Kur pirkt Hugo Boss un Versace ar kārtīgām atlaidēm

Photo of author
Written By Anna

Pienākot jaunai sezonai, nereti gribās sapucēties un sagatavot savu drēbju skapi atbilstoši jaunajām modes tendencēm. Ir labi izvēlēties tādus apģērba gabalus, kas ir ne tikai stilīgi, bet arī kvalitatīvi. Ar labāku kvalitāti nāk arī augstāka cena.

Ja ir vēlme iepirkties no lieliem zīmoliem, kā, piemēram, Hugo Boss un Versace, tad jārēķinās ar augstāku cenu. Lieliska alternatīva, kur iegādāties brendu apģērbu un aksesuārus, ir outleti. 

Šajā rakstā uzzini vairāk par to, kāpēc outletos iepirkties ir izdevīgāk un interesantāk.

Priekšrocības iepērkoties outletos

outleta veikali

Ja vēlies iegādāties jaunus apģērbus un aksesuārus, laba ideja it sākumā tos pameklēt outletos. Īpaši, ja tiek meklētas dārgu zīmolu drēbes, kā Versace. Protams, ne vienmēr outletos būs tik liela izvēle un tās sezonas drēbes, taču tas ir lielisks veids, kā iegādāties ko kvalitatīvu un stilīgu uz mūžu.

Te galvenās priekšrocības iepērkoties outletos.

Lētākas cenas un lielas atlaides

Outleti ir lieliska vieta iepirkumiem galvenokārt tāpēc, ka tajos ir zemākas cenas, nekā oriģinālajos veikalos. Tajos bieži vien var atrast īstas pērles, kas ir nocenotas dažādu iemeslu dēļ – izgājušas no sezonas, nelieli defekti utt.

Sākotnēji outleti sāka darbību ar mērķi notirgot dizaineru preces par zemām cenām ar dažādiem defektiem un bojājumiem. Taču mūsdienās outleti jau tiek uzskatīti par lielisku veikalu alternatīvu, kur iegādāties dizaineru preces lieliskā kvalitātē.

Galvenā atšķirība starp veikaliem un outletiem ir cena, taču tas nenozīmē, ka outleti ar to zaudē peļņu. Paskaidrosim ar piemēru. Piemēram, Nike zīmols uz savu veikalu atvedīs 50 pārus ar jaunākajiem sporta apaviem, kuri par pāri maksā 300 EUR. Savukārt outlets rīkosies citādi – uz tirgošanu atvedīs 300 apavu pārus, taču katru pārdos par tik vien kā 90 EUR.  

Daudzveidīgāks piedāvājums

Viens no iemesliem, kāpēc outletos ir tik liela izvēle, ir pagājušo sezonu preces. Oriģinālajiem veikaliem konstanti mainās piedāvājums, kas rezultējas ar nepietiekamu vietu. Tāpēc no vecajiem un vēl nenotirgotajiem apģērbiem viņi šķiras. Savukārt outletiem tas ir lielisks darījums.

No pircēja puses tas arī ir pluss, ja vienīgi tevi interesē tikai jaunākās sezonas preces. Savukārt, ja vēlies iegūt zīmolu preces par zemākām cenām, noteikti labas pērles var atrast arī citu sezonu piedāvājumā. Turklāt, mode bieži vien atgriežas, kā arī paši ilgtspējīgākie apģērbi var būt moderni gadiem ilgi.

Tas padara iepirkšanos outletos arī interesantāku, jo nekad nevari zināt, kas būs piedāvājumā.

Ieskaties rakstā Best outlet stores in Germany, lai atrastu aktuālus un stilīgus outleta veikalus Vācijā. Bieži vien braukt iepirkties uz ārzemēm var būt izdevīgāk!

Komentēt