Kur pirkt termokrūzes?

Photo of author
Written By Rebeka

Termokrūzes ir lielisks sabiedrotais katra cilvēka ikdienai. Tās noder ceļā uz darbu, pārgājienos, pastaigās, braucienos un daudz kur citur. Izmantot termokrūzi vienreizlietojamo krūzīšu vietā ir laba alternatīva, kas saudzē dabu. 

Tās pielietojuma neskaitāmās iespējas ir zināmas, bet kur tad pirkt termokrūzes? Šobrīd tās ir iespējams iegādāties dažādu veidu veikalos- fiziskos veikalos, interneta veikalos, specializētajos veikalos un apdrukas veikalos. 

Plašajās iespējās ir grūti orientēties, tādēļ mēs vēlamies tev atvieglot dzīvi. Šajā rakstā mēs esam apkopojuši iespējas, kur tad var iegādāties termokrūzes. Esam veikuši izpēti un nodefinējuši katra veikala veida plusus un mīnusus termokrūžu iegādei.

Ikdienas universālie veikali

Iepirksanas lielveikala

Pie fizisko veikalu grupas pieder tādi veikali kā Rimi, Maxima un Depo. Tajos ir iespējams iegādāties dažādu preču klāstu, termokrūzes ir tikai maza daļiņa no to lielā preču klāsta. Lielveikali vai saimniecības preču veikali ir vietas, kur iegriežamies regulāri.

+ Iespējams aptaustīt un nopētīt;

+ Paņem, nopērc, aizej;

+ Nav riska, ka nesaņemsi produktu.

– Nav liela izvēle;

– Nav garantijas pret noplūdēm, labu temroizturību;

– Tās iegādāšanās aizņem laiku. 

Daudziem cilvēkiem ir svarīgi sajust preces ar rokām. Termokrūzi var aptaustīt, atvērt un nopētīt. Lielajā ikdienas steigā ir forši, ka, iegādājoties citas preces, savā pirkumu grozā vari ielikt arī temrokrūzes.

Tā kā šo fizisko veikalu fokuss nav vērsts uz termokrūzēm, to izvēles klāsts pārsvarā ir mazs. Arī to drošība pret noplūdēm un termoizturība ne vienmēr būs uzdevumu augstumos. Ja tu dodies uz kādu no fiziskajiem veikaliem tikai pēc termokrūzes, tu patērē savu laiku. Dažkārt var gadīties, ka to klāstā termokrūzes var pat nebūt.

Populārākie interneta veikali

Iepirksanas interneta veikala

Interneta veikalu grupai piederas visi lielie interneta veikali kā Euronics, RD Electronics un 1a. Šo veikalu preču klāsts ir ļoti plašs un tajos ir iespējams iegādāties praktiski visu. Pārsvarā lielo interneta veikalu specializācija ir elektronikas preces, bet tajos ir pieejamas arī termokrūzes.

+ Plaša izvēle

+ Viegli iegādāties

+ Iespējams aplūkot atsauksmes

– Preces mēdz nepienākt, jo nav uz vietas

– Ilgi jāgaida savs pasūtījums

– Interneta veikals var tevi apkrāpt

Lielajos interneta veikalos ir plaša termokrūžu izvēle. Tajos visbiežāk ir pieejami populārākie zīmoli, kā Kambukka, Stanley un Aladdin. Vēl termokrūzes iegādāšanās interneta veikalos ir viegla- izvēlies vajadzīgo un atmaksā. Mūsuprāt, vislielākais pluss intereta veikaliem ir tas, ka ir redzamas citu cilvēku atstātās atsauksmes.

Kaut vai termokrūze ir iegādāta, var gadīties, ka tā neatrodas uz vietas un vēlamā krūze nepienāk. Ja tavs sūtījums ir izdevies un atrodas kādā no veikala noliktavām, var paiet pat vairākas nedēļas, kamēr tu to saņem. Ja tu sūti no mazāk zināma interneta veikala, var gadīties, ka tas tevi apkrāps un savu termokrūzi nemaz nesaņemsi.

Konkrētas nišas specializētie veikali

Udenspudele.lv precu klasts

Specializēto veikalu grupai pieder viekali, kuru galvenais uzsvars ir uz noteiktu preču grupu, kā udenspudele.lv. Šie veikali ir eksperti savā jomā. Veikals udenspudele.lv specializējas ūdens pudeļu, termopudeļu, termokrūžu un termosu tirdzniecībā.

+ Darbinieki pārzin preci

+ Visplašākais piedāvājums

+ Individuāla pieeja

+ Pieejami plaši apraksti 

– Ne vienmēr lētākā prece

– Grūti izvēlēties no plašā klāsta

Šādos veikalos darbinieki pārzin savu preci. Specializētajos veikalos ir visplašākais preču klāsts, piemēram, udenspudele.lv sadaļā termokrūzes ir pieejamas 180 termokrūzes, no kurām izvēlēties. Klients tiek apkalpots ar individuālu pieeju, to darbinieki palīdzēs atrast piemērotāko produktu. Ja tu nevēlies sazināties ar pašu veikalu, tad produktu aprakstos ir plaša informācija no kuras pats varēsi secināt, vai noteiktais produkts derēs tieši tev.

Ņemot vērā, ka šo veikalu klāsts pārsvarā sastāv no populāriem un kvalitatīviem zīmoliem, to cenas ne vienmēr būs zemas. Specializētie veikali piedāvā dažādu zīmolu preces ar dažādām cenām, tādēļ katrs var atrast sev vajadzīgo. Kaut gan  lielu preču klāstu ir viegli apjukt un izvēle var būt pārāk liela, bet tam ir domāti klientu konsultanti.

Dažādu produktu apdrukas veikali

Apdrukas veikali termokrūzēm

Apdrukas veikali ir specifisks veikalu tips. Kā apdrukas veikalu piemērus varam minēt ideju apdruku, Print Baltic un bungala. Šie veikali specializējas prezentreklāmu, dāvanu apdrukā.

+ Personalizēta prece

+ Iespējams iegādāties vairumā

– Maza izvēle 

– Nav pieejami populārākie zīmoli

– Ilgi jāgaida savs pasūtījums

Personalizētas temrokrūzes iegāde ir lielisks variants dāvanai vai sevis lutināšanai. Uz tām ir iespējams uzdrukāt praktiski jebko. Apdrukas veikalos var iegādāties apdrukātas termokrūzes lielos daudzumos, kas ne visos veikalos ir opcija.

Šī tipa veikalos ir salīdzinoši maza izvēle. Bieži vien apdrukas veikalos ir iespējams iegādāties viena veida termokrūzes dažādās krāsās. Populāru zīmolu termokrūzes šādos veikalos ir retums, daudzus no zināmajiem zīmoliem apdrukāt ir grūti. Šie veikali atšķiras no pārējiem, jo to prece nav gatava iegādei uzreiz. Kamēr termokrūzes tiek apdrukātas var paiet vairākas nedēļas.

Ceram, ka šāds apskats par vietām, kur iegādāties termokrūzes, bija noderīgs. Mēs esam veikuši ari citus apskatus, kas tev var noderēt. Iesakām izlasīt mūsu rakstu Kur pirkt biroja preces?

Komentēt