skūteri

Elektroskūteru nomas maksu salīdzinājums

Elektroskūteru noma paliek arvien populārāka, un tas redzams arī kompāniju pieaugumā, kas šo iespēju piedāvā.

Ar elektroskūteriem ir izdevīgi pārvietoties labos laikapstākļos, lai nebūtu jāpārvietojas ar sabiedrisko transportu. Samaksa par elektroskūteru nomu un to savākšana/nolikšana ir vienkārša un ērta.

Visu piedāvāto servisu maksimālais skūteru ātrums ir 25km/h, neieskaitot motorolleri.

Rakstā apkopotas kompānijas, kas nomā elektroskūterus, kā arī informācija par piedāvājumu Rīgā.

Elektroskuteru-nomas-maksu-salidzinajums

Galvaspilsētas ielās arvien biežāk redzami elektriskie skrejriteņi, kas popularitāti pilsētnieku vidū iemantojuši, pateicoties spējai izvairīties no sastrēgumiem.

Veicām populārāko koplietošanas elektroskūteru piedāvājumu salīdzinājumu, kas pieejams Rīgā.

Par katru no nomas servisiem

Lai palīdzētu tev atbilstošākā varianta izvēlē, aicinām iepazīties ar apkopojumu par elektroskūteru nomas servisu piedāvājumu.

Ridemobility.eu

“RIDE” ir vadošais e-mobilitātes un mikro-mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Latvijas tirgū.

Savu darbību uzsāka 2019. gadā klientiem nodrošinot augstvērtīgāko elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojumu.

Lai nodrošinātu efektīvāku mobilitāti Rīgas pilsētā, organizācija “RIDE” piedāvā Xiaomi HIMO T1 elektrovelosipēdu īstermiņa nomu. Šis pakalpojums atvieglos satiksmes plūsmu pilsētas centrā un mazinās gaisa piesārņojumu, kas atstāj ietekmi uz apkārtējo vidi.

Ride aplikāciju var lejuplādēt šeit:

Bolt.eu

Igaunijas transporta pakalpojuma zīmols, kas tika dibināts 2013.gadā.

Rīgā tas ienāca 2014. gadā.

Pirmās 5 brauciena minūtes maksā 0.22 EUR/min. Sākot ar 6. brauciena minūti, brauciena cena būs par 50% zemāka – 0.11 EUR/min, padarot garākus braucienus vēl izdevīgākus. Kopējā brauciena maksa ne lielāka par 20 EUR diennaktī.

Skrejriteņa atslēgšana ir bez maksas. Var arī rezervēt skrejriteni līdz 30 minūtēm, lai to nepaņemtu neviens cits. Maksa par rezervēšanu – 0.11€/min. Kopēja maksa par diennakti nozīmē to, ka neatkarīgi no tā, cik daudz reizes un cik ilgi skrejriteņus izmantosi vienas diennakts laikā (no plkst. 00:00 līdz 23:59), no tevis netiks ieturēts vairāk par 20 EUR.

Bolt piedāvā opciju izveidot skrejriteņu parku savā pilsētā, ja neesi no Rīgas vai pa to nepārvietojies. Ļoti labs veids ne tikai kā attīstīt biznesu, bet kā nodrošināt dabai draudzīgu pārvietošanās opciju arī citās pilsētās.

Bolt aplikāciju var lejuplādēt šeit:

Fiqsy.com

Latvijas kompānija, kas darbību uzsāka 2019. gadā.

Fiqsy ir pieejami 500 elektroniskie skrejriteņi lietošanai.

Piedāvājuma cenas ir 1 EUR paņemšanas maksa + 0.10 EUR/min.

Lai varētu uzsākt braucienu, nepieciešams lietotnē pievienot maksājumu līdzekli (karti) un ieskaitīt Fiqsy maciņā naudu. Par kartes pievienošanu novilks 0.1 EUR un mazākais papildināšanas solis ir 5 EUR. Ja maciņā ieskaitīsim 10 vai 20 EUR, papildus saņemsim attiecīgi 1 un 3 EUR dāvanā.

Skūterus ielās izvieto no rīta līdz plkst. 7:00 un dienas beigās (ap 23:00) savāc uzlādei un apkopei. Ja elektroskūtera uzlādes līmenis nokrītas līdz 20%, tas vairs nav redzams kartē.

Pilsētas ir paredzētas dzīvošanai. Ar skrejriteņiem glābjam pasauli no gaisa un trokšņa piesārņojuma. Izmantojot skrejriteni savā ikdienas dzīvē – dinamisks, ērts un piemērots mikro mobilitātes risinājums Rīgā un Jelgavā.

Pēc brauciena izbaudīšanas atstāj skrejriteni pieejamu nākamajam klientam, pabeidzot braucienu Fiqsy mobilajā aplikācijā.

Figsy aplikāciju var lejuplādēt šeit:

Rideatom.com

Latvijas kompānija, kas darbību uzsāka 2019. gadā.

Pakalpojumu summu veido skrejriteņa atbloķēšana, kas maksā 0,90 EUR + 0,09 EUR par katru braukšanas minūti, ja vēlies izmantot skrejriteni visu dienu, tas izmaksās 14 EUR.

Tas ir ātrāks par sabiedrisko transportu vai braucienu ar auto (distancēs līdz 3-4 km pilsētā) – līdz pat 25 km/st. Videi draudzīgs un “zaļš” transportēšanās veids. Lētāks par taksometra braucienu. Vidējā taksometra cena 4km braucienam ir 2,80-4,00 EUR, ATOM cena – 2 EUR. Ērtāks par velosipēdu, jo gandrīz neprasa fizisku piepūli, tādējādi var ērti braukt arī ar formālu apģērbu.

Uzņēmums arī piedāvā elektrovelisopēdu nomu Rīgā un Jūrmalā. Elektrovelosipēdu nomas cena ir 1 EUR  un par katru nomas minūti jāmaksā 0,15 EUR.

ATOM aplikāciju var lejuplādēt šeit:

Jungo.lv

Latvijas uzņēmums, kas uzsāka darbību 2020.gadā.

Viens brauciens Jungo izmaksā 1 EUR par skrejriteņa atbloķēšanu un 0.10 EUR par katru nākamo minūti.

Viena brauciena maksimālā summa 20 EUR, tālāk brauciens ir bez maksas.

Lietotnē var pievienot maksājumu līdzekli (karti) un ieskaitīt Jungo maciņā naudu. Mazākā maciņa papildināšanas summa ir 5 EUR. Vēl var ieskaitīt summas 10 EUR, tad nāks dāvanā 1EUR bonuss, un 30 EUR, kura bonuss ir 3EUR.

Dabai draudzīgi – elektroskūteri neveido piesārņojumu dabā. Bez sastrēgumiem – brauc pa velo celiņiem vai ietvēm un negaidi sastrēgumos.

Jungo aplikāciju var lejuplādēt šeit:

elektroskūteri

Scoot911

ASV kompānija, kas sāka darbu 2020.gadā, un Latvijā arī.

Nomas cena ir 0,85 EUR par skrejriteņa atbloķēšanu + 0,13 EUR par katru brauciena minūti.

Izmantojot augstākās kvalitātes videi draudzīgu skūteru un ērti lietojamas lietotnes kombināciju, SCOOT911 mērķis ir veicināt atbildīgu pārvietošanos pilsētās visā pasaulē.

Viens 10 minūšu SCOOT911 brauciens ļauj ietaupīt 1430g CO2, salīdzinot ar to pašu braucienu ar automašīnu.

SCOOT911 skūteri ir videi draudzīgi sekojošu iemeslu dēļ:

1. Tie ir elektriskie motorolleri.

2. Motorolleru piegādei izmanto tikai elektriskās automašīnas.

3. Šajā procesā neizmanto dīzeļa vai benzīna motorus.

4. Par vienu uzlādi par 40% ilgāk strādājošs akumulators.

5. Ātra uzlāde.

6. Ļoti mazs elektroenerģijas patēriņš.

Scoot911 aplikāciju lejuplādēt šeit:

Skoksharing.com

Skok elektronisko motorolleru noma ir pirmā elektrisko motorolleru noma Rīgā.

Reģistrācija maksā 1,99 EUR, pirmās 30 brauciena minūtes izmaksā 0,19 EUR; sākot ar 31 minūti braukšana maksā 0,12 EUR/min.

Pirmajam braucienam ar atlaižu kodu var saņemt atlaidi 3EUR apjomā, nopauzējot braucienu maksā 0,05EUR/min. E-motorollera noma uz visu dienu maksā 20,00EUR.

Lai varētu izmantot šo servisu, jābūt vadītāja apliecībai, lai varētu reģistrēties. Pirms izmantot pakalpojumu, ir opcija iziet nelielu apmācības kursu, kur apmāca vadīt motorolleri.

Skok aplikāciju lejuplādēt šeit:

Citybee.lv

Šis ir Lietuvas koplietošanas pakalpojumu uzņēmums, kas tika dibināts 2013.gadā.

Latvijā tas ienāca 2019. gada rudenī.

Pakalpojuma cena summējas no brauciena uzsākšanas, kas maksā  0.75 EUR + 0,10 EUR/min par braucienu.

Citybee piedāvā arī plašu mašīnu nomas iespēju – mašīna, mini buss, hibrīds, ģimenes auto, kabrioleti, kravas auto. Katrai mašīnai ir piemērota sava cena.

Citybee aplikāciju var lejupielādēt šeit:

Kopumā visu skūteru cenu piedāvājumi ir diezgan līdzīgi, tāpēc izvēle jāveic pašam pēc sava gaidāmā maršruta un skūteru pieejamības.

Iznomāt elektroskūteri uz visu dienu

Ja skūtera noma nepieciešama uz ilgāku laika periodu, ir vērts ieskatīties uzņēmumos ,kas piedāvā nomu uzreiz uz vairākām stundām vai dienām.

Šāds risinājums atšķirsies ar pieejamību un ietaupīs laiku- nebūs jāmeklē skūteris kartē vai jāskaita minūtes. Nomas laikā tas būs tikai Tavs, un Tu vari ar to rēķināties, atliek tikai nesteidzīgi izbaudīt braucienu un galamērķi!

Šajā sarakstā esam apkopojuši uzņēmumu sarakstu,kas piedāvā elektroskūteru nomu uz visu dienu Rīgā.

Lifegarage.lv

LIFE garage specializējas eMobility preču tirdzniecībā un nomā. Šeit atradīsiet plašāko elektro pārvietošanās līdzekļu un ikdienas palīgu klāstu. 

Elektriskie motorolleri, skūteri un skrejriteņi, elektriskie velosipēdi, elektro skrituļdēļi un balansēšanas dēļi, kā arī dažādi aksesuāri un daudzas citas preces no pasaules atzītākajiem un progresīvākajiem ražotājiem!

Uzņēmums piedāvā konsultācijas, izmēģinājuma izbraucienus, iegādes iespējas, kā arī nodrošina garantijas/pēcgarantijas servisu, apkopes un remontu, elektrobraucamo nomu.

Skuteri.lv

Skuteri.lv piedāvā segway elektroskūteru nomu un īri Rīgā un Jūrmalā,kā arī instruktoru pakalpojumus.

Pakalpojumu klāstā ir pieejama arī Segway noma reklāmas akcijai, jaunas preces prezentācijai, korporatīvam, kāzām, un citiem svinīgiem notikumiem, padarot jebkuru pasākumu vēl interesantāku un neaizmirstamāku.

Skuteruserviss.lv

Uzņēmums piedāvā elektrisko skūteru remontu, nomu, reģistrāciju un piederumus.

Skuteruserviss.lv – zemākā diennakts nomas cena Latvijā.

Kā jau ar jebkuru īrēto preci vai pakalpojumu – iegādāties vai izpildīt pašam vienmēr ir izdevīgāk. Arī skūteri nopirkt pašam ilgtermiņā ir daudz izdevīgāk, nekā īrēt. Ja esi izlēmis par labu pirkuma veikšanai, padomi ,ko ņemt vērā elektroskūtera iegādē, atrodami rakstā Ko ņemt vērā jauna elektriskā skūtera iegādē

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *