Kāda ir lieliska dāvana

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Izdevusies dāvana ir tāda, kas tās saņēmējā raisīs pozitīvas emocijas un sniegs neaizmirstamas atmiņas. Tomēr dāvanai ir jābūt arī tieši dāvanas saņēmējam piemērotai. Domājot par lielisku universālu dāvanu, kas tiks novērtēta, esam noteikuši, kādai ir jābūt perfektajai dāvanai mīļajiem svētkos.

Noderīga un praktiska dāvana

Lai dāvana būtu izdevusies, tai galvenokārt ir jābūt noderīgai un, iespējams, ar praktisku pielietojumu. Tāpēc ieteicams dāvanas meklēšanai veltīt īpašu uzmanību un atvēlēt gana daudz laika. Reizēm tiešām nākas atrast dāvanu pēdējā brīdī, tomēr dāvana vienmēr izdodas vērtīgāka tad, ja ir ieguldītas rūpes par dāvanas saņēmēju un apsverta doma – kā šo dāvanu varēs izmantot tās saņēmējs.

Noderīga dāvana var būt kāds sadzīves priekšmets mājai un dārzam, ko noteikti novērtētu vecāki. Vai, piemēram, kaut kas mājokļa iekārtošanai – šādu dāvanu noteikti novērtēs draugi vai radinieki, kas tikko ievākušies jaunā dzīvoklī vai mājā.

Praktiska dāvana ar pielietojumu var būt arī dāvana hobijam. Ja dāvanas saņēmējam ir kāds iemīļots hobijs, tad tā atvieglošanai vai attīstīšanai piemērota dāvana būs ļoti iepriecinoša un, protams, noderīga. Vaļasprieki bieži vien patērē visai daudz līdzekļu, tāpēc jebkurš veids, kā palīdzēt un vienlaikus atbalstīt dāvanas saņēmēja hobiju ir jauks apsveikums. Turklāt dāvana hobijam tā īpašniekam palīdzēs saprast, ka tu patiesi viņu atbalsti un zini viņa intereses. Tas mūs noved pie nākošās lieliskas dāvanas īpašības.

Sirsnīga dāvana ar emocionālu vērtību

Lai arī noderīga un praktiska dāvana vienmēr tiks izmantota, tai ir jāsagādā arī prieks dāvanas saņēmējam. Tāpēc lieliskai dāvanai ir jābūt ne vien praktiskai, bet arī sirsnīgai. Dāvanai ir jāpievieno īpaša emocionālā vērtība, kas tās saņēmējam ļaus sajusties mīlētam un patiesi novērtētam.

Sirsnīgas dāvanas, protams, ir jāspēj izvēlēties pēc dāvanas saņēmēja vēlmēm un rakstura. Lieliska dāvanas izvēle ir kāds piedzīvojums – labi pavadīts laiks svaigā gaisā pie piknika galda  ar ģimeni, kāds izbrauciens uz kaimiņvalsti vai ekskursija tepat Latvijā, neaizmirstams koncerts vai festivāla apmeklējums. Tādā veidā izvēlētā dāvana gan tiks izmantota, gan arī sniegs neaizmirstamas emocijas un pozitīvas sajūtas.

Personiska dāvana 

Ne mazāk svarīgi ir parūpēties par to, lai sagādātā dāvana būtu personīga un piemērota tieši dāvanas saņēmējam un konkrētiem svētkiem. Lai dāvana atbilstu arī šim lieliskas dāvanas kritērijam, palīgā jāņem visas zināšanas par dāvanas saņēmēju un kopā pavadītais laiks.

Atmiņām ir liela nozīme dāvanas sagādāšanā. Bieži vien, kad nav ne jausmas, ko uzdāvināt, tad nedaudz jāpadomā, jo visticamāk dāvanas saņēmējs jau pats ir pateicis priekšā. Iespējams, tas ir kāds jauns hobijs, ko jubilārs jau labu laiku grib uzsākt. Tad kāda aizraujoša meistarklase varētu būt lielisks veids, kā uzdāvināt ko noderīgu, sirsnīgu un, protams, personīgu. 

Labs veids, kā jebkuru dāvanu padarīt par personisku, ir tās iesaiņojums. Dažiem cilvekiem patīk krāšņs iesaiņojums, citiem tas nešķiet tik svarīgi. Klāt pievienota apsveikuma kartīte vienmēr ir lielisks veids, kā uzrakstīt personisku apsveikumu, pieminēt kādu jauku atmiņu un sniegt novēlējumu.

FromMe dāvanu kartes 

Lieliska dāvanas izvēle jebkuriem svētkiem ir dāvanu kartes no pašmāju zīmola FromMe.lv. FromMe elektronisko dāvanu karšu serviss piedāvā iegādāties dāvanu kartes no vairāk kā 400 uzēmumiem visā Latvijā. To starp iespējams internetā iegādāties preces un pakalpojumus sportam un hobijam, veselībai un skaistumam, izklaidei un atpūtai, mājai un dārzam. 

FromMe pieejams plašs dāvanu karšu klāsts, kas iedalās 3 dāvanu karšu veidos:

  •  Dāvanu kuponi – labākais un ērtākais veids, kā uzdāvināt atpūtu un piedzīvojumus.
  •  Dāvanu kartes – zināmos Latvijas uzņēmumos, gan veikalos, gan pakalpojumiem.
  •  FromMe karte – ko var izmantot pie 40 populārākajiem FromMe partneriem.

Dāvanu kartes ir lielisks veids, kā ļaut tās saņēmējam pašam izvēlēties, kas viņam visvairāk nepieciešams. Piemēram, izvēloties kādu no populārajiem un universālajiem interneta veikaliem, dāvanas saņēmējam ir milzu izvēles iespēja, kas ļaus iegādāties ko viņam noderīgu.

Dāvanu kartes tiek skaisti iesaiņotas ar pievienotu apsveikuma tekstu – personalizētu un ar iespēju pievienot dažādus EMOJI simbolus. Lielākam dāvināšanas un dāvanas saņemšanas priekam tiek piedāvāts īpašs dāvanu karšu pasniegšanas veids – iesaiņotu kartītē kopā ar Skrīveru Saldumi šokolādi.

Leave a Comment