Kāpēc izvēlēties gudro ūdens pudeli?

Photo of author
Written By Paulina

Kaut arī ilgspējīgās ūdens pudeles izvēle vienmēr ir labāka izvēle nekā vienreizējas lietošanas pudeles paņemšana, gudrā ūdens pudele noteikti ir nākamais līmenis.

Šeit ir daži iemesli, kādēļ jums vajadzētu apsvērt savas ūdens pudeles nomaiņu pret jebkura veida gudro ūdens pudeli.

Gudrā pudele atgādina padzerties

Galvenais iemesls, kāpēc pāriet uz gudrās pudeles izmantošanu, ir atgādinājumi par ūdens dzeršanu. Ar parasto ūdens pudeli arī var uzņemt nepieciešamo ūdens daudzumu. Bet tikai tad, ja jūs veltiet uzmanību un atmiņu, lai visu dienu atcerētos, ka pastāvīgi jādzer ūdens.

Ja jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuriem nesanāk atcerēties, tad varbūt ir vērts ieguldīt gudrajā ūdens pudelē. Tā brīdinās jūs ik pa laikam, lai pārcliecinātos, ka visu dienu esat hidratēts.

Ūdens pudeli regulē, izmantojot lietotni

Tāpat kā visu pārējo šobrīd, arī gudrās ūdens pudeles regulē aplikācija. Katrai ūdens pudelei ir sava īpaši izveidota lietotne. Jūs noteiki varēsiet to regulēt atbilstoši savām vajadzībām – laiks dzert ūdeni, ūdens daudzums dienā, pamatojoties uz jūsu svaru, aktivitātes līmeni utt.

ūdens pudele

Lietotnei var būt ļoti noderīgas funkcijas

Katra gudrā pudele, protams, ir atšķirīga, taču lielākajai daļai no tām ir diezgan foršas funkcijas lietotnēs. Tās var būt vienkārši ūdens patēriņa izsekošana, bet dažās lietotnēs ir interesanti raksti, skaistas gaismas, padomi par hidratācijas uzturēšanu un vingrinājumi utt.

Ja tev ikdienā ir pagrūtāk uzņemt pietiekami lielu ūdens daudzumu, tad dažus noderīgus padomus atradīsi rakstā Kā ikdienā izdzert pietiekami daudz ūdeni.

UV tehnoloģija, kas attīra ūdeni

Mūsu sarakstā mēs pievienojām 2 ūdens pudeles, kas var padarīt jūsu ūdeni kristāltīru – LAEQ un Noerden Liz ūdens pudeles. Ir vēl daudz citu, ja jūs interesē apskatīt gudrās ūdens pudeles ar tieši šo funkciju.

Jums tas būs īpaši noderīgi, ja dienas laikā daudz ceļojat no punkta A uz punktu B. Ne visur ir vieta, kur uzpildīt ūdens pudeli ar tīru dzeramo ūdeni. UV tehnoloģija nodrošina ūdens attīrīšanu no jebkuras vietas – pat no upēm.

Vairāk par UV pudelēm lasiet rakstā Pudeles ar UV sterilizāciju.

Tas ir no mums šodien viss. Mēs ceram, ka šis raksts jums šķita noderīgs un interesants!

Komentēt