Ātrākās, drošākās un lētākās Ziemassvētku dāvanas

Photo of author
Written By Anna

Tuvojoties Ziemassvētkiem, ir pienācis dāvanu meklēšanas laiks. Tā kā šogad tas ir sanācis vienā laikā ar koronavīrusa izraisīto ārkārtas stāvokli valstī, tad tradicionālā dāvanu meklēšana iemīļotajos klātienes veikalos nav pati labākā opcija.

Lai spētu atrast dāvanas ātri, droši un arī par pieņemamām cenām, esam apkopojuši vairākus veidus, kā šogad saviem mīļajiem sarūpēt dāvanas Ziemassvētkos. Pats galvenais, ka to varēs darīt neizejot no savām mājām – droši un ērti!

Turpmāk šajā rakstā lasi vairāk par to, kur iegādāties svētku dāvanas – interneta veikalos, dāvanu karšu servisos vai izveidot tās paša rokām.

Ātrākās Ziemassvētku dāvanas internetā

Internetā var nopirkt gandrīz visu nepieciešamo ikdienas dzīvei un īpašiem notikumiem – arī svētku dāvanas. Visvairāk iepirkšanās internetā ir iecienīta tādēļ, ka nav nemaz jāpamet savas mājas vai viesistabas dīvāns, lai sapirktu visu nepieciešamo. Nav arī garas cilvēku rindas, nav jāierēķina laiks, ko pavadīt ceļā uz un no veikala, kā arī nav jādrūzmējas lielos cilvēku pūļos.

Interneta veikali ir tik dažādi, ka katrs noteikti spēs atrast savu iemīļotāko veikalu arī interneta platformā. Vismaz visi lielākie veikali noteikti ar vien vairāk sāk par to parūpēties. Katru gadu tiek atlasīti arī labākie interneta veikali Latvijā. Piemēram, pērn tika noskaidroti interneta veikali ar ātrāko piegādi. Tas varētu noderēt šogad – īpaši tad, ja dāvanu sagādāšana atlikta uz nedaudz vēlāku laiku, kā bija sākotnēji plānots.

Šogad īpaši svarīgi ir atbalstīt vietējos latviešu ražotājus, tāpēc iesakām dāvanas pameklēt tieši viņu mājaslapās un interneta veikalos. Tādā veidā atbalstīsim vietējos, kā arī parūpēsimies par to, ka Latvijā tiek radītas ar vien vairāk skaistas, noderīgas un kvalitatīvas preces. Pērc dāvanas atbalstot Latvijas uzņēmumus un radi prieku gan ražotājiem, gan dāvanu saņēmējiem!

Drošākās dāvanas Ziemassvētkos – dāvanu kartes internetā

Vienlīdz svarīgi šogad ir piedomāt par savu un sev apkārtējo cilvēku drošību. Ja arī sanāk pašam doties uz veikalu, tad obligāti jāvelk maskas, jāievēro droša distance no citiem cilvēkiem, kā arī regulāri un rūpīgi jāmzagā rokas. Lai no tā visa izvairītos, perfektā dāvana nemaz tik ilgi nav jāmeklē, jo dāvanu kartes internetā ir drošākais veids, kā iepriecināt savus mīļos.

Pirmkārt, tas ir drošākais veids no veselības viedokļa. Tieši tāpat kā ar iepirkšanos internetā, nav jādodas ārā no mājas, jo dāvanu kartes iespējams saņemt ar piegādi. Ja vēlies būt vēl piesardzīgāks – dāvanu kartes iespējams arī saņemt elektroniski uz savu e-pastu. Tad arī vari nolemt pats, vai pārsūtīsi dāvanu karti elektroniski dāvanas saņēmējam vai arī pats to izprintēsi un skaisti iesaiņosi. 

Otrkārt, dāvanu kartes ir drošākā dāvanas izvēle, jo tās saņēmējs pats varēs izvēlēties sev piemērotāko dāvanu. Paskaidrosim ar piemēriem. 

Pirmais variants ir šāds – tu zini, ka dāvanas saņēmējam ļoti patīk kāds konkrēts veikals, piemēram, STENDERS. Tad, uzdāvinot dāvanu karti veikalā STENDERS, saņēmējs pats varēs izvēlēties kādu tieši dāvanu sev iegādāties – vannas bumbas, smaržīgāš ziepes, ķermeņa kopšanas līdzekļus utt.  

Otrais variants ir izvēlēties vispārīgāku dāvanu karti, kur tās saņēmējs varēs sev izvēlēties ne vien konkrētas preces vai pakalpojumus, bet arī veikalu vai pakalpojuma sniedzēju. Piemēram, FromMe.lv dāvanas piedāvā vairākas universālās kartes. Viena no tām ir Restorāni Rīgā dāvanu karte  – dāvanu saņēmējs varēs izvēlēties vakariņas vienā no 10 restorāniem. Vēl jāpiebilst, ka tādi servisi, kā FromMe.lv piedāvā dāvanu kartes arī samainīt uz jebkuru vēlamo veikalu, aktivitāti vai atpūtas piedāvājumu. Tāpēc šāda dāvanas izvēle ir visdrošākā, lai izpatiktu saņēmējam!

Lētākās Ziemassvētku dāvanas – paštaisītas

Bieži vien izdevīgāk un daudz lētāk ir dāvanu uztaisīt pašam. Veikalos, arī pašmāju ražotāju, ir daudz skaistas preces, taču reizēm zīmola darinājums pieejams ar lielu uzcenojumu. Tādās reizēs pie sevis nodomājam – es taču šo pats varētu uztaisīt! Ja šī gada mērķis ir palikt mājās un dāvanu sagādāšanā ietaupīt naudiņu, jāsteidz taisīt paštaisītas dāvanas!

Internetā ir daudz noderīgu pamācību, kā pavisam neilgā laikā no jau mājās esošajiem resursiem pagatavot foršas dāvanas – dabīgu ādas skrubi, vannas sāli, smaržīgās ziepītes, paša ceptus cepumus vai piparkūkas, bilžu kolāžu. 

Var arī darināt ko radošu, kas prasa vairāk rūpju, ievērības un arī iepriekšēju zināšanu. Piemēram, sarakstīt kādam skaistu dzejoli vai dziesmu. Vai uzadīt siltas un mīkstas zeķes, cepures vai cimdus. Tā ir klasiska dāvana Ziemassvētkos, ko mūsdienās iespējams padarīt ne vien funkcionālu, bet arī stilīgu. 

Kad dāvana gatava, vērts piestrādāt arī pie skaista iesaiņojuma. Par veidiem, kā to izdarīt, lasi rakstā TOP 5 Ziemassvētku dāvanu iesaiņošanas veidi. Lai dāvana ir sirsnīga, baudāma un arī skaista!

Komentēt