Digitālie ekrāni video reklāmai – kur tos vislabāk izvietot?

Photo of author
Written By Anna

Kad runa iet par mārketingu, video reklāmas ir ļoti ietekmējošas. Mūsdienās potenciālo klientu uzmanības novērtēšana ir zelts. Tajā pašā laikā tā bieži vien ir jautājuma zīme – kā to panākt, kā piesaistīt cilvēku uzmanību efektīvā un paliekošā veidā? Digitālie ekrāni video reklāmai, mūsuprāt, ir viens no labākajiem mārketinga risinājumiem.

It īpaši jau tad, ja šie LED ekrāni ir izvietoti publiskās vietās, kur apgrozās liels cilvēku skaits. Tad mēs sākam domāt, kuras tad ir šīs visbiežāk un visvairāk apmeklētākās vietas. Savā rakstā Digitālie displeji – veids, kā uzlabot uzņēmuma iekšējo komunikāciju jau pieminējām, ka labi LED ekrāni spēj palīdzēt biznesa zīmolam. Taču nozīme ir arī lokācijai.

Līdz ar to šajā rakstā esam sastādījuši sarakstu ar publiskām vietām, digitālie ekrāni video reklāmai iederētos vislabāk.

Digitālo ekrānu izvietošana publiskās vietās – priekšrocības

Galvenā priekšrocība, izvietojot videoreklāmas uz digitālajiem ekrāniem, ir to efektivitāte. Piemēram, Media Tīkls ir uzņēmums, kas piedāvā izvietot LED ekrānus dažādās vietās. Jo interesantāka un šajā gadījumā piesaistošāka ir reklāma, jo vairāk cilvēku to pamanīs. Gribot vai negribot, bieži vien šādas košas, kustīgas rekāmas nemaz nevar nepamanīt. It īpaši tad, ja tās ir izvietotas vietās ar lielu cilvēku plūsmu.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir rosīgs ielas stūris, daudz apmeklēts iepirkšanās centrs vai pārpildīta dzelzceļa stacija, šīs vietas piesaista lielu un daudzveidīgu auditoriju. Videoreklāmas šajās vietās var redzēt ikviens, sākot no jauniem speciālistiem līdz ģimenēm un beidzot ar tūristiem. Sasniedzot plašu auditoriju, videoreklāmas var radīt ievērojamu zīmola atpazīstamību.

Papildus lielajai auditorijai videoreklāmām lielas satiksmes vietās ir priekšrocība, ka tās tiek rādītas atkārtoti. Cilvēki, kuri bieži apmeklē šīs vietas, visticamāk, redzēs vienu un to pašu videoreklāmu vairākas reizes, tādējādi palielinot zīmola atpazīstamību. Tas jo īpaši attiecas uz digitālajiem ekrāniem, jo vienu un to pašu reklāmu īsā laikā var parādīt vairākas reizes.

Labākās vietas video reklāmu stendiem

Kuras tad ir tās labākās vietas videoreklāmu rādīšanai un digitālo ekrānu izvietošanai? Lūk, šeit ir apkopotas dažas idejas.

Iepirkšanās centri

Iepirkšanās centri ir lieliska vieta, kur novietot digitālos ekrānus. Bieži vien iepirkšanās centros redzam digitālos displejus ar kartēm, kur pircējiem atrast sev nepieciešamos veikalus. Lai arī tas ir viens no populārākajiem šo displeju izmantošanas veidiem tiesi veikalu vidē, reklāmu rādīšana ir vēl viens.

Protams, kad runa iet par iepirkšanos, tad tam klāt uzreiz nāk arī reklāmas – it īpaši videoreklāmas. Digitālie ekrāni reklāmai ne tikai piesaista lielu un daudzveidīgu auditoriju, bet arī liek pircēji bieži domāt par pirkšanu, padarot viņus uzņēmīgākus pret mārketinga ziņojumiem.

Vilciena stacijas

Vēl viena vieta, kur katru dienu apgrozās daudz cilvēku, ir vilciena stacija. Tas it īpaši attiecas uz lielajām pilsētām, piemēram, Rīga būtu viena no opcijām. Turklāt vilciena stacijās apgrozīsies ne tikai vietējie cilvēki, kas brauc uz un no darba. Tur apgrozīsies arī tūristi un ceļotāji, tāpēc ir dažādas reklāmu iespējas. 

Ceļotāji, kas brauc cauri dzelzceļa stacijām, ir vienmēr mainīga auditorija. Tāpēc tie ir ideāls videoreklāmu mērķis, jo tur var reklamēt tik daudz ko. Šīs vietas ir īpaši efektīvas arī tāpēc, lai atlasītu uzņēmumu profesionāļus.

Digitālie ekrāni video reklāmai

Lidostas

Šis saraksts ar vietām, kur visbiežāk izvietoti digitālie ekrāni reklāmai, nebūtu pilnīgs bez lidostas. Ta nu gan ir vieta, kas viennozīmīgi piesaista daudzveidīgu biznesa un atpūtas ceļotāju auditoriju, padarot to par lielisku vietu videoreklāmām. 

Tā kā gaidīšanas laiks ir ilgs un auditorija ir piesaistīta, ceļotāji, visticamāk, mijiedarbosies ar reklāmām, kas tiek rādītas ekrānos. Tur var reklamēt dažādus biznesus, ceļošanas iespējas, kredītkartes, dāvanas, suvenīrus utt.

Transportu pieturas

Vel viena ideja ir transportu pieturas. Nu jau autobusu, trolejbusu un tramvaju pieturās gandrīz vienmēr ir atrodami LED ekrāni. Uz tiem ir attēlotas dažādas reklāmas un, mūsuprāt, video reklāmas, protams, ir visefektīvākās.

Transportu pieturas ir intensīvas satiksmes zonas, kurās cilvēki gaida transportu. Pieaugot tehnoloģiskajai attīstībai, arvien vairāk autobusu pieturu tiek aprīkotas ar digitālajiem ekrāniem, nodrošinot iespēju video reklāmām. Jo ilgāk ir jāgaida transports, jo garlaicīgāk paliek, līdz ar ko katra reklāma vismaz vienu reizi noteikti tiks apskatīts.

Sporta un koncertu arēnas

Sporta arēnas piesaista lielu un kaislīgu fanu bāzi, padarot tās par ideālu vietu videoreklāmām. Šīs vietas var izmantot, lai reklamētu gan vietējos, gan nacionālos zīmolus.

Tāpat kā sporta arēnas, arī koncertu norises vietas piesaista lielu un kaislīgu publiku. LED ekrānos rādītās videoreklāmas var izmantot, lai reklamētu gaidāmos koncertus vai ar mūziku saistītus produktus.

Brīvdabas festivāli un pasākumi ir vēl viena vieta, kur videoreklāmas var būt efektīvas. Šie pasākumi piesaista lielu un daudzveidīgu auditoriju, sniedzot iespēju zīmoliem sasniegt plašāku auditoriju. Tur var reklamēt ūdens pudeles, festivālu apģērbu un aksesuārus, dzērienus utt.

Ir tik daudz publisku vietu, kur digitālie ekrāni reklāmai atradīs īsto vietu. Videoreklāmas vietās ar lielu cilvēku plūsmu ir spēcīgs mārketinga rīks. Sasniedzot lielu un daudzveidīgu auditoriju, šīs reklāmas var radīt ievērojamu zīmola atpazīstamību un palielināt produktu pārdošanu. 

Cerams, ka tev šis raksts noderēja!