TOP 5 Ziemassvētku dāvanu iesaiņošanas veidi

Photo of author
Written By Anna

Ziemassvētki ir dāvanu laiks, kas bieži vien tiek veltīts tieši piemērotāko dāvanu sagatavošanai saviem mīļajiem. Šajā procesā arī mēdzam aizmirst, ka Ziemassvētku patiesā vērtība ir labi pavadīts laiks ar saviem draugiem, ģimeni un mīļoto cilvēku. Lai to izdotos izbaudīt pilnvērtīgi un bez satraukuma par dāvanām, vērts jau laicīgi sagatavoties.

Dāvanu meklēšanas process var būt satraucošs, tomēr, kad tas paveikts, šķiet, ka viss jau ir pārvarēts un gatavs. Tad nu jau savlaicīgi atgādinām, ka dāvanu iesaiņošanai ir tik pat liela nozīme. Tas, kā pasniegsi izvēlēto dāvanu, būs ļoti svarīgi, jo cilvēkiem patīk baudīt arī ar acīm. 

Lai nav dāvanu saiņošana jāatliek uz pēdējo brīdi, šajā rakstā apkopojam TOP 5 dāvanu iesaiņojumu veidus, kas derēs ikvienai dāvanai. Esi gatavs jau laicīgi un atbrīvo savu brīvo laiku, ko pavadīt mierā un sirsnībā ar citiem!

1. Dāvanu kaste jebkuras formas dāvaniņai

Viens no vienkāršākajiem dāvanu iesaiņošanas veidiem, ir dāvanas ievietošana skaistā kastē. Šis iesaiņojums der ikvienai dāvanai un tāpēc tiek uzskatīts par vienuno ērtākajiem. Tās tiek tirgotas ļoti skaistās krāsās, dažādos rakstos un arī formās. Ja iegādātā dāvana nav klasiskā formā (četrstūra, kā grāmatas, klases, kalendāri utt.), tad četrstūra kaste derēs jebkurā gadījumā! Uz dāvanu kastes skaisti izskatīsies arī lentītes, pievienota kartīte u.c. dekori.

2. Dāvanu papīrs radošai izpausmei

Ar dāvanu papīru iesaiņotās dāvanas izskatās visskaistāk, jo uzreiz iespējams novērtēt dāvinātāja ieguldītās pūles un radošumu. Visvienkāršāk, protams, dāvanu papīrā iesaiņot ir konkrētas formas dāvanas – četrstūrainas un kantainas. Apaļas, trijstūrainas, nenoteiktas formas dāvanas vislabāk izskatīsies kastē vai dāvanu maisiņā. Kad dāvana iesaiņota skaistā svētku papīrā, dāvinātāja ziņā tiek atstāta radošā izpausme un daudzas dekorēšanas iespējas.No ietinamā papīra dāvanas iespējams ietīt kā konfektes, aptīt ar bantēm no augšgala un visādi citādi. Jo radošāk, jo labāk!

3. Oriģināls dāvanu maisiņš

Ja dāvanu saiņošanai laika nav atlicis tik, cik gribētos, tad dāvanu maisiņš ir lieliska iespēja. Arī tad, ja saiņošana pašam īsti nepadodas, tad arī dāvanu maisu iespējams padarīt par radošu dāvanas pasniegšanas veidu. Piemēram, Ziemassvētkos izvēlēties nevis klasisku dāvanu maisiņu, bet Ziemassvētku saldumu zeķi. Tas joprojām tiek uzskatīts par dāvanu maisiņu, tomēr pavisam jaunā un citā izpratnē.

4. Glīta aploksne

Svētkos, kad trūkst dāvanu ideju vai laika, bieži vien mēdzam uzdāvināt naudu. Tas ir lielisks dāvanas variants, ja zini, ka labāk vēlies dāvanas izvēli sniegt tās saņēmējam. Līdzīgs variants ir dāvanu kartes, jo arī tām ir piemērots iesaiņošanas variants aploksnēs. Un līdzīgi kā ar dāvanu maisiņiem, arī aploksnes atstāj vietu izdomai – tik daudz krāsas, zīmējumi, locījuma veidi utt. Jo mazāka ir izvēlētā dāvaniņa (šajā gadījumā nauda vai dāvanu karte), jo īpašāku vēlamies izveidot tās iesaiņojumu. Tieši tāpēc ir vērts pameklēt skaistāko aploksni!

5. Skaista apsveikuma kartīte

Paliekot pie mazām dāvanu idejām, vēl viens iesaiņojuma veids aploksnes vietā ir apsveikuma kartīte. Tās bieži vien jau iesaiņotā komplektā ar aploksnēm vai īpašām kabatiņām. Protams, apsveikuma kartīti vienmēr iespējams arī izveidot pašam vai pievienot emocionālo vērtību ar paša sacerēto pantiņu. Ja arī pašam nesanāk, lieliskas idejas ir Apsveikuma pantiņi rakstā. 

Šīs ir vien dažas ierastāko iesaiņojumu idejas, ko šajos svētkos varēsi izmantot.  Tik līdz dāvana ir sagādāta, ceram, ka šis raksts palīdzēja izdomāt, kā to visefektīvāk iesaiņot.
Papildus idejas meklē bloga TOP lietas rakstā Ieteikumi, kā iesaiņot Ziemassvētku dāvanas. Lai izdevušies svētki!

Komentēt