Oriģinālas dāvanas sievietei

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Tuvojoties svētkiem, vēlamies savas sievietes iepriecināt ar dāvanām, ko viņas vēlētos saņemt. Ir labi pārzināt oriģinālas dāvanas sievietei, lai, atnākot svētkiem, varētu iepriecināt ikvienu sievieti savā dzīvē. Šajā rakstā lielāku uzsvaru liksim uz to, kas ir piemērotas un oriģinālas dāvanas sievai svētkos.

Klasiskas dāvanas sievietei svētkos varētu būt:

  • Elegants ziedu pušķis;
  • Romantiskas vakariņas restorānā;
  • Izsmalcinātas rotaslietas;
  • Kopīga atpūta SPA centrā;
  • Relaksējoša masāža vai skaistumkopšanas centra apmeklējums;
  • Skaistumkopšanas līdzekļu dāvanu komplekti;
  • Sveces un vannas bumbas.

Visas šīs dāvanas ir lielisks apsveikums svētkos, tomēr visai ierasts un jau paredzams. Ja vēlies sievieti pārsteigt ar ko interesantāku un neparedzamāku, tad tev noderēs oriģinālas dāvanas sievietei, ko esam apkopojuši zemāk.

Telpaugu abonements

Oriģinālas dāvanas sievietei

Ja tava mīļotā sieviete kolekcionē telpaugus, tad laba dāvana viņai varētu būt saistīta tieši ar tiem. Jāatzīst, ka telpaugi pamatīgi atdzīvina telpu. Tie var kalpot par skaistu un svaigu interjera dekorāciju. Turklāt, jo vairāk zaļumu telpā, jo omulīgāka un mājīgāka sajūta konkrētajā istabā tiek veidota.

Klasisku ziedu viedā vari izvēlēties sievu pārsteigt ar kādu interesantu un varbūt pat eksotisku telpaugu. Ja viņa ir liela telpaugu cienītāja, tad viņas vēlmju sarakstā noteikti ir kāda skaista Monstera vai varbūt pat kāds vēl eksotiskāks augs.

Laba un oriģināla šīs dāvanas pieeja ir augu abonements. Tādi servisi kā Easy Pot, piemēram, piedāvā abonementus, kur ik pa laikam tev piegādā jaunu augu. Foršākais ir tas, ka auga izvēle ir pilnīgs pārsteigums. Var gan atzīmēt, kādus augus saņemt negribās.

Krāsaina termokrūze

krāsaina laba termokrūze dāvana

Arī praktiskas ikdienas dāvanas var būt oriģinālas un interesantas. Labs piemērs ir krāsaina termokrūze, kas sievietei ikdienā bez šaubām noderēs. Kafijas vai tējas cienītājai laba termokrūze ļaus paņemt dzērienu līdzi, nezaudējot tā vēlamo temperatūru. Tas īpaši aktuāli ir gada aukstākajos mēnešos, kad gribās sasildīties ar karstu dzērienu.

Laba termokrūze spēj saglabāt dzērienu siltu stundām ilgi. Tas, protams, var noderēt arī gada siltajos mēnešos. Vasarā pastaigā var paņemt līdzi termokrūzē ielietu dzērienu, kas paliks atspirdzinoši vēss stundām ilgi.

Termokrūze noderēs arī tad, ja no rītiem nepaspēj izdzert tēju vai kafiju. Tad to ērti var paņemt līdzi uz darbu.

Neaizmirstams lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu fromme

Vairums gadījumos oriģinālas dāvanas sievietei ir tādas, kas pārsteidz ar kādu piedzīvojumu. Tās ir sajūtu dāvanas, kas ir negaidītas un patīkamas. Lidojums ar gaisa balonu ir pamatīgs piedzīvojums, kas kalpos par lielisku sveicienu svētkos. 

Stundu ilgs lidojums ar gaisa balonu ļaus aizmirsties un baudīt mirkli, lūkoties lejā uz Latvijas gleznaino dabu. Šādai dāvanai gan iesakām sniegt laiku sagatavoties, lai būtu laiks piemēroti apģērbties un noskaņoties. Tāpēc dāvanu karte varētu būt labākā un praktiskākā izvēle, kā lidojumu pasniegt jubilārei svētkos.

Lidojumi tiek organizēti nelielās cilvēku grupās, tāpēc gūtos iespaidus un emocijas varēs dalīt ar citiem cilvēkiem.

Plānotāja un kalendāra komplekts

Dāvanas komplekts sievietei

Ja sieviete mīl plānot savu laiku, lai neko nekavētu, neko neaizmirstu un ikdiena tiktu aizvadīta mierā un bez stresa, viņa novērtēs saņemt dāvanā plānotāju un kalendāra komplektu. Šī varētu šķist parasta dāvana, tomēr tā ir oriģināla, jo to iespējams personalizēt.

Bordo krāsas galda kalendārs un mākslinieka veidota dizaina dienas plānotājs radīs elegantu un sievišķigu koptēlu. Tāpēc šis būs lielisks dāvanu komplekts sievietei jebkuros svētkos, bet vispiemērotākie svētki varētu būs – Ziemassvētki vai Jaunais gads. Kā arī dzimšanas diena, ja sieviete to svin gada nogalē.

Interesanta alus vai vīna degustācija divatā

vīna degustācija

Vēl viena oriģināla dāvana sievai varētu būt alus vai vīna degustācijas piedzīvojums. Degustācijas ir aizraujošas aktivitātes, kas ļauj iepazīties tuvāk ar dzēriena veidošanas procesu, uzzināt vairāk par tā garšu niansēm. Tas ir veids, kā pagaršot ko garšīgu un reizē arī iemācīties ko jaunu.

Tiek piedāvātas arī degustācijas diviem cilvēkiem, kas tiek organizēts kā romantisks pasākums. Dažādu šķirņu vīni ar klāt īpaši piemeklētām uzkodiņām. Ja izvēlies dāvināt šādu dāvanu, galvenais ir parūpēties par to, lai būtu šoferis, kas jūs abus aizvedīs mājās pēc degustācijas. Tā, lai forši un droši.

Romantisks izbrauciens ar jahtu

brauciens ar jahtu

Domājot par romantiku, uzreiz nāk prātā kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar savu otro pusīti. Kad restorāni, pikniki un kino randiņi jau ir piedzīvoti, ir laiks izmēģināt ko oriģinālāku. Izbrauciens ar jahtu ir ekskluzīva dāvana, kas ir varens piedzīvojums un atpūta svaigā gaisā.

Ja vēlies pārsteigt sievu ar patīkamu atpūtu divatā, tad izbrauciens ar jahtu ir lieliska izvēle. Līdzi var paņemt dažādas uzkodas un dzērienus, lai izbrauciens būtu svinīgāks un patīkamāks. Ja vēlies sarīkot sievai pārsteiguma svinības, tad vari saaicināt uz jahtas braucienu arī viņas ģimeni vai tuvākos draugus. Tas tik būs pārsteigums – ballīte uz jahtas!

Dāvanu karte apakšveļas veikalā

dāvanu karte apakšveļas veikalā

Romantiskas dāvanas meklējumos var izvēlēties arī ko intīmāku, piemēram, dāvanu karte apakšveļas veikalā. Šī ir dāvana, ko ir patīkami saņemt no sava mīļotā vīrieša svētkos, jo tas dāvanai piešķir īpašu vērtību. Lai būtu vēl interesantāk, varat doties uz veikalu abi kopā un izvēlēties apakšveļu kopīgi.

Apakšveļa sievietēm ir kā skaista rotaslieta, kas ne tikai liek izskatīties grezni, bet arī sajusties pašai par sevi pārliecinātāk. Tā ir sajūta, ko noteikti var dalīt ar savu mīļoto vīrieti. 

Savukārt dāvanu kartes aspekts ir tas, kas neļaus nošaut greizi ar gaumes jautājumu vai piemērotāko izmēru izvēli.

Ceram, ka tev noderēja šīs idejas un esi atradis vairākas labas oriģinālas dāvanas sievietei svētkos!

Vēl citas dāvanu idejas var atrast mūsu rakstos Sirsnīga dāvana draudzenei un Pērc dāvanas atbalstot Latvijas uzņēmumus.

Leave a Comment