Iepirkšanās internetā – ātri un ērti

Photo of author
Written By Anna

Balstoties uz šī brīža ārkārtas situāciju (kad no veikalu apmeklēšanas pēc iespējas vairāk ir jāizvairās) un uz ikdienas ērtuma un efektivitātes pašsaprotamo likumu, iepirkšanās internetā ir ļoti izdevīga. 

Internets ir pilnībā pārvērtis iepirkšanās tradīcijas, padarot šo procesu par vienkāršāku un arī daudz pieejamāku. Par to, kāpēc iepirkšanās internetā ir lieliska izvēle, lasi raksta turpinājumā.

1. Izdevīgi un ērti

Pirmais un vissvarīgākais iemesls, kas veicina iepirkšanos internetā, ir ātrums, ērtums un efektivitāte. Iepirkties internetā ir vispārīgi izdevīgi, jo tev nav jāuztraucas par laika plānošanu, ko pavadīsi ceļā uz veikalu. Tev nav jāpucējas, jo pastāv iespēja, ka pa ceļam uz veikalu kādu satiksi. Nav jāsatraucas par to, ka veikals būs jau aizvēries vai samazinājis darba laiku svētkos vai kādā citā īpašā datumā. 

Interneta veikali ir pieejami visur un vienmēr. Tieši tāpēc ir tik vienkārši iepirkties internetā – tu to vari darīt nakts vidū, uz sava dīvāna, ģērbies pidžamā un nevienam nebūs par to ne mazākās nojausmas.

2. Labākas cenas

Izdevīgāki pirkumi un labākas cenas bieži vien atrodamas tieši internetā, jo preces uzreiz no ražotājiem tiek nogādātas pie pircēja. Nav starpnieku, līdz ar to cena ir krietni mazāka.

Truklāt, iepērkoties internetā, parasti katrā mājaslapā un interneta veikalā ir viegli atrodama un pārskatāma atlaižu sadaļa. Ik pa laikam, kādos īpašos notikumos vai, piemēram, pirmajā reģistrēšanās reizē, tiek piedāvāti dažādi kuponi – atlaides noteiktiem pirkumiem noteiktās cenu kategorijās. Pat, ja arī atlaide nav tik liela, tā tik un tā sagādā prieku – ja izdodas iegūt kaut vai bezmaksas piegādi uz mājām, kāpēc gan šādu iespēju neizmantot?

3. Plašāka izvēle

Iespējas izvēles internetā ir fantastiskas, jo tās ir teju vai bezgalīgas. Interneta veikalos iespējams atrast gandrīz jebko – jebkuru zīmolu un pēdējā laika svaigākās aktualitātes. Nemaz nerunājot jau par to, ka internets ļaus iepirkties veikalos, kas tavā valstī nemaz nav atrodami. Tas ļauj piekļūt pie jebkādām precēm un produktiem – stilīgiem un moderniem, kuriem bez interneta palīdzības tev nekad nebūtu bijusi iespēja tikt klāt, nepametot valsti.

Vērts pieminēt arī dažādās krāsu un izmēru variācijas. Parastajos veikalos bieži vien trūkst tieši tavs izmērs vai arī ir palicis pēdējais t-krekls tieši tajā krāsā, ko tu vēlējies. Interneta veikalā daudz vieglāk ir apskatīties informāciju par pieejamajiem izmēriem un produktu pieejamību. Ja vēlamā prece ir izpārdota, tad vairākums vietas piedāvā nosūtīt e-pastu ar paziņojumu par preces pieejamību.

4. Ērts veids, kā sameklēt un nosūtīt dāvanas

Sagādāt draugiem un radiniekiem dāvanas nekad vēl nav bijis tik vienkārši. Tagad tās iespējams atrast internetā, iegādāties un uzreiz nosūtīt dāvanas saņēmējam uz mājām. Kāds to izdarīs tavā vietā, kā arī parūpēsies par iesaiņojumu. 

Tomēr, ja labprātāk dāvanas izvēli atstātu dāvanas saņēmēja ziņā, tad vienmēr lieliska opcija ir dāvanu kartes internetā. Izvēloties konkrētu veikalu vai pakalpojumu sniedzēju, kas jubilāram varētu patikt, tu uzdāvināsi viņam izvēlēto dāvanu karti un no sirds iepriecināsi. Un viss tikai pāris minūšu laikā!

5. Iespēja salīdzināt cenas

Salīdzināt produktu cenas un izpētīt labākos piedāvājumus daudz vienkāršāk ir interneta veikalos. Parastajos veikalos tev pašam fiziski ir jāstaigā no viena veikala uz otru, lai salīdzinātu vēlamā produkta izskatu, cenu, reizēm pat nepieciešams tos nofotografēt, lai neaizmirst… Vesela virkne ar aktivitātēm, ka iespējams ietaupīt, iepērkoties internetā.

Internetā ir pieejamas vairākas mājaslapas, kas salīdzina produktu cenas un piedāvā pircējiem izdevīgākos risinājumus. Plašajā piedāvājumā bieži vien nākas pamatīgi apjukt, tāpēc interneta veikali un citas mājaslapas par to ir parūpējušās.

6. Nav cilvēku pūļu

Vislielākais pluss interneta veikalos tiem cilvēkiem, kas ļoti nelabprāt dodas uz veikaliem pīķa stundās, ir šis – interneta veikalā iespējams iepirkties bez rindām, bez haotiskiem cilvēku pūļiem un produktu izķeršanas. Šī problēma ir īpaši aktuāla brīvdienās un svētku datumos. 

Interneta veikalā nav jāsatraucas ne par vienu no šīm problēmām. Nav jāsteidzas, nav jāgrūstas, nav jāmeklē brīva vieta mašīnai stāvlaukumā.

7. Iepirkšanās bez uzbāzīgiem pārdevējiem

Ir lieli veikali, kuros pārdevēji un konsultanti nemitīgi ir aizņemti ar savu darbu un līdz ar to veikalā iespējams ienākt nepamanītam. Iepirkties bez steigas un savā nodabā. Taču mums katram ir veikalu pieredzes, kas likušas sajusties nedaudz neērti – uzbāzīgu pārdevēju dēļ.

Lai arī visiem ir saprotams, ka viņi tikai dara savu darbu un cenšas ieteikt labāko piedāvājumu, reizēm tas liek sajust spiedienu kaut ko obligāti iegādāties. Interneta veikalā šāda spiediena nav.

8. Vairāk kontroles

Bieži vien iepērkoties parastajos veikalos mēs mēdzam noiet nost no plāna. Pat, ja esam paņēmuši līdzi iepirkumu sarakstu vai atnākuši tikai un vienīgi pēc maizes, noteikti nāksies nopirkt arī gardi smaržojošas un svaigi ceptas bulciņas pie tējas. 

Tradicionālajā veikalā ļoti vienkārši ir aizrauties ar citiem pirkumiem – īpaši tad, ja tiek redzēti arī citi cilveki un viņu pirkumi. Turklāt veikalos tiek veidota īpaši mārketingam izdevīga gaisotne – piemērota mūzika, ēdienu aromāti, stilīgi izkarinātas drēbes, pievilcīgi manekeni, lieli plakāti un tā tālāk, un tā joprojām. Interneta veikali sniedz daudz vairāk kontroles, kas ļauj tev pārvietoties pa dažādajām produktu kategorijām pēc paša gribas.

9. Lietotas preces par zemākām cenām

Internets ir īstā vieta, kur atrast varenas pērles – par zemākām cenām, lietotas, modernas, antikvariātu un vintage sadaļu, un ko tik vē ne! Nu jau pat feisbukā ir pieejama mārketinga sadaļa, kur cilvēki labprāt tirgo savas lietotās drēbes un citas preces saudzīgā stāvoklī.

Tas ļauj iegādāties patiešām unikālas, oriģinālas un katrā veikalā neesošas lietas. 

10. Garantēts privātums

Daži pirkumi ir intīmi, personiski un ne visiem tik vienkārši nopērkami. Tradicionālajā veikalā vienmēr pastāv iespēja, ka kāds cits ieraudzīs, kāds nosodīs vai izteiks kādu komentāru. Lai arī tas visticamāk nenotiks, tomēr visas šīs domas šaudās prātā. Un lai aiztaupītu savu enerģiju, ko tērējam šim satraukumam, vērts šādus pirkumus veikt internetā. Tas garantē privātumu, līdz ar ko tiks izjusts arī lielāks miers.

Interneta veikali ir jaunais iepirkšanās veids – un ne velti. Lai izdodas iepirkties atbildīgi un atviegloti!

Komentēt