Izvērtējums par to, kuri termosi ir labākie

Photo of author
Written By Anna

Labs termoss ir tāds, kas ir uzticams – izturīgs, neizlīst un ilgstoši uzglabā dzēriena temperatūru. Tomēr piedāvājumā ir ļoti daudzi zīmoli un termosu modeļi, no kā izvēlēties. Lai saprastu, ar ko vispār sākt, esam apkopojuši vairāku termosu atsauksmes ar mērķi saprast, kuri termosi ir labākie.

Šajā rakstā pārrunāsim tādus klasiskus termosu zīmolus kā Stanley, Esbit, Thermos un vairākus citus, lai saprastu, kuri termosi ir labākie.

Vidēja izmēra termosu kandidāti

termosu tests

Galveno šodienas apskatu balstām uz pašmāju uzņēmuma UDENSPUDELE.LV izveidoto testu ar nosaukumu Vidēja izmēra termoss – kurš labāks. Tajā tika atlasīti 8 dažādi vidēja izmēra termosi, kas ir tilpumā 750ml. Vidēja izmēra termosi tika izvēlēti galvenokārt tāpēc, ka tie ir vispraktiskākā izvēle ikdienā vienam cilvēkam.

Svarīgākais termosa izvēlē ir tā karstuma izturības funkcija, jo visbiežāk tomēr izvēlamies termosu, lai no tā malkotu karstu tēju vai kafiju. Protams, termosi ir vienlīdz labi sabiedrotie arī vasaras sezonā – gan lai atveldzētos ar aukstu limonādi, gan lai sasildītos aukstākos vakaros.

Vairums ražotāju sola karstuma izturību līdz pat 24 stundām, kas ir ievērojams laika posms vidēja izmēra termosam. Eksperimenta galvenais mērķis bija vērot termosos esošā dzēriena temperatūru vismaz 24 stundu garumā un skatīties, cik ilgus un labus rezultātus tie uzrādīs.

Eksperimenta kandidāti bija sekojoši termosi:

  1. Thermos Mountain
  2. Alfi IsoTherm
  3. Thermos Everyday
  4. Esbit Vacuum
  5. Esbit Majoris
  6. Stanley Legendary
  7. TSL Outdoor
  8. LEIFHEIT CoCo

Termosi ir sakārtoti secībā sākot ar labāk uzstādīto rezultātu līdz pat sliktākajam. Uzvarētājs temperatūras noturēšanā ilglaicīgāk izrādījās Thermos Mountain ar temperatūras noturību vairāk kā 30 stundu garumā. Otro vietu ieguvušais Alfi IsoTherm bija ļoti tuvu, gandrīz sniedzot vienlīdzīgu rezultātu. 

Pēdējā vieta gan sāka jau strauji atdzist pēc 12 stundu sasniegta mērķa. 

Labākie liela izmēra termosi

kuri termosi ir labākie

Par liela izmēra termosiem uzskatām tos, kuru tilpums pārsniedz 1 litru. Tāpēc par šīs sadaļas galvenajiem kandidātiem esam izvēlējušies termosus Stanley The Legendary 1L, Thermos Stainless King 1.2L un Esbit Vacuum Flask 1.5L.

Stanley The Legendary 1L termoss

The Stanley ir zīmols, kas darbojas jau vairāk kā 100 gadu garumā. Tas ir lielisks sabiedrotais ikvienam dabā gājējam, kas tiek īpaši izcelts arī zīmola sociālajās reklāmās un medijos. Tas izceļas ar 24 stundu prognozēto dzēriena temperatūras uzglabāšanas ilgumu un termosa izteikto izturību.

Termosa dizains ir nedaudz šaurāks un garāks par pārējiem. Tā funkcionalitāte ņem virsroku, ja to pielīdzinām izskatam. Viena no Stanley termosu priekšrocībām ir to izturīgais ārējais korpuss – tas ir viegli matēts, raupjš, viegli turams rokās un izturīgs pret skrāpējumiem. Ražots no 18/8 nerūsējošā tērauda.

UDENSPUDELE.LV eksperimenta Kurš ir labākais termoss – Thermos, Stanley, Esbit tests laikā tika uzskatīts, ka karsts dzēriens ir tāds, kas pārspēj 60 grādu temperatūru. Stanley godam savu solījumu 24 stundu laika posmā uzturēja, taču neilgi pēc tam sāka ļaut temperatūrai atdzist. Rezultātā šis termoss palika otrajā vietā, taču tas saglabā pirmo vietu kā fiziski izturīgākais termoss.

Thermos Stainless King 1.2L termoss

Zīmols Thermos ir tas, no kura nereti tiek gaidīta vislabākā un augstākā kvalitāte, jo šis zīmols tomēr radīja pašu pirmo termosu pasaulē. Tā prognozētā temperatūras uzglabāšana ir 24 stundas, lai gan testa laikā šis rezultāts tika pārsniegts.

Termosa dizains ir klasisks un patīkams. Uz tā ir manāms retro stilā iespiests zīmola nosaukums, virsma ir gana gluda. Ekstrēmākos piedzīvojumos pie dabas tas ir jāņem vērā, jo var nākties savu termosu saskrāpēt. Termoss ražots no 18/8 nerūsējoša tērauda.

Thermos Stainless King 1.2L saglabāja dzērienu karstu visilgāk, līdz ar to iegūstot godpilno pirmo vietu starp šiem trīs finālistiem. Tas ir lieliski piemērots ikdienai, kad ir nepieciešams izmantot labu termosu. To var ņemt līdzi pastaigās, atpūtā pie dabas, braucot uz darbu utt.

Esbit Vacuum Flask 1.5L termoss

Nākošais zīmols, kas ir izpelnījies tikt trijniekā, ir Esbit. Zīmols, kas zināms ar kabatas izmēra pārnēsājamām plītiņām, nu jau ražo arī lieliskas kvalitātes termosus. Tas ir brends, kas labi zināms pārgājienā gājēju lokā un ne velti.

Termosa dizains ir mūsdienīgs un arī funkcionāls. Arī šis termoss ir ražots no 18/8 tērauda, tajā ir pamanāmi oranžas krāsas akcenti. Termosa ērtumam ir pievienots rokturis, kā arī plastmasas pamatne ērtai termosa novietošanai uz virsmas.

Visvājākā termonoturība starp trim ir Esbit termosam. No vienas puses to var skaidrot ar vāciņu, kurš maksimālu izolāciju ir iemainījis pret lietošanas ērtību. Tāpēc temperatūra neuzglabājas tik ilgi, kā pārējiem diviem eksperimenta termosiem.

Visi šie termosi ir iegādājami interneta veikala UDENSPUDELE.LV sadaļā Termosi.

Ieskaties arī citos mūsu rakstos par saistītiem tematiem, piemēram, Kāpēc izvēlēties gudro ūdens pudeli un Kā ikdienā izdzert pietiekami daudz ūdeni.

Komentēt