Kur labāk pārbaudīt auto, CarVertical vai AutoDNA?

Photo of author
Written By Kristine

Ja meklējat lietotu BMW, Skoda, VW, Audi vai jebkuru citu zīmolu, šis raksts par carVertical un AutoDNA vin dekoderiem varētu ievērojami noderēt. Jūs uzzināsiet, kā VIN dekoderis var uzlabot jūsu izredzes iegādāties uzticamu un droši vadāmu lietotu automašīnu.

Izmantojot automašīnu vēstures pārskatus, kuras nodrošina tādas platformas kā carVertical vai autoDNA, jūs, iespējams, uzzināsiet vairāk par automašīnu, kuru pērkat, nekā pats pārdevējs.

Kā darbojas šīs lietotnes?

Par kafijas cenu jūs iegūsiet piekļuvi datiem, kas savākti no daudziem reģistriem ASV, Eiropā un Krievijā. Šie dati sniegs jums informāciju par reālo nobraukumu, servisa vēsturi, bojājumu vēsturi, transportlīdzekļa informāciju, īpašo transportlīdzekli. Par lietojumiem un pat ziņojumiem par zādzībām, kas saistītas ar jūs interesējošo automašīnu.

Viss, kas jums jāzina, ir VIN numurs – unikāla rakstzīmju sērija, kas darbojas kā automašīnas paraksts. Un VIN ir viegli atrast, jo visiem ražotājiem tas ir jāuzliek uz katras ražotās automašīnas. Jūs, iespējams, redzēsiet VIN (transportlīdzekļa identifikācijas numuru) automašīnas loga apakšējā labajā stūrī — vienā no trim vietām, kur to izvieto lielākā daļa mūsdienu automašīnu ražotāju.

Profesionāļa padoms: ja nevarat atrast VIN nekur uz automašīnas vai ja redzat kaut mazāko pazīmi, ka tas ir bojāts, dodieties prom. Jūs, visticamāk, skatāties uz zagtu automašīnu, jo nav cita pamatota iemesla, lai VIN noņemtu vai nomainītu.

To sakot, salīdzināsim divus labākos automašīnu vēstures pārskatu sniedzējus tirgū — carVertical, graujošais un ļoti spējīgais sāncensis, un AutoDNA, vecās skolas pakalpojumu sniedzējs.

auto pārskats

AutoDNA – novecojošais VIN dekoderu karalis

Šajā sadaļā uzzini vairāk par autoDNA piedāvātajām pārskata funkcijām – priekšrocībām un trūkumiem.

Priekšrocības

 • Saprātīgas cenas;
 • Responsīva vietne;
 • Pārskatos ir iekļauta tikai pārbaudīta informācija no uzticamiem avotiem.

Platforma ir izveidojusi labu reputāciju, jo tā uzkrāj tikai pārbaudītu informāciju no uzticamiem avotiem, piemēram, centrālajiem transportlīdzekļu reģistriem, valsts administrācijas failiem vai finanšu iestāžu datnēm. Viņiem ir arī ļoti atsaucīga vietne un saprātīga cenu shēma.

Izmantojot autoDNA ziņojumu, jūs iegūsiet piekļuvi transportlīdzekļa:

 • Galveno informāciju (modeļa gads, standarta un papildu funkcijas, ar kurām automašīnu aprīkojis ražotājs, degvielas veids, dzinēja jauda utt.);
 • Ziņojumiem par zādzību;
 • Atgādinājumiem un izplatītiem trūkumiem;
 • Servisa un nobraukuma vēsturi;
 • Īpašu izmantošanu (piemēram, taksometrs, piegāde, noma utt.);
 • Arhivētajiem fotoattēliem (ja tādi ir pieejami).

Tas ir būtisks informācijas saraksts, kas palīdzēs jums pārbaudīt pārdevēja stāstu un sniegs jums iespēju vienoties par cenu jūsu labā.

Trūkumi

– AutoDNA bieži sadala datus par vienu un to pašu automašīnu vairākos apmaksātos pārskatos, pamatojoties uz valsti, no kuras transportlīdzeklis tika importēts – jums būs jāiegādājas vairāki pārskati, lai pārbaudītu vienu automašīnu.

– Nav iespējas iegādāties pārskatus vairumā

– Vienam no pasaulē lielākajiem lietotu automašīnu transportlīdzekļu vēstures pārskatu nodrošinātājiem ir nevainojama reputācija un daudzu gadu pieredze aiz tā algoritmiem un datu bāzēm.

AutoDNA galvenais trūkums ir tas, ka tā grupē katras valsts datubāzi atsevišķi, kas nozīmē, ka jums būs jāmaksā par vairākām atskaitēm, ja vēlaties piekļūt visiem datiem par automašīnu, kuru aplūkojat. Pieņemsim, ka vēlaties iegūt automašīnas vēstures pārskatu par BMW, kas jūs interesē. Izmantojot autoDNA, jums būs jāiegādājas vairākas atskaites, ja vēlaties uzzināt, kuras valstis Eiropā, ASV un Krievija ir reģistrētas.

Par laimi ir labāks risinājums.

carvertical atskats

carVertical — jaunais bērns, kas izaugs par zvaigzni

Šajā sadaļā uzzini vairāk par carVertical piedāvātajām pārskata funkcijām – priekšrocībām un trūkumiem.

Priekšrocības

 • Izmanto tikai jaunākos datus no uzticamiem avotiem;
 • Tam ir īpašs iekšējais protokols un metodes datu kvalitātes pārbaudei;
 • Uz bloku ķēdes balstīti pret viltojumiem droši ziņojumi;
 • Pastāvīgi augošs ASV un Eiropas datu avotu saraksts;
 • Lētāki nekā labākie konkurenti;
 • Piedāvā atlaides lielapjoma iegādei.

Trūkumi

– Salīdzinoši jauns VIN dekoders.

CarVertical pirmo reizi tika laists klajā 2018. gadā, kas nozīmē, ka tas tika izveidots, pamatojoties uz modernajām tehnoloģijām. CarVertical pamatā ir datu decentralizācijas ideja, un tā izmanto bloku ķēdi, lai pārbaudītu un aizsargātu informāciju, kas tajā atrodas par miljoniem automašīnu visā pasaulē.

Šis process praktiski bez šaubām garantē to, ka dati, kas tiek parādīti uz katras automašīnas, ir īsti. Datu iekļaušana no uzticamiem avotiem novērš viltus informāciju, un bloku ķēdes decentralizētā validācija neļauj nevienam manipulēt ar datiem, tiklīdz tie ir nonākuši sistēmā.

Viņi pat iet soli tālāk par autoDNA, jo carVertical ne tikai apkopo informāciju no tiem pašiem uzticamiem avotiem (centrāliem transportlīdzekļu reģistriem, valsts administrācijas failiem vai finanšu iestāžu failiem), bet dažos gadījumos arī uzrauga iebūvētās diagnostikas ierīces (OBD), lai savāktu reālākus datus.

Ko jūs saņemat, iegādājoties automašīnas vēstures pārskatu no carVertical?

Pirmkārt, ir vērts pieminēt, ka, iegādājoties vienu automašīnas vēstures pārskatu, jūs iegūsiet piekļuvi katrai datu bāzei, kas tiek glabāta CarVertical platformā. Atšķirībā no vairākiem pazīstamiem konkurentiem, kuriem jums būs jāmaksā vairākas reizes, lai piekļūtu visai viņu informācijai par automašīnu. 

Kad esat samaksājis tikai par vienu pārskatu (ņemiet vērā, ka par zemāku cenu nekā jebkuram konkurentam) jūs saņemat automašīnas vēstures pārskatu ar sekojošo:

 • Pamatinformācija par transportlīdzekli – pārbaudiet ražošanas gadu, dzinēja jaudu, virsbūves, degvielas un transmisijas veidu utt.
 • Reāli nobraukuma skaitļi – odometra rādījumi dažādos datumos noteiks, vai automašīnai nobraukums ir mainīts.
 • Bojājumu un negadījumu ziņojumi – auto bojājumu lielums un vieta palīdzēs izmeklēt sīkāk; jūs saņemsiet arī remonta izmaksu tāmi.
 • Visi lielākie oficiālie notikumi auto dzīvē – reģistrācijas valstis, reģistrētie darījumi, tehniskās apskates utt.
 • Zādzību ziņojumi – daudzas zagtu transportlīdzekļu datu bāzes tiek pārbaudītas ar automašīnas VIN numuru.
 • Īpašas obligācijas — atkritumu/glābšanas/apdrošināšanas ieraksti, kā arī citi NMVTIS dati palīdz ģenerēt visu pieejamo informāciju par jebkuru ASV reģistrētu transportlīdzekli.
 • Arhivētās fotogrāfijas – ja ir pieejamas.
 • Visbiežāk sastopamās modeļu problēmas — noderīga informācija, kas ļaus jums izvairīties no iespējamiem neuzticamiem modeļiem, kas bieži sabojājas.
 • Tehniskās apkopes grafiks – ražotāja noteiktais apkopes grafiks ir īpaši noderīgi, ja to salīdzina ar ierakstiem transportlīdzekļa servisa grāmatiņā, lai redzētu, vai automašīna ir pareizi kopta. Jūs redzēsiet arī precīzus datumus gaidāmajām apkopes pārbaudēm, lai izvērtētu turpmākos izdevumus.
 • Standarta un papildu rūpnīcas funkcijas — pārbaudiet, vai nekas nav nomainīts vai nav pazaudēts.

Neviens VIN dekodētājs nav ideāls, taču carVertical ar savu garo informācijas sarakstu, ārkārtīgi pieņemamo cenu un uzticamiem, pārbaudītiem datiem ir ļoti tuvu tam.

Tas, kas tiek uzskatīts par visprogresīvāko VIN dekodētāju tirgū, ļaus jums piekļūt vairākām datu bāzēm ASV, Eiropā un Krievijā, iegādājoties vienu automašīnas vēstures pārskatu.

carVertical pret AutoDNA – secinājums

Eiropā visvairāk pārbaudītie zīmoli ir BMW, Audi, VW un Skoda, tāpēc, ja plānojat kādu iegādāties, pārliecinieties, ka jums ir pieejams uzticams un lēts BMW VIN dekoders. Tas pats attiecas uz Skoda VIN dekoderu, VW VIN dekodētāju un Audi VIN dekodētāju. 

Tādos pakalpojumos kā autoDNA un carVertical ir apvienoti visi zīmoli un daudzas datubāzes, lai pircējiem būtu viegli pārbaudīt pārdevēja sniegto automašīnas specifikāciju un vēstures autentiskumu.

Tā kā tehnoloģija attīstās rekorda ātrumā, bieži vien jaunāki pakalpojumu sniedzēji spēj labāk izmantot jaunākos tehnoloģiju sasniegumus un radīt labākus produktus un pakalpojumus. Tas noteikti attiecas uz carVertical, jo uzņēmuma modernās bloku ķēdes tehnoloģijas ieviešana un tā dinamiskums, ievadot arvien vairāk informācijas savā centrālajā datubāzē, padara to par ideālu ikvienam, kurš vēlas iegādāties lietotu transportlīdzekli.

Ieskaties arī citos mūsu padomu rakstos, piemēram, Ko ņemt vērā jauna elektriskā skūtera iegādē un Auto koplietošana – ņem, brauc, atstāj un atkārto.

Komentēt