Kā izvēlēties pareizo Huggies izmēru?

Photo of author
Written By Ance

Atrast pareizo autiņbiksīšu izmēru mazulim var būt grūti, īpaši, ja par vecāku esi kļuvis pavisam nesen. Papildus labai absorbācjai un gaisa cirkulācijai nedrīkst aizmirst arī par to, ka jāatrod autiņi, kas labi pieguļ bērna ķermenim. Ja izvēlēsies pārāk mazas autiņbiksītes, tās būs pārāk ciešas un radīs bērnam diskomfortu, taču pārāk lielas var radīt noplūdes.

Lai izvairītos no grūtībām, šeit atradīsiet padziļinātu Huggies autiņbiksīšu izmēru ceļvedi, kurā iekļauti visi Huggies autiņbiksīšu izmēri.

Kuras Huggies autiņbiksītes izvēlēties?

Huggies pamperu dažādība

Lai atrastu ideālās autiņbiksītes jāņem vērā tas, kam autiņbiksītes ir paredzētas. Ja bērns rāpo vai staigā, būs nepieciešamas autiņbiksītes ar elastīgu pieguļošu izmēru un drošām kāju aprocēm.  Ja meklē autiņbiksītes priekš nakts, tad būs vajadzīgas autiņbiksītes, kas cieši pieguļ un nekustas.

Huggies pārdod sešus dažādu veidu autiņbiksītes. Little Snugglers autiņbiksītes ir paredzētas jaundzimušajiem, bet Little Movers – paredzētas zīdaiņiem, kuri ir izauguši no pirmās sērijas. Snug & Dry autiņbiksītēm ir LeakLock funkcija, kas vislabāk aiztur mitrumu. Nakts autiņbiksītes ir paredzētas natks miega aizsardzībai. Pure & Natural ir videi draudzīgas autiņbiksītes, un Pull-Ups ir paredzētas tualetes apmācībai.

Kā atrast pareizo Huggies autiņbiksīšu izmēru?

Huggies izmēru tabula

Izvēloties labāko autiņbiksīšu izmēru, vispirms iepazīstieties ar Huggies autiņbiksīšu izmēru tabulu. Tajā norādīts ka:

  • P (priekšlaicīgu dzemdību mazuļiem) izmērs paredzēts mazulim zem 3kg
  • N (jaundzimušajiem) izmērs  paredzēts mazulim zem 4.5kg
  • 1. Izmērs paredzēts 4-6kg mazulim
  • 2. Izmērs paredzēts 5-8kg mazulim
  • 3. Izmērs paredzēts 7-13kg mazulim
  • 4. Izmērs paredzēts 10-17kg mazulim
  • 5. Izmērs paredzēts mazulim virs 12kg
  • 6. Izmērs paredzēts mazulim virs 16kg
  • 7. Izmērs paredzēts mazulim virs 19kg

Neliels padoms – ja bērnam autiņbiksītes ir starp diviem izmēriem, izvēlies mazāko izmēru, lai novērstu noplūdes. Taču, ja konstatē, ka kāju aproces atstāj nospiedumu, tad labāk izvēlieties lielāku izmēru.

Ja vēljoprojām māc šaubas Huggies mājaslapā atradīsi Kalkulatoru, kurā jāievada mazuļa svars un tas aprēķinās pareizo izmēru un cik pamperu nepieciešams vienai dienai.

Kā zināt vai autiņbiksītes der?

Huggies autiņbiksītes

Atrodot piemērotu piegulošo autiņbiksīti, jāpārbauda, vai ir jostasvietas un augšstilbu spraugas. Autiņbiksītēm jābūt drošām, taču tās nedrīkst atstāt pēdas. Šeit būs aprakstīti pāris indikatori, kas liecinās, vai autiņbiksīšu izmērs izvēlēts pareizi.

Pieguļ zem nabas saites

Pareizi pieguļošām autiņbiksītēm ir jāpieguļ tieši zem mazuļa nabas saites. Ja autiņbiksītes sēž pārāk zemu, ir jāpalielina izmērs. Zemi novietotas autiņbiksītes noplūdīs un būs neērtas.

Aproces nedrīkst būt vaļīgas

Autiņbiksīšu kāju aprocēm jābūt cieši pieguļošām un drošām. Ja pie augšstilbiem ir spraugas, tad autiņbiksītes nav pareizi piegulošas un tās noplūdīs. Uzvelkot autiņbiksītes, pārliecinieties, ka volāniņi ir izvilkti, citādi tie radīs spraugas.

Iespējams ievietot divus pirkstus zem jostasvietas

Lai pārbaudītu autiņbiksīšu piemērotību, mēģini ievietot divus pirkstus zem autiņbiksīšu jostasvietas. Ja vari, tad autiņbiksītes labi pieguļ un izmērs izvēlēts pareizi. Ja nevar, iespējams, autiņbiksītes ir pārāk cieši pieguļošas. Tādā gadījumā nepieciešams izvēlēties lielāku izmēru.

Neatstāj nekādas pēdas

Labi piegulošām autiņbiksītēm jābūt drošām viduklī un ap kājām. Ja autiņbiksītes atstāj pēdas uz mazuļa ādas, tās var būt pārāk ciešas un norāda, ka jums ir nepieciešams lielāks izmērs. Sliktākajā gadījumā tās var pat atstāt sarkanas nobrāzumu pēdas.

Kad pāriet uz nākamo izmēru?

Huggies autiņbikses

Kā jau iepriekš minējām ir laiks pāriet uz lielāku izmēru, ja pampers nosedz nabu, vai elastīgās gumijas sāk atstāt nospieduma pēdas. Vel dažas pazīmes, kas liecina par izmēra maiņu ir biežas noplūdes, spraugas autiņbiksīšu sānos, nevar ievietot divus pirkstus zem autiņbiksīšu jostasvietas, bērns izrāda diskofortu autiņbiksītēs, pamperu ir grūti uzvilkt un autiņbiksītes pilnībā nenosedz mazuļa dibenu.

Ja tev patika šīs raksts un meklē vēl citus noderīgus padomus noteikti apskati rakstu Kāpēc izvēlēties Huggies?

Komentēt