Spēlē ZEESOCKS spēli un nopelni lielāku atlaidi

Photo of author
Written By Sandis

Mēs visi gribam iegādāties lietas lētāk, iegādāties tās ar atlaidi, taču nereti, lai to izdarītu jāmeklē dažādi bonusu kodi, kuri bieži vien ir neaktīvi un nemaz nestrādā. ZEESOCKS.COM – specializēts zeķu veikals, kas nodrošina pielāgotu zeķu izvēli gan vīriešiem, gan sievietēm unikālā iepirkšanās veidā – jautrā un aizraujošā spēles formātā.

Zeesocks spēle piedāvā Jums saviem spēkiem nopelnīt vēlamo atlaidi pirkumam, spēlējot to un pildot dažādus uzdevumus.

Šajā rakstā mēs pastāstīsim par to kā to spēlēt un nopelnīt savus pirmos punktus ZEESOCKS klubā.

Turpmāk rakstā aprakstīts

  1. Reģistrācija ZEESOCKS
  2. Pirmie reputācijas punkti
  3. Spēle “Space Adventure”
  4. Nopelnīto punktu aplūkošana
  5. Citi pieejamie uzdevumi

Pirmais solis – reģistrācija

Konta reģistrācija

Pirmais, kas jums jāizdara, ir jāveic reģistrācija zeesocks.com internetveikala mājaslapā, kas aizņem ne ilgāk kā divas minūtes, jāievada lietotājvārds, epasts un parole.

Šo izveidoto kontu vēlāk varēsi arī izmantot, lai ērti aplūkotu savus pasūtījumus, pievienotu dāvanu kartes kodu, izveidotu savu “wishlist” un daudz ko citu.

Otrais solis – pirmie punkti

Uzdevuma izvēle

Kad pirmais solis izpildīts, varam ķerties pie uzdevumu veikšanas. ZEESOCKS mums piedāvā dažādus veidus kā iegūt punktus. Kā viens no vieglākajiem ir pievienošanās ZEE kluba e-pastu abonētāju lokā – iegūstot 250 punktus un 10% atlaidi.

Punktus iespējams nopelnīt arī citos veidos, piemēram, spēlējot ZEESOCKS izveidoto spēli – “Space Adventure”.

Kā spēlēt “Space Adventure” spēli?

Space adventure spēle
Spēle ir 2D balstīta un tās notikumi norisinās atmosfērā, lidinoties ap dažādām planētām un meteorītiem. Cīņa notiek starp astronautu un citplanētiešiem, kuri jāuzveic un jāliek tiem pazust uz visiem laikiem.

“Space adventure” ir viens no paveicamajiem uzdevumiem, kurš jāizpilda, lai iegūtu 100 reputācijas punktus.

Spēles uzdevums

Spēles uzdevums ir pavisam vienkāršs – jādodās uz priekšu un jāuzveic ļaunie citplanētieši, paralēli izvairoties no meteorītiem,  citplanētiešu šāviņiem un vācot monētas.

Lai arī uzdevums sākotnēji izklausās viegli, brīdinām, ka to var arī neizdoties izpildīt ar pirmo reizi – kā nekā, tie tomēr ir citplanētieši un viņiem piemīt dažādas ārpasaules spējas…

Spēles varoņa vadīšana

Spēles kontroles nav ļoti komplicētas. Priekš varoņa pārvietošanas ir jāizmanto W – uz augšu, A – pa kreisi, S – uz leju un D – pa labi. Raidīt šāvienus var izmantojot peli un tās kreiso klikšķi.

To iespējams spēlēt arī uz mobilajām ierīcēm, izmantojot kreisajā pusē izveidoto kursorsviru jeb “džoistiku”.

Spēles līmeņi

Spēle ir sadalīta divos līmeņus, kuros ir jāiznīcina ļaunie citplanētieši, jāizvairās no viņu raidītajām lodēm un dažādiem meteorītiem. Ar katru līmeni progresē arī tā grūtība un lai paveiktu otro līmeni jau nedaudz jāiespringst.

Katra līmeņa beigās ir jāsastopās ar citplanētiešu bosu, kuram ir vairāk dzīvību kā parastajiem citplanētiešiem.

Dzīvības

Zeesocks gaisa kuģis
Kreisajā augšējā stūrī redzams tavs dzīvības līmenis. Tas pamazinās, ja tev iešauj citplanētietis vai tu ietriecies kādā no meteorītiem.

Ik pa laikam tev palīgā atlidos ZEESOCKS gaisa kuģis, kurš sniegs tev “dzīvības” zeķes, savācot tās, tu iegūsti papildus dzīvības, kas noder, lai pārvarētu līmeņu bosus.

Vēl dzīvības var iegūt savācot zeķes, kas lidinās atmosfērā bezsvara stāvoklī.

Līmeņu bosi

Spēles bosi

Kā jau minējām, katra līmeņa beigās jāsastopās ar bosu, kurš ir lielāks, spēcīgāks un raida bīstamākus šāvienus tavā virzienā kā pārējie sastaptie citplanētieši.

Pirmā līmeņa bosam ir mazāk dzīvību kā otrajam un tas arī retāk raida uzbrukumus. Otrā jeb pēdējā līmeņa boss raida savus šāvienus krietni ātrāk, tāpēc jācenšās izvairīties no tiem un jāšauj pretī vairāk ložu viņa virzienā.

Uzveicot otrā līmeņa citplanētiešu bosu, tu iegūsti 100 reputācijas punktus un medaļu par sasniegumu. Vairāk par to, kā to aplūkot, aprakstīts trešajā solī.

Trešais solis – nopelnīto punktu aplūkošana

My account aplūkošana

Kad pirmais uzdevums izpildīts, var aplūkot savu progresu ZEE klubā spiežot uz “My account”. Šeit mēs varam redzēt savus iegūtos punktus, atlaidi un savu ZEE  kluba rangu.

Lai iegūtu pirmo atlaižu līmeni jeb 10% nepieciešams iegūt 250 reputācijas punktus. Jo vairāk uzdevumus paveiksi – jo lielāka būs tava nākamā pirkuma atlaide.

Citi pieejamie uzdevumi

Citi pieejami uzdevumi
ZEESOCKS piedāvā 14 dažādus uzdevumus, kurus izpildot tiek iegūti 1150 reputācijas punkti un 25% atlaide.

Kā daži no uzdevumiem ir – pirmais pirkums ZEESOCKS ( 50 reputācijas punkti), dalīšanās ar ZEESOCKS mājaslapu sociālajos tīklos (100 punkti).

Cerams, ka šis raksts Jums palīdzēja saprast ZEESOCKS spēles pamatprincipus un veidu, kā nopelnīt lielāku atlaidi savam pirkumam. Veiksmi spēlējot!

Aplūko arī citus mūsu interesantus rakstus, piemēram, Atpūties ar savējiem spēlējot galda spēles, Iepirkšanās internetā – ātri un ērti un Pērc dāvanas atbalstot Latvijas uzņēmumus.

Komentēt