Dāvanas, kas sagādās prieku visai ģimenei

Photo of author
Written By Krista

Ģimene ir vieta, kur mūs mīl un aizsargā. Kur ir atļauts kļūdīties un kur pastāvīgi tiek saņemti padomi un atbalsts. Ikvienam no mums, ģimene ir miers un spēcīgs atbalsts.

Tāpēc, kad nepieciešams izvēlēties dāvanu, kas būs piemērota visai ģimenei ir jācenšās ņemt vērā tās vērtības, vajadzības un vēlmes vienkopus. Dāvanas ģimenei ir labi izvēlēties, domājot, kādu sajūtu vai emocionālo rezultātu vēlaties sniegt dāvanas saņēmējiem.

Šajā rakstā esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās dāvanu idejas, kas sagādās prieku visai ģimenei. Rakstā atradīsi gan mīļas, gan praktiskas, gan arī oriģinālas dāvanas ģimenei.

Mini projektors filmu vakariem

Mini projektors ģimenei

Mini projektors padarīs ģimenes vakarus neaizmirstamākus. Nekas nav labāks par iespēju kopā ar saviem tuvākajiem un mīļākajiem baudīt savas mīļākās filmas. Un labākais, ka nav nepieciešams iziet no mājām, lai dotos uz kādu filmas seansu kinoteātrī.

Ar ģimeni var skatīties ne tikai filmas, bet arī kādus sporta notikumus, koncerus un pat teātra izrādes. Mini projektoru var pieslēgt dažādām ierīcēm, tāpēc, tas neaprobežosies tikai ar kino skatīšanos viesistabā. Lieliska dāvana, ko novērtēs ikviena ģimene.

Puzles likšana – kopīga aktivitāte visai ģimenei

puzle visai ģimenei

Puzles likšana ir aktivitāte, kas pastāv jau ilgu laiku, tomēr tā nav novecojusi. Ja ģimenē ir mazi bērni, šī būs lieliska ģimenes dāvana. Tādējādi vecāki varēs pavadīt kvalitatīvu brīvo laiku, kopā ar saviem bērniem. Gūstot pozitīvas emocijas un iespējams, šī dāvana radīs jaunu ģimenes hobiju.

Ar šīs aktivitātes palīdzību bērni vingrinās un attīstīs atmiņu, kā arī veicinās atjautību.

Ģimenes pavārgrāmata

Ģimenes pavārgrāmata

Ģimenes pavārgrāmata kalpos kā sākumpunkts visiem gardajiem ģimenes firmas ēdieniem. Šajā grāmata tos visus varēs apkopot viekopus, tādējādi radot unikālo un neatkārtojamo ģimenes relikviju, kurus pēc tam varēs nodot no paaudzes paaudzei.

Šādu dāvanu novērtēs tās ģimenes, kurām patīk rosīties virtuvē eksperimentējot un radīt jaunas ēdienu receptes visiem kopā, iesaistoties gan lieliem, gan maziem.

Personalizēta ģimenes fotogrāmata

ģimenes fotogrāmata

Nekas nav labāks par personalizētu ģimenes fotogrāmatu. Tā ir dāvana, kas ļauj sagabāt visas skaistākas atmiņas bilžu formātā – vienkopus. Fotogrāmata var sākties ar priecīgu kāzu ceremonijas brīdi vai bērnu pirmajiem soļiem skolā. Vai arī, ar agrākajiem attēliem, kuros redzami vecāki jaunības dienās.

Ļoti mīļa, oriģināla un unikāla dāvana, kas būs prieks un atmiņas visai ģimenei.

Vienādas cepures visai ģimenei

cepures visai ģimenei

Stilīgas, saskaņotas cepures visai ģimenei būs ļoti jauka un praktiska dāvana. Tās var būt gan naģenes, kas būs piemērotas vasarai, gan siltas ziemas cepures, kas pasargās no aukstuma.

Šādas cepures būs kā stilīgs akcents, kas apkārtējiem varēs paust ģimenes kopīguma sajūtu.

Šis bija neliels ieskats, kā iespējams pārsteigt ģimeni ar kādu kopīgu dāvanu, kas liks priecāties kā vecākiem, tā arī bērniem. Bet jāatcerās ņemt vērā ģimenes vajadzības, lai dāvana būtu pēc iespējas labāka.

Ieskaties arī citos, mūsu bloga interesantajos un reizē noderīgajos rakstos kā – lētas dāvanas, ko varēs atļauties ikviens vai pērc dāvanas atbalstot Latvijas uzņēmumus.