Kā atrast idejas dāvanām

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Svētkos ir pierasts dāvināt dāvanas. Dzimšanas dienās meklējam piemērotākās dāvanas jubilāram, lai ļautu viņam sajusties svarīgam un mīlētam. Ziemassvētki ir īpaši steigas pilns laiks, jo piemērota dāvana jāatrod vienlaikus visai ģimenei un draugiem. Dāvanu meklēšanas process nav no vienkāršākajiem – īpaši, ja dāvana ir jāatrod vairākiem cilvēkiem reizē.

Ir vairāki noderīgi veidi, kā smelties iedvesmu un atrast katram atbilstošāko dāvanu. Par 5 lieliskiem veidiem, kā atrast labas dāvanu idejas, esam izveidojuši rakstu zemāk.

Lai izdodas iepriecināt savus mīļos ar vērtīgām dāvanām!

1. Smelies iedvesmu dāvanu ideju publikācijās un blogos

Kā atrast idejas dāvanām

Nereti vislabākās un oriģinālākās dāvanas iespējams atrast dažādos rakstos – gan žurnālos, gan arī tiešsaites blogos, internetā. Atliek vien pameklēt dāvanu idejas konkrētam saņēmējam un svētkiem, piemēram, ieraksti meklētājā dāvana vīrietim dzimšanas dienā. Noteikti atradīsi noderīgus rakstus ar dāvanu idejām, kas piemērotas vīrietim kā dzimšanas dienas apsveikums.

Ir arī vairāki blogi, kas specializējas dāvanu ideju aprakstīšanā. Piemēram, blogs Ideja dāvanai regulāri tiek veidoti raksti ar dažādām idejām. Tur atradīsi dāvanas, kas paredzētas gan sievietei, gan vīrietim – sievai, vīram, mammai, tētim, vecākiem abiem kopā, kolēģiem, absolventiem izlaidumā, ģimenei un pat bērniem.

Reizēm pašam tik oriģinālas dāvanas būtu ļoti grūti izdomāt. Nav nekas slikts, ja var pašpikot un smelties iedvesmu no citiem!

2. Izskati jubilāra sociālos medijus

Kā atrast idejas dāvanām

Ja dāvana tiek meklēta aktīvam sociālo mediju lietotājam, tad, iespējams, uzreiz varēsi atrast meklēto. Mūsdienās socmediju profilos iespējams atrast ļoti daudz ko – jubilāra mīļākās vietas, ēdienus, gadžetus, iecienītākos hobijus, mūzikas pleilistes un ko tikai vēl nē!

Pēc publicētajiem attēliem un video rullīšiem, ko jubilārs publicē gan pats, gan pārpublicē no citiem, varēsi atrast ko kārotu. Piemēram, Pinterest ir īpaši noderīgs medijs dāvanu špikeriem. Ja dāvanas saņēmējs lieto Pinterest aplikāciju, pastāv milzu iespēja, ka tieši tur saglabātas dažādas intereses – apģērbi, kosmētika, ēdieni, interjera dekori utt.

3. Meklē dāvanu pēc horoskopa

Kā atrast idejas dāvanām

Daudzi tic horoskopiem un ikdienā tos visu laiku lasa, intersējas, meklē likumsakarības. Tas taču ir tik interesanti! Tie, kas aizraujas ar astroloģiju, noteikti zina savu horoskopu un visas mazākās nianses. Labs veids, kā viņiem pameklēt dāvanu, ir vadoties pēc horoskopiem.

Dāvanu ideju rakstos bieži vien ir arī dāvanu idejas, kas sadalītas pa horoskopa zīmēm. Piemēram, Vērši ir raduši pie praktiskām un noderīgām lietām. Savukārt Svari labprātāk izbaudītu ko modernu vai romantisku. 

No tā arī var izdomāt dažādas dāvanas, kas noteikti iepriecinās. Tiem, kas interesējas par horoskopiem, bieži vien ir ieinteresēti arī citās saistītās lietās – astroloģijā, zvaigžņu vērošanā, kristālu spēkā utt. Te jau ir vairākas dāvanu idejas – uzdāvini kādu aizraujošu astroloģijas grāmatu, skaistus kristālus vai aizved romantiskā zvaigžņu vērošanas piedzīvojumā.

4. Nekaunies un vienkārši pajautā

Kā atrast idejas dāvanām

Dažreiz vislabākais veids, kā noskaidrot jubilāra vēlmes, ir tieši pajautāt. Protams, reizēm ir patīkami sagādāt pārsteigumu un uzdāvināt ko negaidītu. Taču, pajautājot tieši, būsi drošs par to, ka nenošausi garām ar dāvanas izvēli.

Ja arī gribās saglabāt pārsteiguma efektu, vari jau laicīgi painteresēties par to, ko jubilārs labprāt saņemtu. Piemēram, vairākas nedēļas pirms svētkiem it kā nejauši pajautā, kas ir viņa vēlmju sarakstā. 

5. Dāvini naudu vai universālu dāvanu

Kā atrast idejas dāvanām

Un galu galā dažreiz vislabākā dāvana ir nauda skaistā aploksnē. Tā ir dāvana ar ko nevar nošaut greizi, jo jubilārs pats naudiņu iztērēs pēc saviem ieskatiem.

Gadās arī tā, ka uzdāvinātā nauda netiek veltīta pašam sev dāvanas iegādei, bet tiek iztērēta ikdienas tēriņiem. Ja gribās, lai dāvanas saņēmējs tomēr iegādājas ko sev vērtīgu, laba dāvana šajā sadaļā vēl varētu būt universālā dāvanu karte.

Universāla dāvana ir tāda, kas var tikt dāvināta plašam saņēmēju lokam. Tā ir dāvana, ko mierīgi vari pasniegt otrajai pusītei, mammai vai kolēģim. Šis dāvanas veids sniedz jubilāram iespēju pašam izvēlēties to, kas viņam nepieciešams. Ar universālu dāvanu karti jubilārs varēs nopirkt to, ko viņam pašam gribās. Piemēram, tā var būt dāvanu karte interneta veikalā – jubilārs lai izvēlas, kas no konkrētā interneta veikala viņam ir vajadzīgs.

Cerams, ka šie padomi tevi būš ievirzījuši pareizajā dāvanu meklēšanas virzienā! Lai tev izdodas sarūpēt noderīgas un sirsnīgas dāvanas saviem mīļajiem svētkos!

Leave a Comment