Kā aerogrils var uzlabot Jūsu ikdienu?

Photo of author
Written By Anna

Aerogrils jeb karstā gaisa fritieris ir lielisks palīgs, lai ātri un operatīvi varētu pagatavot gardu ikdienas vai svētku maltīti. Aerogrila lielākā priekšrocība ir iespēja ēdienus pagatavot bez eļļas, līdz ar to saglabājot ēdiena derīgo vērtību.

No aerogrilā gatavota ēdiena var uzņemt vitamīnus, kas bieži vien to termiski apstrādājot, zaudē gan sākotnējo garšu, gan jau minētās derīgās vērtības.

Aerogrila funkciju raibais klāsts

Šobrīd aerogrilu var iegādāties no dažādiem ražotājiem, piemēram, Philips, Tefal, Electrolux, Sencor, kā arī citiem. Pamatfunkcijas visiem aerogriliem ir vienādas – iespēja regulēt temperatūru, taimera funkcija, lai gatavošanas laikā Jūs brīvi varat darīt sev saistošas lietas vai vienkārši atpūsties. Kā arī jāuzsver tas, ka aerogrila grozs ir ļoti ietilpīgs, tādējādi vienlaicīgi ļaujot pagatavot maltīti lielam cilvēku skaitam.

Varbūt Jūs vēlaties pagatavot maltīti, kas ir sasaldēta, bet nav laika gaidīt kamēr tā būs atsalusi? Tad Jums ir iespēja izmantot aerogrila atkausēšanas režīmu, kas maksimāli īsā laika posmā ļaus pagatavot sasadēto maltīti, lai to varētu baudīt.

Ja esat iecienījuši frī kartupeļus vai vistas spārniņus, tad aerogrilā tos pagatavot būs viegli, kā arī tie nebūs ne taukaini, ne eļļaini, bet gan patīkami baudāmi. Ne mazāk svarīgi ir tas, ja pārtika nav ļoti taukaina, tad līdz ar to tajā nav kancerogēno vielu, kas bieži vien mēdz būt taukainos ēdienos.

Ne tikai ēdienu pagatavošana, bet arī uzsildīšana

Aerogrils var būt palīgs ne tikai ēdienu gatavošanā, bet arī to uzsildīšanā, ja vēlaties baudīt siltu maltīti, kas gatavota iepriekšējā dienā.

Cilvēki bieži vien aerogrilu jauc ar mikroviļņu krāsni, bet patiesībā tās ir divas dažādas lietas. Aerogrils nedarbojas ar mikroviļņu starojumu, kā tas notiek mikroviļņu krāsnī.

Aerogrila darbības princips ir ļoti vienkāršs. Ēdiens tiek pagatavots cirkulējot siltā gaisa plūsmai visos virzienos no augšas uz leju. Līdz ar to burtiski izkausējot taukus no produktiem, kas tiek gatavoti. Jums ir iespējams pagatvot mīkstu un sulīgu zivi vai gaļu, kas burtiski pati izkusīs Jums mutē, iepriecinot Jūsu garšas kārpiņas.

Aerogrils nav tikai ēdiena pagatavošanai, mūsdienās tas var kļūt par lielisku virtuves stila un interjera elementu. To var pieskaņot virtuves stilam, jo to pieejamais dizains un krāsas ir ļoti plašā piedāvājumā.

Pašattīrīšanās funkcija

Pēc maltīšu gatavošanas un notiesāšanas bieži vien izlietne ir pilna ar traukiem, bet vienīgais, ko ir vēlēšanās darīt – atpūsties dīvānā.  Par to nav jāsatraucas, ja maltīšu gatavošanai izmantojat aerogrilu. Tam ir pašattīrīšanās funkcija, kas ar vienu pogas spiedienu veiks tīrīšanu, lai katls būtu gatavs jau nākamajai maltītei.

Lielākoties visiem aerogriliem ir automātiskais atslēgšanas režīms, kas notiek vien paceļot katla rokturi. Ēdiena gatavošanas laiks var būt no 5 līdz 60 min., atkarībā no tā, ko Jūs vēlaties pagatavot.  Pievērsiet uzmanību arī aerogrila jaudai, kas var būt dažāda, atkarībā no tā, kādu ēdienu visbiežāk vēlēsieties gatavot.

aerogrils

Atvieglot ikdienas soli

Mūsdienās laiks ir liela vērtība, daudziem cilvēkiem diennaktī pietrūkst vienas stundas, lai paveiktu visu ieplānoto. Tieši tādēļ aerogrils ir laba izvēle, jo kamēr katlā gatavojas maltīte, Jums ir brīvs laiks.

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties aerogrilus plašā klāstā, lai katrs varētu atrast savam maciņam piemērotāko variantu. Aerogrili ir pieejami cenu kategorijā no dažiem desmitiem līdz pat simtiem eiro.

Atvieglojiet maltīšu gatavošanu ar aerogrilu un tā kļūs par Jūsu dienas iecienītāko un patīkamāko daļu.

Ieskaties arī citos mūsu ieteikumu rakstos, piemēram, Cilvēkam nepieciešamais ēdiens vienai dienai vai Kā nogatavināt avokado.

Komentēt