Kā uzlabot pārdošanu ar stendiem

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Jebkurš uzņēmējs saprot, cik gan svarīgs ir produkta vizuālais tēls. Tas kā produkti ir iepakoti, noformēti un izlikti stendā klientos rada pirmos iespaidus par uzņēmuma raksturu un kompetenci.

Rakstā atradīsiet svarīgus padomus par to, kā uzlabot pārdošanu ar stendu palīdzību. Uzzināsiet, ko no stenda sagaida klients un, kas būtu jāzin uzņēmējam pirms sava produkta izstādīšanas stendā.

Stendu noformējums

Mūsdienās ir tik daudz un dažādu stendu, kuros parādīt savu produktu. Produktus var novietot uz galda stendiem, stāvošajim stendiem, digitālajiem stendiem. Stendi var būt augsti un zemi, tos var veidot no metāla, koka un papīra. Iespēju ir daudz, bet paliek pāris vajadzību, kurām jāpiemīt jebkuram labi noformētam stendam, piemēram :

Krāsu izvēle

Stendam jābūt atraktīvam, kreatīvam un mākslinieciski noformētam. No laba materiāla izgatavots, ar pareizajām krāsām krāsots stends padarīs jūsu podukta dizainu pievilcīgāku un izcels no pārējiem. Vajadzētu izmantot spilgtas krāsas, kas piesaista klientus jūsu veikalam. Izveidojiet dizainu un krāsu, kas atbilst dažādiem produktiem vai precēm, kuras pārdodat. Vēl viens svarīgs apsvērums: modernas krāsas. Dažiem uzņēmumu īpašniekiem tas var nepatikt, bet laikam aktuālās krāsas var būt tas, kas pievilinās pircēju.

Produktu izkārtojums

Būtiska sastāvdaļa  stendiem ir efektīvs produktu izkārtojums. Pārliecinieties, ka jūsu rīcībā ir dažādi produkti un izstrādājumi no kuriem izvēlēties. Silti iesakām stendus izkārtot tā, lai neradītu neērtības, kad klienti ierodas iegādāties Jūsu radītās preces. Stendiem jābūt izkārtotiem tā, lai klientam ir brīva piekļuve un viegli varētu aizsniegt vēlamo poduktu. Šādējādi, klientam aizvien vairāk gibēsies visu izpētīt.

Gaismas spēle

Stendam vienmēr jāstāv gaismā. Laba apgaismotība ir svarīga klientu pievilināšanā, jo gaismā klients varēs pārredzēt visus poduktus un izvēlēties sev tīkamāko. Labs apgaismojums var izcelt podukta izskatu, it īpaši, ja produktam ir labi izstrādāts un pārdomāts dizains. Izvairieties no izstrādājumu apgaismošanas tikai no augšas, jo tas var radīt ēnas, kuru dēļ priekšmeti šķiet izkropļoti un nepievilcīgi.

Atjauno stenda izskatu

Skaistas prezentācijas efekti nav ilgstoši, jo cilvēkiem pēc kāda laika kļūst garlaicīgi un viņi no uzņēmumiem sagaida jaunu vizuālo stilu un jaunus produktus. Reizi mēnesī ir svarīgi stendus atjaunināt , lai padarītu jūsu displeju vizuāli pievilcīgāku. Nemainīgs dizains uzņēmumu padara neaktuālu un simtiem reižu pieredzētu, liekot klientiem domāt, ka produktu klāsts nav mainījies.

Koka stendi

koka stendi

Uzrunājoša un acīm tīkama stenda izveide ir būtiska, lai efektīvi reklamētu savus produktus, izceltu jaunākos pievedumus un piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Īpaši skaists stends būs tad, ja gatavots no koka. Koka stendi būs draudzīgāki dabai un skaistāki nekā tie, kas ražoti no plastmasas vai metāla.

Vietējais reklāmas stendu ražotājs ColourwoodLatvia tirgū izceļas ar kvalitatīvu un viegli uzstādāmu stendu ražošanu. Jau vairākus gadus firma ražo koka stendus un displejus tirdznīecības veicināšanai, koka kaste mājai un biznesam, kā arī veic nestandarta galdniecības darbus – dekorus un butaforiju.

ColourwoodLatvia nodarbjos ar stendu ražošanu, kas piemērota kā lieliem, tā maziem klientiem, tomēr firmai ir arī desmitiem dažādu savu sagatavju, kuras visbiežāk redzēsiet tirdzniecības vietās piemēram :

 • Trepjveida 4 plauktu stendi;
 • Koka kastu stendi;
 • Vīna stendi;
 • Slīpo kastu stendi;
 • Koka stendi dzērieniem;
 • Recepcijas stendi.
stāvošie stendi
tepjveida stends

Firma veido arī dažādus galda stendus, piemēram :

 • Galda stendi eko precēm;
 • Galda stendi riekstiem;
 • Eko stila trauku stendi;
 • Stendi ar metāla āķiem.
galda stendi

Papildus idejas, kā uzlabot pārdošanu no stendiem

Izveido pievilcīgu skatlogu. Lielākā daļa klientu iepērkas ar acīm ( angļu val. “windowshopping”), proti,  negrasās ieiet veikalā, bet skatlogs viņu ir ieintriģējis. Tāpēc pirmais iespaids ir tik svarīgs. Stendam skatlogā ir jābūt skaistam un labi izdekorētam. Nevajag baidīties no krāsām. Īpaši svarīgi stendus būs vajadzīgi izdekorēt svētku sezonās, jo tie ir brīži, kad cilvēki visvairāk pievēršas iepirkšanās priekiem.

Nebaidies cilvēkus piecināt tuvāk. Ja esat mazākas firmas uzņēmējs un tirdziņā cenšaties pārdot savu produkciju, ir silti ieteicams aicināt cilvēkus iesaistīties. Cilvēkus pievilina dažādi paraugi, degustācijas. Uzunājot klientus un aicinot tuvāk vienmēr atceries glīti noformēt stendu, tad pastāvēs lielāka iespēja, ka klients vēlēsies nopirkt jūsu produktu.

Cerams, ka šis raksts Jums noderēja, bet ja vēlies turpināt gūt ieteikumiem savam uzņēmumam, mudinām tevi lasīt Kur pirkt biroja preces un TOP instrumenti saimniecības darbiem.