Trāpīga dāvana makšķerniekam

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Praktiskas vai oriģinālas dāvanas izvēle var būt grūta. It īpaši, ja dāvini kaut ko kādam īpašam cilvēkam, kurš ir makšķernieks. Tu ne tikai vēlies dāvāt kaut ko tādu, kas ir praktiska vai oriģināla dāvana, bet arī tāda, kas ir piemērota tieši cilvēka hobijam- makšķerēšanai.

Viss, kas nepieciešams, lai izvēlētos tiešām pārdomātu un noderīgu dāvanu, ir vairāk izpētīt un painteresēties par lietām, kas ir aktuālas tieši makšķerniekiem. Mēs vēlamies tev palīdzēt un esam apkopojuši dāvanas, kas derēs makšķerniekam.

Šajā rakstā varēsi atrast piecas dāvanu idejas makšķerniekam. Dāvanas ir oriģinālas un praktiskas. Mēs esam apkopjuši dāvanas, kas ir sākot no 10 EUR līdz 400 EUR vērtībā.

Ēdienu Termoss no nerūsējošā tērauda

edienu termoss stanley trigger-action 400ml

Kā praktiskas makšķernieku dāvanas vēlamies izcelt ēdienu termosus. Tie ir noderīgi ne tikai makšķerējot, bet arī ikdienā. UDENSPUDELE.LV veikala mājaslapā pieejamais Ēdienu termoss Stanley Trigger-Action zaļš 400ml uzturēs ēdienu siltu vai aukstu līdz 7 stundām. Termoss ir kompakts un neaizņems daudz vietas. Makšķernieks noteikti novērtēs šādu dāvanu.

Makšķernieku paradīze- atpūtas komplekss dāvanu karte

copetajs ar pludinu

Lauku tūrisma atpūtas komplekss, kas atrodas Zemgalē, 60 km no Rīgas. Dāvanu karti Makšķernieku paradīze- atpūtas komplekss var iegādāties Fromme.lv. Šajā atpūtas kompleksā ar Fromme.lv dāvanu karti, ko var iegādāties no 20 EUR, var maksāt par jebkuru pakalpojumu- makšķernieku vietām, SPA un pirtīm, naktsmītnēm u.c. Makšķernieks noteikti novērtētu dāvanu karti uz šo vietu, jo tur ir vairākas makšķerēšanas vietas, kur iespējams nocopēt vairāk nekā 7 veidu zivis.

Ērts džemperis ar uzrakstu ‘’Nedod ēst, iedod makšķeri’’

Apģērbs ar ikoniskiem uzrakstiem un zīmējumiem vienmēr ir laba dāvana. Šoreiz kā davanu makšķerniekam vēlamies ieteikt džemperi ar grafisku dizainu un tekstu. Tas ir pieejams daudzos izmēros. Katram makšķerniekam patiks oriģināls hūdijs pašmāju tirgotāja Vīriešu hūdijs- ‘’Nedod ēst, iedod makšķeri’’.

Ietilpīga termokrūze ar Asari

Termokrūze Stanley trigger-Action Tan Peter Perch 470ml

Makšķernieks, nodarbojoties ar savu hobiju, pavada daudz laika ārā. Atrodoties svaigā gaisā vairākas stundas, noteikti gribās iedzert kaut ko siltu. Šo dāvanas variantu esam ievietojuši no veikala UDENSPUDELE.LV sadaļas Dāvanas makšķerniekiem. Rezultējošākā makšķerēšana notiek rīta agrumā, tāpēc vēlamies piedāvāt kā dāvanu termokrūzes. Veikalā UDENSPUDELE.LV atrodamā Termokrūze Stanley Classic Trigger-Action Tan Peter Perch 470ml ir lieliska dāvana. Tā noteikti kļūs par makšķernieka mīļāko termokrūzi.

Salmo- makšķerēšanas veikala dāvanu karte

davanu kartite

Salmo ir populār makšķerēšanas piedrumu veikals, kura dāvanu karte būs noderīga makšķerniekam. Salmo- makšķerēšanas veikals ir lieliska vieta, kur makšķernieks varēs iegādāties praktiski jebko, kas noder makķsērēšanai. Veikalā ir liels klāsts, sākot no apģērba, līdz pludiņiem, tajā ir pat laivas. Laba dāvana makšķerniekam, kuru iespējams iegādāties no 10 EUR.

Ja tevi neauzrunāja neviena no mūsu dāvanu idejām makšerniekam un tev vairs nav pietiekoši daudz laika dāvanas izvēlei, ieskām izlasīt mūsu rakstu Iegādāties dāvanu pēdējā brīdī.

Leave a Comment