Termokrūze vai termoglāze- ko izvēlēties?

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Atvēsinātu vai karstu dzērienu cienītājiem termokrūze vai termoglāze ir nepieciešams gadžets ikdienas lietošanai. Tas atvieglo ikdienas dzērienu dzeršanas paradumus, kā arī ilgtermiņā noteikti ļauj ietaupīt. Jūs visticamāk izmantojat kādu no šiem termo dzērienu traukiem vai plānojat to iegādi. Ir noderīgi uzzināt to atšķirību.

Vai termoprodukti tiek lietoti birojā, mājās vai pārgājienā, ir svarīgs jautājums par to, vai šie dzērienu trauki tiek lietoti pareizi, vai katram ir sava nozīme, plusi un mīnusi. Šajā rakstā uzzināsi atbildes šiem jautājumiem.

Ja tu jau esi nopratis, kurš no gadžetiem ir nepieciešams tev, dodies uz UDENSPUDELE.LV sadaļu termokrūze vai termoglāze un izvēlies sev piemērotāko.

Termokrūze

Kambukka olympus termokruze

Raksturojums

Termokrūze ir termisks trauks, kas parasti ir izgatavots no nerūsējošā tērauda ar dubultām sieniņām, kas saglabā dzērienu siltu stundām. Ir termokrūzes, kas ir izgatavotas arī no izolētas plastmasas. Tai var būt vai nebūt rokturis. Tai ir divas daļas: krūze un hermētisks vāciņš. Vākam ir caurums, caur kuru dzerat, un tam var būt citas funkcijas, piemēram, bīdāms vāks, lai novērstu izliešanu. 

Izmantošana

Termokrūzes mērķis pārsvarā ir ilgāk saglabāt dzērienus siltus. Atkarībā no jūsu vajadzībām, termokrūzes var būt paredzētas lietošanai vienam cilvēkam vai vairākiem cilvēkiem. Tā kā tās ir izolētas, termokrūzes parasti izmanto karstiem dzērieniem. Tās palīdz samazināt atkritumu daudzumu un pat ietaupīt ilgtermiņā

Termoglāze

termoglazes asobu ar salminu

Raturojums

Termoglāze ir plastmasas vai nerūsējošā tērauda glāze ar vāciņu, kas pieskrūvējas vai aizveras. Vairumā gadījumu termoglāzēm rokturu nav, vai arī tie ir noņemami. Tās ir vieglāasi par termokrūzēm, taču bieži vien tajos ir mazāk šķidruma. Termoglāzēm pārsvarā ir plaša atvere – ideāli piemērota ledus pievienošanai un viegli tīrāma – un šaurāka pamatne. Bieži vien tām ir arī vieta salmiņam.  

Izmantošana

Termoglāzes pārsvarā izmanto aukstiem dzērieniem, piemēram, limonādēm, ledus tējām, un  dažādu veidu kokteiļiem. Tās parasti ir izgatavotas no plastmasas vai metāla. Dubultās sieniņasnerūsējošā tērauda termoglāze, izolēs gan karstus, gan aukstus dzērienus. 

Lielākās atšķirības

termokruze stanley trigger action un asonu termoglaze slippy

Termokrūzes bieži vien ir noderīgākās transportos, ceļā un pārgājienos, bet ar termoglāzi ir ērtāk baudīt dzērienus mājās, birojā un dažādos svētkos. Termokrūzēs bieži vien ir vairāk vietas dzērienam. 

Termokrūzes parasti ir izgatavotas no izturīgiem materiāliem, kas dzērienus karstus vai aukstus saglabā vairākas stundas.

 Termokrūzes ir pieejamas dažādos izmēros, bet parasti tās ir lielāka izmēra. Termoglāzes parasti ir vieglākas nekā ceļojumu krūzes, jo tām ir mazāka termonoturība.

Termoglāzēm pārsvarā ir caurspīdīgs vai vienkārši plāns vāciņš. Bieži vācinā arī ir caurums salmiņa ievietošanai. Toties termokrūzēm bieži vien ir labāki, biezāki, šķirdrumu necaurlaižami vāki.

Ceram, ka šis raksts radīja apskaidrību un tagad zini, kurš no dzērienu gadžetiem ir vajadzīgs tieši tev. Dodies uz Udenspudele.lv sadaļu Veikals un veic savu izvēli.

Jatevi interesē uzzināt vairāk par termokrūzēm, tad dodies uz mūsu rakstu Ar ko atšķiras laba termokrūze no sliktas?

Leave a Comment