Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Laiks nestāv uz vietas, un nu jau teju aiz stūra ir gada sirsnīgākie svētki – Ziemassvētki. Lai gan dāvanas, protams, nav svarīgākā Ziemassvētku sastāvdaļa, tomēr ir patīkami iepriecināt sev tuvos. Šajā rakstā apkopojām vairākas idejas Ziemassvētku dāvanu iegādei.

Dažādas dāvanas, kas noderēs dažāda tipa cilvēkiem. Praktiskas, mīļas un pārdomātas dāvanas, ko palikt zem svētku eglītes. Tās noteikti padarīs šo ziemu līksmāku un patīkamāku.

Silts halāts

Mājās ir svarīgi justies ērti. Silts halāts ir forša dāvana kā sievietēm, tā vīriešiem. Šāda dāvana sniedz tieši to – ērtumu. Ar halātu tavs dāvanas saņēmējs var turpmāk gan iesākt, gan pabeigt savu dienu.

Ietīties mīkstā un siltā halātā ir patīkami. Vienalga, vai tas būtu agrs rīts vai vēls vakars pēc karstas vannas – šī ir dāvana, kurai saņēmējs noteikti izmantos.

Vitamīni

Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Rudenī un ziemā apkārt bieži vien klejo dažādi vīrusi. Ir svarīgi stiprināt veselību. Vitamīnu komplekss ir dāvana, kas parādīs tavas rūpes. Noteikti iekļauj D vitamīnu – tumšajā laikā tas ir īpaši svarīgs.

Vitamīnus vari dāvināt arī citādākā formā. Tie var būt augļi un ogas, veselīgi ogu dzērieni. Varbūt vēlies apvienot abas šīs idejas, un visu kopā pasniegt glītā groziņā. Ja vēlies uzzināt vairāk par cilvēkam nepieciešajiem vitamīniem, pirms šādas dāvanas iegādāšanās izlasi informatīvu rakstu.

Kapsulu kafijas automāts

Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Ja pazīsti kādu, kurš labprāt iesāk savu dienu ar aromātisku kafiju, kafijas automāts būs iepriecinoša dāvana. Kafijas automāts ir visai dārga dāvana, it sevišķi, ja vēlies, lai tas pagatavo dažādus dzērienus. Laba alternatīva ir kapsulu kafijas automāts.

Tas ir salīdzinoši nedārgs, aizņem maz vietas un to ir ērti lietot. Tas spēj pagatavot dažādus dzērienus – gan klasiski melnu kafiju, gan karameļu latti un vēl daudz ko citu. Ja māc bažas par kapsulu automātu, jo tas nav gluži dabai draudzīgs variants, neuztraucies. Arī šādiem automātiem ir iespējams iegādāties kapsulas, kuras var lietot atkārtoti.

Garšvielu izlase

Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Vai ir kas labāks par mājās gatavotu ēdienu? Uzdāvini kādam mīļam cilvēku garšvielu izlasi. Pārliecinies, ka dāvana noderēs kā sāļiem, tā saldiem ēdieniem. Ziemassvētkiem īpaši piestāvēs kanēlis, krustnagliņas, kardamons un ingvers.

Ja zini, ka dāvanas saņēmējs labprāt izmēģina jaunas receptes, iekļauj arī eksotiskākas garšvielas. Piemēram, anīss, citronzāle un safrāns. Kārumniekiem, kas labprāt cep kūkas, vienmēr noderēs pūdercukurs, cepamais pulveris un vaniļa.  Šo dāvanu vari padarīt īpašāku, garšvielas pasniedzot elegantos trauciņos.

Izbrauciens ar sniega motociklu

Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Ne visiem cilvēkiem patīk ziema. Tas ir saprotami  – termometra stabiņš slīd uz leju, ātri iestājas tumsa. Tomēr ziema, ja tai pienācīgi sagatavojas, var būt arī brīnišķīgs gadalaiks, kad iespējams realizēt dažādus piedzīvojumus. Piemēram, izbraucienu ar sniega motociklu. Iespējams, tieši šī pieredze liks kādam iemīlēt ziemu un uz to paskatīties no cita skatījuma.

Izbrauciens ar sniega motocoklu būs jautrs, kā arī liks asinīs ieplūst adrenalīnam. Laba dāvana tiem, kuri labprāt ķer asākas izjūtas. Vai gluži otrādi – kādam, kuram tā būs izkāpšana no komforta zonas.

Plānotājs nākamajam gadam

Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Tā kā Ziemassvētki notiek gada izskaņā, vari palīdzēt kādam sagatavoties nākamajam gadam. Uzdāvini draugam vai radiniekam plānotāju nākamajam gadam. Tas var būt gan vienkāršs, gan dizainisks – atkarībā no otra cilvēka gaumes.

Plānotājs ir parocīga dāvana, kas īpaši noderēs mūždien aizņemtajiem. Tā cilvēks var plānot savu laiku un pats galvenais – nekad nepalaist garām kādu svarīgu notikumu vai tikšanos. Ja ar šādu dāvanu vēlies atbalstīt arī vietējos uzņēmumus, apskati plānotājus, kas ražoti Latvijā.

Žurnāla abonements

Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Vai dāvanas saņēmējs ir aizrautīgs žurnālu lasītājs? Lieliski! Tad žurnāla abonements būs dāvana, kas viņu priecēs visa nākamā gada garumā. Tu vari parūpēties, lai ik mēnesi vai pat ik nedēļu pastkastītē iekrīt viņa iemīļotais žurnāls.

Šī ir forša dāvana, ja vēlies prieku sniegt ne tikai Ziemassvētku vakarā, bet vairākas reizes. Īpaši noderīgi šis būs senioriem, kuriem nebūs jāuztraucas par žurnāla iegādi pašam. Šādā veidā viņi nekad nepalaidīs garām jaunāko izdevumu.

Siltas čības

Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Ļoti klasiska Ziemassvētku dāvana – čības. Šīs dāvanas popularitātei noteikti ir iemesls. Siltas, skaistas čības noderēs jebkuram – pieaugušajam vai bērnam, vecam vai jaunam. Jo īpaši – gada visaukstākajā laikā. Parūpējies, lai taviem mīļajiem kājas vienmēr ir siltumā.

Pērkot čības, der prātā paturēt pāris lietas. Piemēram, ja dāvināsi tās vecmāmiņai, pārbaudi, vai čības zole neslīd. Un, protams, pārliecinies, ka zini dāvanas saņēmēja kājas izmēru!

Eļļas difuzors

Ja pazīsti kādu, kuram ļoti svarīgi radīt patīkamu atmosfēru sev apkārt, apdomā eļļas difuzora iegādi. To var viegli iekļaut interjerā pateicoties savam modernajam izskatam. Eļļas difuzors mājokli piepildīs ar patīkamu aromātu. Dažādām eļļām ir dažādas īpašības, piemēram, lavanda var nomierināt un palīdzēt atslābināties.

Turklāt ir eļļas, kuras nepatīk kaitēkļiem. Piemēram, piparmētru eļļa vai jau pieminētā lavandas eļļa. Daudziem difuzoriem ir iebūvēta LED gaisma. Tas ir patīkams akcents, kas labi izskatīsies dažādās telpās. Eļļas dizuforu klāsts ir plašs – nebūs grūti atrast piemērotāko variantu katra gaumei.

Galda spēles

Idejas Ziemassvētku dāvanas iegādei

Galda spēles ir dāvana, kas sniegs dāvanas saņēmējam daudz patīkamu brīžu. Šī ir dāvana, kas spēj satuvināt gan draugu kompānijas, gan ģimenes. Tā var kļūt par tradīciju – sanākt visiem kopā un uzrīkot spēļu vakaru.

Šī ir dāvana, kas būs piemērota kā jaunākajiem radiniekiem, tā arī pieaugušajiem. Tā var būt arī dāvana, ko pasniedz visai ģimenei kopā. Galda spēles mūs var padarīt radošākus, uzlabot garastāvokli un stimulē smadzeņu darbību.

Ja tomēr šajā rakstā neatradi piemērotas Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem, nebēdā. Izlasi rakstu par ekonomiskām Ziemassvētku dāvanām – varbūt tur atradīsi meklēto.  Lai priecīgi un sirsnīgi svētki!