Balkona labiekārtošana – padomi, kā pārvērst balkonu par atpūtas oāzi

Photo of author
Written By Jeffrey Cole

Vai piekritīsiet, ka pavasaris vai vasara ir lielisks laiks, lai pārvērstu balkonu par personīgo oāzi un izpaustos ar DIY projektiem? Balkona labiekārtošana ir labs veids, kā atdzīvināt pašu balkonu. Tad tas var kalpot pat kā darba birojs vai kā vieta, kur atpūsties, pakavēties un iemalkot dzērienu pēc garas dienas. 

Pat ja jūsu balkons ir neliels, piešķiriet tam stilu, lai radītu sev relaksējošu un unikālu telpu – neatvairāmu personīgo oāzi. Lasiet tālāk, lai iepazītos ar vienkāršiem, bet efektīviem padomiem, kā šovasar pārveidot savu āra telpu.

Balkona labiekārtošana ir pavisam vienkāršs solis, kas nesīs daudz prieka uzkavēšanās mājoklī!

Izveidojiet augu paradīzi

Ja jums patīk zaļumi, izstādiet savu augu kolekciju un papildiniet telpu ar zaļumiem. Izmantojiet iespēju pārvērst savu balkonu par džungļiem. Izveidojiet šo noskaņu, izmantojot tropiskos augus, kas ir sastādīti radošos podos. 

Balkona labiekārtošana

Padariet telpu gaišāku 

Izgaismojiet balkonu ar gaismekļiem. Uzstādiet dažus gaismekļus vai gaismu virtenes ap griestiem un margām. Ja meklējat budžetam draudzīgas iespējas, izvēlieties dekoratīvās laternas, kas ir gaumīgs un vienkāršs risinājums – tās ir arī lielisks veids, kā piešķirt jūsu terasei individualitāti.

Vai arī izvēlieties virtenes, kas darbojas ar saules enerģiju, lai ietaupītu uz elektrības rēķina.

Mazliet krāsas jautram noskaņojumam

Lai atdzīvinātu balkona iekārtojumu, pamēģiniet nokrāsot sienu iecienītākajā krāsā – protams, vispirms iegūstot dzīvokļa īpašnieka atļauju. Ja sienu krāsot nevarat, arī krāsainu spilvenu iekļaušana ir lielisks veids, kā to izmainīt.

Vai arī, ja jūsu terases sienas platība to atļauj, mēģiniet papildināt to ar košu un jautru gleznu vai ziediem, lai piešķirtu krāsām akcentu!

Maksimizējiet ar minimālismu

Tas, ka jums ir neliels balkons, nenozīmē, ka jums ir jāatsakās no gaumīga interjera. Izmantojiet mazo balkonu maksimāli, ievietojot mēbeles, kas ietaupa vietu. Piemēram, saliekamie galdi ir lieliski vietas taupītāji, jo tos var viegli salikt, kad tie netiek izmantoti.

Lūk, šie ir daži no veidiem, kā pilnībā pārveidot balkonu un padarīt to par mierpilnāko vietu mājās. Iespējams, tas prasīs zināmu plānošanu un piepūli, bet mūsu klastā ir atrodams viss nepieciešamais, savas oāzes izveidei.

Sākot no gaismu virtenēm un beidzot ar salokāmiem krēsliem un galdiem. Pārveidojiet savu balkonu par brīnišķīgu atpūtas vietu!