Vai vērts atjaunot lietos diskus?

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Katrs mašīnas īpašnieks zinās, ka auto uzturēšana prasa gan finansiālus, gan laika resursus. Ne visos jautājumos ir iespējams visu zināt un saprast, tādēļ ir vērts konsultēties ar attiecīgās jomas speciālistiem un profesionāļiem. Lietie diski ir viena no šādām jomām.

Ja vēlaties, lai Jūsu auto ne tikai skaisti izskatās, bet arī lieliski darbojas, ir jāveic regulāras apkopes. Tāpat ir arī jāiegādājas sezonai atbilstošas auto riepas, kuras visdrīzāk Jūs pirksiet kopā ar lietajiem diskiem, kas var būt Jūsu mašīnas pazīšanās zīme.

Šobrīd ir ļoti plašs klāsts ar firmām un uzņēmumiem, kas piedāvā atjaunot lietos diskus. Gan lietie diski, gan riepas ir pirkums, kuru paredzēts lietot ilgtermiņā, līdz ar to ir vērtīgi regulāri sekot līdzi riepu un disku stāvoklim, lai īstajā brīdī varētu ķerties klāt un tos atjaunot.

Nereti ar auto riepām viss ir kārtībā, bet lietie diski var būt saskrāpēti, sasisti vai salocīti. Iespējams pat sarūsējuši. Jums nav uzreiz jāmeklē jauni lietie diski, jo ir iespējams tos atjaunot tādā stāvoklī, kādā tie tika iegādāti. Līdz ar to, tie izskatīsies gluži kā jauni.  Gādājot par auto tehnisko stāvokli, to ir iespējams lietot krietni vien ilgāku laikā, kā arī nepieciešamības brīdī pārdot par Jums patīkamu cenu.

Kādēļ jāatjauno lietie diski

Katrs, protams, var darīt pēc saviem ieskatiem, arī neatjaunot diskus, ja nevēlaties. Bet ir virkne ar dažādām blakusparādībām, kas var notikt, ja brauksiet ar lietajiem diskiem, kas vairs nebūs labā stāvoklī.

Godīgi sakot, pat nedaudz bojāti lietie diski var atstāt iespaidu uz braukšanas komfortu. Bojāti vai traumēti lietie diski vistiešākajā mērā var ietekmēt auto gultņus, piekares detaļas, jo tās nevienmērīgi piedilst pie bojātajiem diskiem.

Ne vienmēr diska un riepu bojājumus var redzēt no ārpuses. Bieži vien, ja ir bojāti lietie diski vai riepas, pirmā pazīme ir braucot jūtama vibrācija. Visbiežāk tas ir tieši pie 90 – 100 km/h. Turpinot braukt ar bojātiem diskiem, var tikt bojātas arī auto riepas. Līdz ar to izdevumi būs krietni vien lielāki, nekā tad, ja Jūs būtu laicīgi restaurējuši auto lietos diskus.

Ja vēlaties, lai disku remonts izmaksā mazāk un ir maksimāli ātrs, tad jau pie pirmajām lietojuma pazīmēm ir ieteicams diskus vest uz remontu.

Visbiežāk lieto disku remonts sastāv no šādām darbībām:

  • disku taisnošana jeb velcēšana;
  • disku remonts pēc dažādiem bojājumiem un deformācijas;
  • disku slīpēšana, lai tie būtu vienmērīgi un gludi;
  • disku atjaunošana krāsā un tonī, kādā tie bija iegādes brīdī.
lietie diski

Uzticiet sava auto lieto disku restaurāciju tikai un vienīgi drošiem un uzticamiem servisiem, lai saņemtu atbilstošu rezultātu, kas iepriecinās gan Jūs, gan tos, kas auto redzēs braucam pa ielām.

Labs un kvalitatīvs serviss

Ja serviss, kurā vēlaties atjaunot auto diskus ir kvalitatīvs, tad visdrīzāk tam būs mājas lapa. Tajā atradīsiet informāciju par visiem pieejamajiem pakalpojumiem, kā arī izcenojumus.

Ja lieto disku iegāde Jums vēl tikai priekšā, tad noteikti ir vērts aplūkot piedāvājumu, kāds ir pieejams e-veikalā 220.lv. Tur plašā klāstā atradīsiet lietos diskus ikvienam auto modelim, lai lietie diski būtu auto skaistums un lepnums.

Iepirkties interneta veikalā ir ātri un viegli. Ir arī iespējama piegāde uz Jums vēlamo padomāta adresi, lai pēc iespējas ātrāk saņemtu savu iegādāto pirkumu.

Leave a Comment