5 gadžeti karstai kafijai

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Nekas nepārspēj pirmo rīta kafijas krūzi. Tā patīkami sasilda, pamodina un sagatavo turpmākajai dienai. Diemžēl kafija krūzē neuzglabājas ilgstoši karsta. Uzsākot darbus, tu noteikti esi nonācis situācijā, kad pēc brīža pastiep roku pēc kafijas un tā jau ir remdeni silta. Paldies tehnoloģiju laikmetam, ka mūsdienās ir risinājums gandrīz katrai situācijai – arī šai.

Apbruņojies ar modernu izgudrojumu – elektrisko kafijas krūzes sildītāju, un tev vairs nekad nevajadzēs satraukties par pietiekami ātri neizdzertu kafiju. 

Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus variantus, ieskaitot gan kafijas krūzes sildītājus, gan arī dažādu variāciju komplektus.

Kafijas krūzes un sildītāja komplekts

5 gadžeti karstai kafijai

Šajā komplektā ietilpst nerūsējošā tērauda kafijas krūze, viegli lasāms LED ekrāns un krūzes sildītāja pamatne. Krūzei vidū ir silikona ārpuse, kas izskatās stilīgi un arī palīdz tās komfortablā turēšanā. Lai kafijas temperatūru saglabātu vēl vairāk, komplektā nāk arī uz krūzes uzliekams vāciņš.

Krūzes sildītājs spēj sasniegt temperatūru līdz 110 grādiem. Tas nozīmē, ka šī gadžeta lietotāji savas kafijas temperatūru varēs kontrolēt no aptuveni 25 līdz 70 grādiem. Tas ir pietiekami daudz, lai spētu nesteidzīgi izbaudīt karstas kafijas krūzi. Šis gadžets paredzēts kafijai, tējai, karstajai šokolādei un arī pienam, ja nepieciešams.

Praktisks kafijas krūzes sildītājs

5 gadžeti karstai kafijai

Šis, pēc cenas ļoti pieejamais, kafijas krūzes sildītājs ir elegants un tas neaizņem daudz vietas. Tas ir viss plats, tāpēc būs piemērots lielai kafijas krūzei vai pat mazai zupas bļodiņai. Šī sildītāja vads ir diezgan garš, tāpēc savu kafiju varēs uzturēt karstu arī tad, ja tuvākais kontakts nav gluži pie rokas. 

Produkts ir salīdzinoši lēts, tāpēc to noteikti derētu izmēģināt. Pēc klientu atsauksmēm var spriest, ka beidzot ir kāds gadžets, kas ļauj izbaudīt karstu kafiju bez tās atdzišanas. Turklāt šāds neliela izmēra sildītājs  labi iederēsies virtuvē un neaizņems daudz lieku vietu, kad tas netiks izmantots.

Stilīga keramiskā krūze ar sildītāju

5 gadžeti karstai kafijai

Šis elegantais un modernais keramikas krūzes un sildītāja komplekts ir gadžets no nākotnes. Krūze nāk komplektā ar alumīnija lādēšanas plāksni, kas izmanto magnētisko indukcijas enerģiju, lai uzkarsētu metāla kārtiņu kafijas krūzes dibenā. Šī ir zinātne!

Komplekti nāk dažādās krāsās un toņos – īpaši skaisti ir mierīgie pasteļtoņi, kas tā vien prasās iesākt dienu bez steigas. Stilīgākais ir tas, ka šis kafijas krūzes lādētājs darbojas arī kā bezvadu telefonu lādētājs. 

Krūzes sildītājs un telefona lādētājs vienlaicīgi

5 gadžeti karstai kafijai

Šis ir vēl viens moderna izskata gadžets, kas tavu kafijas krūzi ilglaicīgi spēs noturēt 55 grādu temperatūrā. Tā papildus funkcija ir arī telefona uzlādes iespēja. Atšķirībā no iepriekšējā produkta, kur tas arī bija iespējams, šim produktam abas aktivitātes ir iespējamas vienlaicīgi. Dzer savu rīta kafiju un uzlādē telefonu!

Pēc formas šis sildītājs ir visai mazs un elegants. Tas ir 20cm garumā un 10cm platumā. Komplektā nāk USB vads. Krūze komplektā nav iekļauta.

Viedā kafijas krūze

5 gadžeti karstai kafijai

Un visbeidzot noslēgumā prezentējam kafijas krūzi, kurai sildītājs nav nepieciešams – tā siltumu spēj uzturēt pati. Esam pieraduši redzēt gudrās pudeles, kas atgādina regulāri padzerties ūdeni. Tad nu šis ir kafijas krūzes variants. Šī viedā kafijas krūze ir savienota ar aplikāciju, kur iespējams redzēt krūzē esošā šķidruma temperatūru un to arī regulēt pēc nepieciešamības.

Krūze darbojas uz baterijām un viena pilna uzlāde spēs tavu kafiju uzturēt karstu pusotru stundu. Savukārt, ja krūze tiek novietota uz komplektā esošā lādētāja, kafija var palikt karsta visu dienu. Krūze radīta no nerūsējošā tērauda un to iespējams mazgāt bez problēmām – jāsaka gan, ka tikai ar rokām. 

Cerams, ka tev ir noderējuši šie fantastiskie gadžeti! Citus veidus, kā uzturēt kafiju karstu, apskaties rakstā How to keep coffee hot longer.

Ikdienā dzerot kafiju, neaizmirsti arī regulāri padzerties ūdeni. Par to, Kā ikdienā izdzert pietiekami daudz ūdens, lasi norādītajā rakstā. Lai veiksmīga diena!

Leave a Comment