība ir pati svarīgākā īpašība, ko pārsvars cilvēku meklē termokrūzē. Termoizturība atšķiras no termokrūzes izmēra. Mēs esam veikuši izpēti un noteikuši kādai ir jābūt termoizturībai teorētiski pēc tās izmēra. Labai termokrūzei līdz 250ml būtu jauztur dzērienu siltu līdz 3 stundām. Pēc mūsu uzskatiem, termokrūzei ar 350ml ietilpību būtu jauztur dzēriens silts līdz 5 stundām, bet līdz 500ml lielai termokrūzei dzēriena siltums jauztur vismaz 7 stundas.

2. Materiāls

Laba temokruze ir gatavota no nerusejosa terauda

Pārsvars termokrūžu ir izgatavotas no trīs materiāliem- plastmasas, alumīnija un nerūsējošā tērauda. Ja vēlies vienkāršu termokrūzi, kurai nav liela termoizturība un vairāk kalpo kā parasta dzērienu krūze ikdienai, izvēlies plastmasas termokrūzi. Tikai pārliecinies, lai tās aprakstā ir informācija par to, ka tā nesatur BPA. Alumīnija termokrūze var noderēt ikdienas gaitās, bet tā kā alumīnijs ir mīksts materiāls, to ir ļoti viegli deformēt un tas ilgi neauzturēs dzērienu siltu.

Ja vēlies tiešām izturīgu termokrūzi, kas noturēs dzērienu siltu, izvēlies termokrūzi ražotu no nerūsējošā tērauda. Tām parasti ir dubultas sieniņas un vakuuma izolācija, kas nodrošina labu temperatūras noturību. Šis materiāls ir izturīgs un noturēs tavu dzērienu siltu vairākas stundas.

3. Droša pret noplūdēm

Laba termokruze ir drosa pret nopludem

Katra laba termokrūze ar vāciņu ir droša pret noplūdēm. Labai termokrūzei ir jābūt ērtam vāciņam, no kura ir viegli padzerties un kuru ir vielgi aizvērt. Ja termokrūze nav droša pret noplūdēm, tas nozīmē, ka tā arī izdala arī dzēriena siltumu. Protams, ir izņēmumi, kur termokrūzai vispār vāciņš nav kā tāds. Vai arī- tās nav ražotas ar mehānismu, kam būtu jānodrošina pret noplūdēm.

4. Triecienizturība

Termokruze stanley trigger-action ar labu triecienizturibu

Var šķist, ka triecienizturība nav svarīga. Nometot termokrūzi un traumējot tās korupusu mainās tās termoizturība. Triecienu izturīga termokrūze visbiežāk būs ražota no nerūsējošā tērauda. Tās ne tikai pasargās termoizturību, bet arī pašas termokrūzes dizainu. Vispopulārākās triecienu izturīgās termokrūzes ir Stanley Trigger-action. Tās iespējams atrast udenspudele.lv veikala sadaļā Stanley termokrūzes.


Caram, ka šis raksts tev palīdzēs atšķirt labu termokrūzi no sliktas. Pēc šī raksta informācijas esi kļuvis par termokrūžu ekspertu un iesakām veikt nākamo soli un iegādāties termokrūzi. Par to, kur tad tās iespējams iegādāties lasi mūsu rakstā Kur pirkt termokrūzes?

Komentēt